klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

benım sorunum da burdakilerle aynı 6 senedir tedavi görüyorum ama gebe kalamıyorum son olarak laparoskopi yapıldı tüpleri açmak için hiç umudum kalmadı artık

İyiyi canm gozukmuyon hiçgiriyom cikiym kimse yok. İyiyim canm ne yapayimvramazani ggüzelliği telaşı kostryrz sen nasilsn iyice duzeldinmi hastaneye gdynmu
Cok sukur iyiyim canim.2hafta once gitmistim son kontroller falan.ultrasonda sol tupte kalmistiya bebek orda coook az odem kalmis dedi.adet ol gel rahim filmi cekil o zamana kadar hamile kalma dedi..bende ramazan bitsin gidip ozelde cektircem.baska doktora gidecem ozele yani.bakalim.nasip.sen ne yaptin gidiyor musun hastaneye

Cok sukur iyiyim canim.2hafta once gitmistim son kontroller falan.ultrasonda sol tupte kalmistiya bebek orda coook az odem kalmis dedi.adet ol gel rahim filmi cekil o zamana kadar hamile kalma dedi..bende ramazan bitsin gidip ozelde cektircem.baska doktora gidecem ozele yani.bakalim.nasip.sen ne yaptin gidiyor musun hastaneye
Özel lemi gitcen kime gitcen

[QUOTRekbirkan, post: 41608172, member: 671241"]buralarda arkadaşlardan fikir edinmeye çalışıyorum[/QUOTE]
Canm rabbim yardmcmz olsun bende 5 yıldır tedavi goruyrm beş aşılama bir tüp Bebk yaptrdm ikinci tüp bebek bir yumurtanın hızlı buyumsyle iptal edildi aşılama oldm olmadı sorun yumurta tembelliği ama açıklanamayan infertlitide diye gcyo ilk tüp bebkte hersy çok güzel gitti 12 yumurta toplandı 7 si dollendi herşey çok güzeldi ama olmadı hersey allhtan canını sıkma dua dua hele bu ayda hepimz birbirimizi duasında olalm insallh

muhammedomerkısst: 41610159 .!.:
Yok canm gitmiyorum kisa belki şuan için ne yapacağını bilmyrm bi aktaran kur almayı düşünüyorum nasip bakalm

[QUbuharı nbtl, post: 41629781, member: 515297"]Birkaç yerde gördüm canım mesajlarını sana süt buharını tavsiye ederim mutlaka denemelisin. Tüplerde ise sorun çözüm olan çok duydum.[/QUOTE]
Ne buhari nasıl yapılıyor canm benm rahim de iltihap problemi var ne yapmalyiim

Canım E="semiramelek, post: 41661388, member: 663623"]Arkadaslar tüp bebek tedavisi gören arkadaşlar varsa ilaç fiyatlarından bahsedebilirmi[/QUOTE]
Canim sen devlette mi yaptrcan devlette yaptrnca ilaç raporu çıkarıyorsun ve ilaç kullanımına gore alıyorsunuz devlet %20 ni karşılıyor diye biliyorum ben yaptrdm mesala golan-f diye ilaç yazdi kutusu 350 tl rapaorla 140 TL dusuyo ve bu ilaçtan 4 kutu kullanım kimi 3 kimi 5 kutu kullanyo kişiye gore değişiyor umarm faydalı oldm

Canım E="semiramelek, post: 41661388, member: 663623"]Arkadaslar tüp bebek tedavisi gören arkadaşlar varsa ilaç fiyatlarından bahsedebilirmi
Canim sen devlette mi yaptrcan devlette yaptrnca ilaç raporu çıkarıyorsun ve ilaç kullanımına gore alıyorsunuz devlet %20 ni karşılıyor diye biliyorum ben yaptrdm mesala golan-f diye ilaç yazdi kutusu 350 tl rapaorla 140 TL dusuyo ve bu ilaçtan 4 kutu kullanım kimi 3 kimi 5 kutu kullanyo kişiye gore değişiyor umarm faydalı oldm[/QUOTE]
Canim ben cerrahpasada yaptıcam ama aşılama şansım yok çünki yumurta rezervi az direk tüp bebek geçiş olduğu için rapor olmuyoolmuyor bari diyorum ilaçları kurtarayım ama çok teşekkür ederim insan her bilgiye ihtiyaç duyuyor bana ilaçlarla 7500 tl çıkardılar ama öncesinde polip varmış historoskop la alcaklar

X