klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Amin insallah herseyin hayirlisini nasip etsin

amin allah kımsenın kucagını bos bırakmasın allah yardımcımız olsun dualarımız kabul olsun inşallah

amin allah kımsenın kucagını bos bırakmasın allah yardımcımız olsun dualarımız kabul olsun inşallah
İnsallh canlar rabbm hepimizi sevindrsn.ya kizlar benim ozellkle sag tarafm inanlmz agriyo kramp gibi birsey oluyo ozellkle idrarm geldgnde ve bosaltrken cok kotu birsey saplaniyo oraya belli bir sure cok kasilarak agriyo popomun ustune bile oturamiyom varmi boyle seyler yasayan

Amin canim. Yok ben yasamiyorum öyle agrilar arada adet olacakmisim gibi sancilar oluyor o kadar. Geçmiş olsun diyeyim. Sende mi asilama yaptirdin.

iyi aksamlar

gelemedigim sure icinde basimdan neler gecti.
persembe gunu karin icine olan kanamayla beraber acilen ameliyata alindim.dis gebelik geciriyormusum meger.olumdeb dondum diyebilirim.sol tupum alindi
Canım cok gecmiş olsun ins en hakın zamanda hamilelik haberını alcaz inş.

Canım cok gecmiş olsun ins en hakın zamanda hamilelik haberını alcaz inş.
ilk gebeligimde en kotu sonucla karsilastim.simdi gebelikten o kadar korkuyorumki yeniden ayni seyleri yasamak istemiyorum.nasip boyleymis.rabbimin takdiri buymus.simdi sag yunurtaliga ameliyatta drilling yapildi.bunun gebelik sansini arttirdigini soyledi doktorun

Mrb arkadaş lar bende ilk aşılama yaptırdım. Bugun 7 günüm bi belirti
hissetmiyorum.çok istiyorum inşallah tutmuştur.

Hadi inşallah diyelim canim burada bi senle ben kaldim galiba 2 yildir

Kizlar iyi geceler. Asilama yapali 8gun oldu. Bugün daha cok hissettim adet sancisi gibi bir ağrım oldu. Sol bacagimda kasiliyor. Adet mi olcam yoksa bebegin yerlesmesi mi

Kizlar iyi geceler. Asilama yapali 8gun oldu. Bugün daha cok hissettim adet sancisi gibi bir ağrım oldu. Sol bacagimda kasiliyor. Adet mi olcam yoksa bebegin yerlesmesi mi

Cnm benimde kasilmalar basladi ara ara agrilar giriyo. Dun komsumun hamile oldugunu ogrendim. Normal yolla hamile kaldi Allahim bizide gor lutfen :) 2 oglu var 3. Hamile. Ins bizde goruruz o gunleri

Çok geçmiş olsun canım, üzüldüm. Rabbim kolaylık versin, yüzünü güldürsün.

Cnm benimde kasilmalar basladi ara ara agrilar giriyo. Dun komsumun hamile oldugunu ogrendim. Normal yolla hamile kaldi Allahim bizide gor lutfen :) 2 oglu var 3. Hamile. Ins bizde goruruz o gunleri

Inşallah canim inşallah bizimde bebegimiz olur vallahi baska bisey istemiyorum artik

Caniim ne yaptin nasilsn gorustnmu nuvit hanmla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…