klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

meraba kızlar bende klomen kullandım.bana mısın demedı yumurtalıklarım.çok dırençlıler.pko war.2kere denedım ılkınde 16 mm bı yumurta oldu ıkıncısınde hıc yoktu.asılama oldum gonal f ıgnelerle malesef nasıb olmadı (((

Herkes ayni elocan bi hamilelik daha gecirdi gelisimi durdu kurtaj oldu.yesiller ayni..ben bi dusuk oistu biliyorsun mayistada 8haftalik dis gebelik gecirdim 8gun hastanede yattim.falan.ozgee tup bebege hazırlanıyor oyle tatlimmm
Canim inşallah tedavi n olumlu cvp verir.inşallah bu sefer bebisin seninle olur.dualarim sizinle.

hayırlısı ins olur birgün tüp bebege kadar yolun var baslarda moralını yuksek tutkı ilerde yazıcaklarında drencin olsun

Herkes ayni elocan bi hamilelik daha gecirdi gelisimi durdu kurtaj oldu.yesiller ayni..ben bi dusuk oistu biliyorsun mayistada 8haftalik dis gebelik gecirdim 8gun hastanede yattim.falan.ozgee tup bebege hazırlanıyor oyle tatlimmm
Geçen gün yazdığın zaman gördüm ne çok şey atlattın . Elif adına da çok üzüldüm doktor birşey demiyormuymuş . Özgeninde inşallah ilk denemesinde tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…