klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Yok ben zaten asla yatabilen bi insan Değilim zaten Dr dün için yat dedi bugün için bişey demedi. Hatta Gun boyu ceviz topladım ağaçtan kafam dağılıyo böylece. Sen yatıyon mu senin Dr ne dedi
Bende dun baya yoruldum ablamgile gectim sonra eve gectim ev 1 saatlik.mesafede arabada sallana sallana geldim. Bugunde az yattim sonra normal hayat.bana dediki normal iliskiden hocbir farki yok sadece biz biraz daha yakina ulastiryiruz o kadar normal.hayata devam yani

H
Hayırlısı artık canım inşallah müjdeli haberler verebiliriz.

Hadi canım hayırlısı..inşallah busefer tutar dualarim sizinle
Iyıyım canım çok şükür. Gün sayıyorum kısmetse cuma transfer olacak

Şimdi niye etmiyolarki

26 yumos olunca ohss riskine karsi taze transferi uygun gormuyormus hakan yarali hocamo sebepten donduruldu.bende hemen yaptirmayayim en azindan hem rahim dinlensin hem de kilo vereyim dedimbu ay olmayacak yaniya ekim adetimde ya da kasimda baslicam

Kaptan nasıl cesaret ettın 4. Ye benım artık deneyecek gucum kalmamışken sen hemde degısık hıcbırsey yapmadan nasıl? (Hadi kandır beni cesaretlendir)
Çünkü fazla vaktım kalmamış. Doktor 32 yaşındasın ama 38 yasında kı bır kadının yumurtalıkları gıbı senınkıler dedı. Pes etmeden devam etmek zorundasın dedı. Bır ıkı sene daha ugrasırmısım. Sonra bu kadar da şansım olmaz mış. Bende el mahkum kabul ettım ıste.

İns bu sefer olucak canım beki bu emrıyoya bişeyler yapıyolarmış genetigıne falan bakıyolarmış yada maliyet cok yuksek ama era testtı falan bunlardan bahsettımı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…