klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

iyi aksamlarr

kontrolum vardi bugun.3 gunluk 112.5 dozdan sonra ozellikle sagdaki yumurtalar gayet ii.soldakiler kucuk.doktor 150ye cikalim dusuk gittik biraz dedi pkodan dolayi.2 gun 150 vurulcam ctesi kontrol ve tahlil var yine.tedavinin ilk gunu e2 18 cikmisti bugun 47.insallah boyle devam eder

Bu ay 2. Klomen kullanışım salı gğnü dr gidicem yumurta takibine ilk ay klomen kullandım 2 tane yumurtam oluştu ve kendiliğinden çatlamış lh hormonum sınıra hakın olduğu için çatlama problemi vardı bende klomen sayesinde yumurtam çatladı fakat ne gebelik nede hamilelik oluşmadı bu ay gene klomene başladım dozunu biraz daha yükseltti drum 11 aydır ebiş istememize rağmen hala bişey yok :KK43:

Bu ay 2. Klomen kullanışım salı gğnü dr gidicem yumurta takibine ilk ay klomen kullandım 2 tane yumurtam oluştu ve kendiliğinden çatlamış lh hormonum sınıra hakın olduğu için çatlama problemi vardı bende klomen sayesinde yumurtam çatladı fakat ne gebelik nede hamilelik oluşmadı bu ay gene klomene başladım dozunu biraz daha yükseltti drum 11 aydır ebiş istememize rağmen hala bişey yok :KK43:
Benimde ilk ayım klomenle çok umitlendim bu ay inş biran önce bebis haberleri alırız canim

Canim dustumu hcg nasilsn
Cnm 8800den 6700e dustu cok sukur.taburcu oldum dun.bir hafta sonra kan takibi yaptircam.ama o zamana kadar asiri karin agrisi parcali kanama olursa hemen acile dedi.bende de kanama var ama doktor rahim halen kalin devam eder kanaman demisti.dundendir arda kasıklrim agriyor.su durumdan bi kurtulsam ya.dua et

OTE="muhammedomer, post: 40775767, member: 461961"]Cnm 8800den 6700e dustu cok sukur.taburcu oldum dun.bir hafta sonra kan takibi yaptircam.ama o zamana kadar asiri karin agrisi parcali kanama olursa hemen acile dedi.bende de kanama var ama doktor rahim halen kalin devam eder kanaman demisti.dundendir arda kasıklrim agriyor.su durumdan bi kurtulsam ya.dua et[/QUOTE]
Cok gecms olsun canm inşallah en kisa zamanda hersey yoluna girer benmde bugün lekem geldi bakalım pazartesi gidcm muhtelemn

OTE="muhammedomer, post: 40775767, member: 461961"]Cnm 8800den 6700e dustu cok sukur.taburcu oldum dun.bir hafta sonra kan takibi yaptircam.ama o zamana kadar asiri karin agrisi parcali kanama olursa hemen acile dedi.bende de kanama var ama doktor rahim halen kalin devam eder kanaman demisti.dundendir arda kasıklrim agriyor.su durumdan bi kurtulsam ya.dua et
Cok gecms olsun canm inşallah en kisa zamanda hersey yoluna girer benmde bugün lekem geldi bakalım pazartesi gidcm muhtelemn[/QUOTE]
Canim.ne yaptin gittin mi hastaneye

OTE="muhammedomer, post: 40775767, member: 461961"]Cnm 8800den 6700e dustu cok sukur.taburcu oldum dun.bir hafta sonra kan takibi yaptircam.ama o zamana kadar asiri karin agrisi parcali kanama olursa hemen acile dedi.bende de kanama var ama doktor rahim halen kalin devam eder kanaman demisti.dundendir arda kasıklrim agriyor.su durumdan bi kurtulsam ya.dua et
Cok gecms olsun canm inşallah en kisa zamanda hersey yoluna girer benmde bugün lekem geldi bakalım pazartesi gidcm muhtelemn[/QUOTE]
Canim ne yaptin gittin mi hastaneye

Cok gecms olsun canm inşallah en kisa zamanda hersey yoluna girer benmde bugün lekem geldi bakalım pazartesi gidcm muhtelemn
Canim ne yaptin gittin mi hastaneye[/QUOTE]
Canim gittim adetmn 2.gunu ama adetin az oluyor zaten ultrasyondada rahim duvari kalin cikti ara kanama olarak degerlendrdler adet cogaldgnda tekrar gdcm gebeliğe baktlr negatf bilmym neyin nesi of normal olsaydi herşey bugün yazardi iğneleri gerçi rabbm bunada bi hayir saklamstr insllh.sen ne yaptin dustumu ki tamamen bebek..

Canim ne yaptin gittin mi hastaneye
Canim gittim adetmn 2.gunu ama adetin az oluyor zaten ultrasyondada rahim duvari kalin cikti ara kanama olarak degerlendrdler adet cogaldgnda tekrar gdcm gebeliğe baktlr negatf bilmym neyin nesi of normal olsaydi herşey bugün yazardi iğneleri gerçi rabbm bunada bi hayir saklamstr insllh.sen ne yaptin dustumu ki tamamen bebek..[/QUOTE]
Bilmiyorum ki cnm.bu sabah bi parca dustu .kanamamda sancimda var.insallah her sey yolundadir yaa.canim seninde insallah bu defa gelir bebisin

muhammedhepi808267 .!.:
Canim gittim adetmn 2.gunu ama adetin az oluyor zaten ultrasyondada rahim duvari kalin cikti ara kanama olarak degerlendrdler adet cogaldgnda tekrar gdcm gebeliğe baktlr negatf bilmym neyin nesi of normal olsaydi herşey bugün yazardi iğneleri gerçi rabbm bunada bi hayir saklamstr insllh.sen ne yaptin dustumu ki tamamen bebek..
Bilmiyorum ki cnm.bu sabah bi parca dustu .kanamamda sancimda var.insallah her sey yolundadir yaa.canim seninde insallah bu defa gelir bebisin[/QUOTE]
İnsallh canm ya hepimizin yuzu gulsn artık hastane tüp bebek bolmu çok kalblk sen ne yapmayi dusunuyn bundan sonra

Bilmiyorum ki cnm.bu sabah bi parca dustu .kanamamda sancimda var.insallah her sey yolundadir yaa.canim seninde insallah bu defa gelir bebisin
İnsallh canm ya hepimizin yuzu gulsn artık hastane tüp bebek bolmu çok kalblk sen ne yapmayi dusunuyn bundan sonra[/QUOTE]
Eveet inan benim yattigim yer yumurta toplama transfer doluuydu.ben bu isten kurtulayim eb aaaz 6ay koruncam

_oceanshine_sonuçta 40818526 .!.:
kizlar yarin opum var.2 yumurtam olgundu.gerisi allah kerim artik.dualarinizi bekliyorum
Hadi hayirlisi canm sonucta bir yumurta bir sperme bakar allah ginlne gore versn bende dun gittim adetmn 2.gunu ydu ama az oluyor ne leke ne adet ortasi ultrasynda rahim duvari 8mm cikti sen adet olmamssn dedi ara kanama olablr dedi adet olsaydi iğne yazacakti hayirlisi aranızda boyle olan varmi

Bu ay klomen kullanışımın 2. Ayı bugün yumurta takibi için dr gittim bu kez sol tarafımda yumurta oluşmuş 2 tane yumurtam varmış biri gelişmiş diğeri gelişmek üzereymiş sağ tarafımda polikistikoverim var ve ileri derecede bu ay da dr umutsuz gibi konuştu gebelik oluşmazsa rahim filmi çektirecekmişim 1 ay daha klomen denicekmişiz benim yumurtalarım klomen sayesinde oluşuyor ve kendiliğinden çatlayabiliyormuş ama bunarağmen ne gebelik nede adet olabiliyorum. Bu aşamalarda olmazsa aşılamaya geçicez dedi dr aşılamada da tutmazsa tüp bebek yaptırcakmışım 3-4 sene zaman kaybetme hiç dedi

kizlar opum yapildi.2 yumurtanin biri de bos cikmis.kaldi tek yumos.insallah yarin iyi haberleri vermek icin ararlar.biraz unutsuzum ama yolun cok basindayiz.bir dahaki sefere daha iyi olur ins hersey.yarin embriyolog arayinca haber ederim

_oceanshine_insall 40842257 .!.:
kizlar opum yapildi.2 yumurtanin biri de bos cikmis.kaldi tek yumos.insallah yarin iyi haberleri vermek icin ararlar.biraz unutsuzum ama yolun cok basindayiz.bir dahaki sefere daha iyi olur ins hersey.yarin embriyolog arayinca haber ederim
Hadi harirlisi canm insallh dollenir

Pkos olmana ragmen az yumurtan olmus. Bence daha iyi ohss olmazsin Digerleri cok mu küçük tu merak ettim yoksa hic mi olmadi. Ama olsun tek yumurta bile yeter zaten ihtiyacin olan o 1 yumurta degilmi.inş dollenir. Ben hala evdeyim yatiyrm ohss nin etkilerini atamadim. Simdi opu olmadigima öyle seviniyrm ki. Kimbilir ne cok agri cekecektim.

X