klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Dualariuhammedomer, post: 40455531, member: 461961"]Bende ordaydim.kan verdim.nuvit hocaya gorunmedim
Canim merak ettim adet basladimi[/QUOTE]
Canim suruluyor halen. ..her an sokulebilirde[/QUOTE]
Canim ne yaptin adet oldunmu[/QUOTE]

Canim ne yaptin oldunmu adet ben gittim bugun[/QUOTE]
Bende ordaydim.kan verdim.nuvit hocaya gorunmedim[/QUOTE]
Ayy insallh vardır canim idrar testi yapsaydn bi[/QUOTE]
Canim persembe kalp damara gitc igne icin ozamana kadar bekleyecem bakal hayirlisi[/QUOTE]
Ya canim ne yaptin bi haber vermedin merak ettm seni

Canim persembe kalp damara gitc igne icin ozamana kadar bekleyecem bakal hayirlisi[/QUOTE][/QUOTE]
Canim disgebelikten suphelendiler.yarin yine kan vercem.dua et olur mu?[/QUOTE]
Sonuclarin nasil canm ne dediler diş geblkmi inşallah vardır bebis yaa lütfen hemen yaz[/QUOTE]
Ya canim niye yazmiyorsun ya merak ettm

Canim ne yaptin oldunmu adet ben gittim bugun
Canim ne yaptin adet oldunmu[/QUOTE]

Canim persembe kalp damara gitc igne icin ozamana kadar bekleyecem bakal hayirlisi[/QUOTE]
Ya canim ne yaptin bi haber vermedin merak ettm seni

Canim persembe kalp damara gitc igne icin ozamana kadar bekleyecem bakal hayirlisi[/QUOTE][/QUOTE]
Kiz nerelerdesin seen yazsana varmi bebiiss

kızlar 1 yıldır uğraşıyoruz bütün yapılabilecek tedavileri oldum sonuç : 0 doktor değiştirdim illede rahim filmi diye diretti çok korktuğumu belirttim uyuturum bişeycik hisetmezsin dedi. Velhasıl giyindim önlüğü geçirdim boneyi kafaya dua okuyaraktan gittim eşimde benimle girdi bi güzel uyudum. Merak edenler için yazıyorum uyuduğumdan ötürü 140 liraya çektirdim korkmasaydım da uyumasaydım ucuza çektirirdim ama korktum napıyım :) bi uyandım biraz ağrım var hemen iğne yaptılar biraz rahatladım kanamam olacağını bilmiyodum Allah'tan çantamda bir ped varmış yoksa napardım doktor aman ha aman diye tembih etti suya girmek yok çorap ayağından çıkarma şuan üşütmeye müsaitsin bütün kanallarını açtık kendine dikkat et diye antibiyotik yazdı kullandım 3 gün ağrım oldu sonra toparladım iyiyim. Sonuç: sebep bulunamıyor adet olur olmaz gel dedi ama gidemeyeceğim kayınvalidem ve kayınpederim 1 aylığına bana geleceklermiş kısmet diyorum. Bu arada yazmayı unuttum bilmeyenler için yazıyorum, emar odası gibi bir odaya girdim çatal falan yok bildiğin sedyeye uzandım sona doğru kaydım doktor karşımdaydı uyudum eşim anlattı : doktor spekulumu yerleştirmiş, elindeki şrıngayı 3 kez boşaltmış her boşalttığında camın arkasındakilere çek diye işaret vermiş hepsi bu

Can ne dediler gebelik varmi yoksa diş gebelkmi
Canim ilk once cook ozur dilerim hakkini helal et seni merakta biraktigim icin...inan hicbir sey net degil degerim duzelmeye baslamisti son ikidir iki kat artiyordu cuma 1940ti bugun 4568 cikti.ultrasonda kese falan gorunmedi.nuvit hoca dis gebelik yok dedi cuma tekrar kan ve ultrason istedi.moralim cook bozuk inan.kanim cekilmis sanki ..deger iki kat artmadi ultrasonda gozukmedi..dua et ne olur cuma kan degeri guzel ciksa ultrasonda kese gorunse...

Hay allah ya canim telas etme boyle olup sonradan bebis haberi gelen var rabbm insallh Regaip kandili hurmetine güzel haberi duyursun inşallah ama lütfen yaz bana bugünlerde birbirimize cook dua edelm

Hay allah ya canim telas etme boyle olup sonradan bebis haberi gelen var rabbm insallh Regaip kandili hurmetine güzel haberi duyursun inşallah ama lütfen yaz bana bugünlerde birbirimize cook dua edelm
Aminn cnm.tamam haber veririm insallah. Cuma gorunur insallah.duaniza ihtiyacim var.sen nasilsin ne asamadasin

Adetin ="muhammedomer, post: 40617811, member: 461961"]Aminn cnm.tamam haber veririm insallah. Cuma gorunur insallah.duaniza ihtiyacim var.sen nasilsin ne asamadasin[/QUOTE]
Adetim olunca gidecem canm sorun cikmazsa ignelere baslycz nasipse

Adetim olunca gidecem canm sorun cikmazsa ignelere baslycz nasipse
Adetin ne zaman?zekai tahirde mi.yaptiracan[/QUOTE]
Evet zekai tahirde yaptrcam canim diğer yerler çok pahali..ayin 31de olmstum adet gecikme olmazsa bir haftaya olurm hayirlisi sen ne yaptin bi gelişme varmi

merhaba bayanlar bende 3 yıldır evliyim hiç korunmadık doktor yumurta tembellği var dedı yumurta buyutma hapları kullandım serophone kolmen gıbı 3 defa ama olmadı sonra sperm testı ve rahım fılmı ıstedı bende cok korktuğum için uyutularak yaptırdım cok şükür temız cıktı ıkımızın teslerıde normaldı.. ama yınede olmadı herseyıbıraktık 4 ay sonra kımyasal gebelik gecırdım yani 2 haftalık gebelik düşürdüm cok yıprandım tekrar bıraktım gitmedim doktora 6 gectı hala bısey yok eşim tekrar gıdelım dedı bu kez aşılama yaptdım oda tutmadı halbukı doktor yumurtaların cok güzel gelşişmiş olmaması için hiç bi sebep yok gerısı allaha kalmş dedı tüp bebeğe geçmeye karar verdık ama ben normal bıle muayene olamıyorum tarnsferi bile uyutularak ısterım dedım onada tmm dedıler tabı bıraz dhaa fazla para alıcaklar... buarada aşılamadan sonra bana doğum kontrol hapı verdi yumurtaların eriyene kadar kullanmaya devam dedı tüp bebeğe hazırlar dıye ama ben 10 gün kullandım bıraktım hemen adet oldum zaten buarada tanıdığımın haile kaldığı bi yönteme başvurdum bı teyze var kasık kaymasına ve göbek kaymasına bakıyor kupa cektı belımde göbegımde arkadaşım öyle hamıle kalmıştı artık her yolu deniyor ınsan beklıcem 1 2 ay daha olmazsa tüp bebek son care maddiyatta zor ne olucak bılmıyorum....

Arkadaşlar merhaba,
Daha önceden başarısız 3 klomen denemem olmuştu. 24 martta adet oldum. 30 martta hsg çektirdim ve prolaktinim yüksek Çıktığı icin dostinex kullandım. Bugün eczaneden hassas gebelik testlerinden predictor early aldım. Sonucuna ikna olamadım gittim bide kan verdim. Sonucum 69 ...
Rabb'ime Şükürler olsun, Allah'ım kucağıma almayı nasip etsin inşallah...

Eklentiler

• image.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 63
Canim haberlerini bekliyom ne dedi doktor
Cnm dunku degerim 7408.ultrasonda sol tupte gorduler.dis gebelik yani.dun yatisim yapildi iki tane kalcadan igne yapildi.igneyle onu orda bitirmeye calisacaklar.sonra rahimi temizleyeceklermis galiba. .insallah igneyle sonuc aliriz yoksa ameliyat dedi.insallah ameliyata gerek kalmadan kurtulurum bu iaten

Sıralama asıla olmazsa tup dur tupde tutmazsa asılamada hiç tutmaz ama asılamaya para harcamakdansa ustune koyup tup yap derim benım fıkrım
Ben de once tup denemek istiyorum.. cunku asilama olmazsa yine tup deneyecegim... bir daha cekecegim o ilac dr vs eziyetleri... sagol cnm...

Allah hayirli ugurlu etsin cnm bize de dua et :)

Ayy canim ne deyim rabbim senin için en hayirli olani versin insallh en azindan gebelik oluşuyor sende tupun mu uzun ki niye tupde kalma birsey dediler mi canim

Çok çok OTE="nuraninbebegi, post: 40677297, member: 641632"]Ayy canim ne deyim rabbim senin için en hayirli olani versin insallh en azindan gebelik oluşuyor sende tupun mu uzun ki niye tupde kalma birsey dediler mi canim[/QUOTE]
Cok çok gecms olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…