klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

eses8iğne kuost: 40288917 .!.:
Kizlar bisi sorcam bu tup bebek tedavisi için kullanilan ilaclar cok kilo aldiriyormu ve sadece igne mi veriliyor yoksa klomen de kullaniliyormu yumurta uyarici icin farklimi ilaclari.asilama icin klomen kullanmistim 10 kilo aldim sistim 3 ayda
Canim sadece igne kullanyorsun horman aldgn için tabiki kilo yapiyo senn kromozom sonclarin ne cikti

TüpeTE="muhammedomer, post: 40289338, member: 461961"]Lekelenme seklinde cnm.eger o zamana kadar sokulmezsem gidecem cnm.sen nuvite mi gittin tupe mi[/QUOTE]
Tupe canim artik Nuvit Hanma gitmyrm orayla bi isim kalmadi bu ay bütün kan kontrolleri ilaç raporları hazirlancak bir dahaki ay sorun cikmazsa ignelre basliycz

Canim sadece igne kullanyorsun horman aldgn için tabiki kilo yapiyo senn kromozom sonclarin ne cikti

Henuz bakilmadi cnm ya biyopsi temiz cikti tup bebek yaptircagimiz zaman bazi tahliller yapilcakmis onun sonuclariyla yonlendircekmis tup bebek icin. Sanirim kan pihtilasmasina falan gibi seylere bakacak. Valla araştırıyorum simdiden iyi bi yer olsun istiyorum

Ben baktrdm canim kromzmlar iyi bi sorun yok kan pihtlasmasi var sen nerde yasysn ben ankara buyukdoguma gidyrm ikinci tup bebeğe baslyrz

Ben baktrdm canim kromzmlar iyi bi sorun yok kan pihtlasmasi var sen nerde yasysn ben ankara buyukdoguma gidyrm ikinci tup bebeğe baslyrz

Ben istanbuldayim cnm burda ozel hastanelerde dusunuyorum tup bebek icin. Iyi yerler var bakalim cnm yaa daha zaman var benim için kendimi toparlamam 6 ayi bulur anca

Subatin 21 oldm bidaha bugün leke geliyor
Adetin nerden baksan bir hafta gecmis...keske yerlesme olsa[/QUOTE]
Canim sen nezaman

Kahverengi mi geliyor[/QUOTE]
Canim ne yaptin oldunmu adet ben gittim bugun[/QUOTE]
Bende ordaydim.kan verdim.nuvit hocaya gorunmedim[/QUOTE]
Canim merak ettim adet basladimi

Adetin nerden baksan bir hafta gecmis...keske yerlesme olsa
Canim sen nezaman

Canim merak ettim adet basladimi[/QUOTE]
Canim suruluyor halen. ..her an sokulebilirde

[QUOinşalammedomer, post: 40321443, member: 461961"]Canim sen nezaman

Canim suruluyor halen. ..her an sokulebilirde[/QUOTE]
Ayy insallh vardır canim idrar testi yapsaydn bi

[QUOinşalammedomer, post: 40321443, member: 461961"]Canim sen nezaman

Adetin nerden baksan bir hafta gecmis...keske yerlesme olsa
Ayy insallh vardır canim idrar testi yapsaydn bi[/QUOTE]
Canim persembe kalp damara gitc igne icin ozamana kadar bekleyecem bakal hayirlisi

Kahverengi mi geliyor
Ayy insallh vardır canim idrar testi yapsaydn bi[/QUOTE]
Canim persembe kalp damara gitc igne icin ozamana kadar bekleyecem bakal hayirlisi[/QUOTE]
Ne yaptin canm devam ediyomu lekelnme kalp damara niye gdyn

Soru olarak sordum kimse cevaplamadi bilgisi olan varmi arkadaslar

Olabilir canim PINAR3498, post: 40346817, member: 358595"]Soru olarak sordum kimse cevaplamadi bilgisi olan varmi arkadaslar[/QUOTE]
Olabilyr canim var oylebolanlar ben beş asilama bir ttüp bebek yapma biri olarak duydum gelismyn birine vergi hemen peşinden çünkü yumurta buyur ve catlarsa hamile kalablrsn

[QUOTEhayali yazmsmR3498, post: 40346817, member: 358595"]Soru olarak sordum kimse cevaplamadi bilgisi olan varmi arkadaslar[/QUOTE]
Biraz hayali yazmam canim yani normal olabilir sen düzenlice ilacini kullan

Olabilir canim PINAR3498, post: 40346817, member: 358595"]Soru olarak sordum kimse cevaplamadi bilgisi olan varmi arkadaslar
Olabilyr canim var oylebolanlar ben beş asilama bir ttüp bebek yapma biri olarak duydum gelismyn birine vergi hemen peşinden çünkü yumurta buyur ve catlarsa hamile kalablrsn[/QUOTE]
Öyle ama buyumemis yumurtaya ikinci kutuyu vermesi cok garip degilmi ilk kez basima geliyo dr cok iyi herkes memnun kullanan oldumu boyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…