klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

PINAR3498 .!.:
Olabilyr canim var oylebolanlar ben beş asilama bir ttüp bebek yapma biri olarak duydum gelismyn birine vergi hemen peşinden çünkü yumurta buyur ve catlarsa hamile kalablrsn
Öyle ama buyumemis yumurtaya ikinci kutuyu vermesi cok garip degilmi ilk kez basima geliyo dr cok iyi herkes memnun kullanan oldumu boyle[/QUOTE]
Kullanan var canim sen yumurtann büyümesine bak doktor bilmeden verecek hali yok

Öyle ama buyumemis yumurtaya ikinci kutuyu vermesi cok garip degilmi ilk kez basima geliyo dr cok iyi herkes memnun kullanan oldumu boyle
Kullanan var canim sen yumurtann büyümesine bak doktor bilmeden verecek hali yok[/QUOTE]
Tmm cnm cok tskkk

hanimlar istanbul da aşılama yeri icin tavsiyeniz nedir? Hastanede mi oluyor yoksa muayenehanede mi. Anestezi oluyor mu.... biri sorularimi cevaplasin nolur...

[QUOT. "yassimin, post: 40374754, member: 602429"]hanimlar istanbul da aşılama yeri icin tavsiyeniz nedir? Hastanede mi oluyor yoksa muayenehanede mi. Anestezi oluyor mu.... biri sorularimi cevaplasin nolur...[/QUOTE]
Canim normal devlet hastanesinde oluyor ve ozelden hicbir farki yok hatta ozelden daha arastrmali yapiyo zaten asilama çok basit tek amaç hap yada iğne ile yumurtalar uyarilip belli bir boyuta gelince catlatma iğnesi. Yapilip yumurtalar catlatiliyo 36saat icnde esnzden alınan spermlerin en kalitelileri size siringa yöntemi ile içeri skliyo daha sonra esnzle normal beraberlik öneriliyor anestezi felan yapilmiyo kolay bir yöntem

Slm denizcim nasilsin sizleri cok ozledim.diger kizlardan haberin varmi?
iyiyim canım aynı bildigin gibi bir degişiklik yok kızlarla bu ara bende görusemıyorum dagıldık ıyıce ben bakıyorum işde gunluk gelen gıden varmı dıye minik prenses nasıl buyumustur şimdi o

[QUOT. "yassimin, post: 40374754, member: 602429"]hanimlar istanbul da aşılama yeri icin tavsiyeniz nedir? Hastanede mi oluyor yoksa muayenehanede mi. Anestezi oluyor mu.... biri sorularimi cevaplasin nolur...
Canim normal devlet hastanesinde oluyor ve ozelden hicbir farki yok hatta ozelden daha arastrmali yapiyo zaten asilama çok basit tek amaç hap yada iğne ile yumurtalar uyarilip belli bir boyuta gelince catlatma iğnesi. Yapilip yumurtalar catlatiliyo 36saat icnde esnzden alınan spermlerin en kalitelileri size siringa yöntemi ile içeri skliyo daha sonra esnzle normal beraberlik öneriliyor anestezi felan yapilmiyo kolay bir yöntem[/QUOTE]
Sagol tatlim doktor da kisaca bu sekilde bahsetti daha once klomen ve catlatma ignesi oldum . O igne mahvetti beni ayrica yumurtalar 72 saat icinde catlar dislerdi benim 5 gun sonra catladi. Onu da agridan anladim yarim saat kivrandim resmen. Catlamanin Ertesi gunu de fena sekilde halsizlik olmustu... nasil dayanicam yine. Bir de bunlar hep isyetinde oluyor... ooof of.... Rabbim yardim etsin... bu ay bi müjde alsam hayirlisiyla gonlume gore... adak adadim. Hayirlisiyla bebisimi kucagima aldigim zaman kuranini okutup koc kesicem... Rabbim tez zamanda nasip eder inşAllah...

kizlar eskilerrrr

foruma girmiyorum uzun suredir.bende durumlar ayni.2 aydir tupumun olmadigi tarafta yumosum buyudu.cok uzuldum.bu sebeple kararimizi verdik.ilk reglimle beraber tup bebek tedavisine basliyorum

Sagol tatlim doktor da kisaca bu sekilde bahsetti daha once klomen ve catlatma ignesi oldum . O igne mahvetti beni ayrica yumurtalar 72 saat icinde catlar dislerdi benim 5 gun sonra catladi. Onu da agridan anladim yarim saat kivrandim resmen. Catlamanin Ertesi gunu de fena sekilde halsizlik olmustu... nasil dayanicam yine. Bir de bunlar hep isyetinde oluyor... ooof of.... Rabbim yardim etsin... bu ay bi müjde alsam hayirlisiyla gonlume gore... adak adadim. Hayirlisiyla bebisimi kucagima aldigim zaman kuranini okutup koc kesicem... Rabbim tez zamanda nasip eder inşAllah...[/QUOTE]
İnsallh canim insallh allah kimseyi o acilari yasatmasin insallh herkesin gonlundekini versn

iyiyim canım aynı bildigin gibi bir degişiklik yok kızlarla bu ara bende görusemıyorum dagıldık ıyıce ben bakıyorum işde gunluk gelen gıden varmı dıye minik prenses nasıl buyumustur şimdi o
Evet teyzesi mina buyumus 14 aylik oldu..bende onunla ilgileniyorum..darisi senin diger arkadaslarin basina...

kizlar eskilerrrr

foruma girmiyorum uzun suredir.bende durumlar ayni.2 aydir tupumun olmadigi tarafta yumosum buyudu.cok uzuldum.bu sebeple kararimizi verdik.ilk reglimle beraber tup bebek tedavisine basliyorum
Hayirlisi aysuncum..insallah bu sefer miniginiz sizinle olur.dualarim sizinle.

Selam arkadaşlar ben 5. Klomenimi kullandım 18 mm yum ve iğnemi oldum 21 Şubat'ta bugün tam 1 ay oldu gecikeli ilk 10 günlük gecikmem de testim negatifdi.. Dk progestan verdi içip adet olmam için ama ben içmedim. Normaldede adetlerim düzensiz ama en fazla 2 ay snra adet olurum ama bu defa ne gelen var ne giden diğer klomenlerimde sadece 2. KlomendE yaşadım gecikme ama 22 gün falan sürmüştü snra adet gördüm hiç bu kadar gecikmemiştim.. 4 gün önce evde test Yaptım gene negatif iğne olukta gecikmem cok Saçma.. Aranızda hiç bu kadar geciken var mı ? Teşekkür ederim..

Canim sen nezaman

Adetin nerden baksan bir hafta gecmis...keske yerlesme olsa
Kahverengi mi geliyor[/QUOTE]
Canim ne yaptin oldunmu adet ben gittim bugun[/QUOTE]
Bende ordaydim.kan verdim.nuvit hocaya gorunmedim[/QUOTE]
Canim merak ettim adet basladimi[/QUOTE]
Canim suruluyor halen. ..her an sokulebilirde[/QUOTE]
Canim ne yaptin adet oldunmu

kizlar eskilerrrr

hayırlısı canım senın tüp bebekde sanssın yüksek hiç zaman kaybedip kendini yıpratma bencede

Kahverengi mi geliyor
Canim ne yaptin adet oldunmu[/QUOTE]
Kahverengi mi geliyor
Ayy insallh vardır canim idrar testi yapsaydn bi[/QUOTE]
Canim persembe kalp damara gitc igne icin ozamana kadar bekleyecem bakal hayirlisi[/QUOTE]
Ya canim ne yaptin bi haber vermedin merak ettm seni
Kahverengi mi geliyor
Canim persembe kalp damara gitc igne icin ozamana kadar bekleyecem bakal hayirlisi[/QUOTE]

Canim ne yaptin oldunmu adet ben gittim bugun

Canim persembe kalp damara gitc igne icin ozamana kadar bekleyecem bakal hayirlisi[/QUOTE][/QUOTE]
Canim disgebelikten suphelendiler.yarin yine kan vercem.dua et olur mu?

post: 40455531, member: 461961"]Bende ordaydim.kan verdim.nuvit hocaya gorunmedim[/QUOTE]

Canim persembe kalp damara gitc igne icin ozamana kadar bekleyecem bakal hayirlisi[/QUOTE][/QUOTE]
Canim disgebelikten suphelendiler.yarin yine kan vercem.dua et olur mu?[/QUOTE]. Hadi ya insallh dis gebelik değildir değerin yükselmiş kaç olms

Dualariuhammedomer, post: 40455531, member: 461961"]Bende ordaydim.kan verdim.nuvit hocaya gorunmedim[/QUOTE]

Canim disgebelikten suphelendiler.yarin yine kan vercem.dua et olur mu?[/QUOTE]
Sonuclarin nasil canm ne dediler diş geblkmi inşallah vardır bebis yaa lütfen hemen yaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…