klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Yazini yeni gordum cnm asilamadan kaynaklaniyordur benimde oyle oldu suan bi problemim yok progestan kullaniyorum sanada verdimi

Suan benimde yok tatlim. Bana progestan vermedi. Bugün adet olcakmisim gibi sancim oldu ara ara oluyor allah hayir etsin hayirli kandiller bu arada canim

bı hafta olacak nerdeyse bana hızlı gecıyr tatlım anlamadım yıne. gecmesın zaman yaa umudum var hıc degılse :)

bende de yaaa kalbim pır pır ümitlenmekte istemiyorum. inşallah tutmuştur inşallah.
ben yeni evlendiğimde kayınvalıdemle çay bahçesinde otururken bi çingene gelmişti yanımıza bize zorla fal baktı yüzümüze bakarak :) bana demişti ki sen yeni evlisin şimdi çoocuk istemiyosun ama istediğinde beben olmayacak sen üzülceksin tedavi görcen ve beben olcak hemde ikiz dediydi :) bu tedavi o tedavi mi acaba :)
fala inanma falsiz kalma diyeyim bari :)

Asilamada ikiz olma sansi yuksekmis :)) bakarsin ikiz olur ins rabbim gonlune gore versin

Polistik over olup hamile kalanniniz varmı lutfen umut olun destek olun . Adetimin 3.gunu gel dedi dr sanirim ultrasyondan tekrar bakip rahim filmi isteyecek benim yunurtaliklarimda yavas calisiyor cok nadir adet olurum zaten

Polistik over olup hamile kalanniniz varmı lutfen umut olun destek olun . Adetimin 3.gunu gel dedi dr sanirim ultrasyondan tekrar bakip rahim filmi isteyecek benim yunurtaliklarimda yavas calisiyor cok nadir adet olurum zaten

Benim bi arkadaşım da polistikover di. Tup bebek yaptırdı hamile kaldi 3 yasinda kizi var ama baska tedavi uygulandimi bi bilgim yok ins rabbim gonlunuze gore verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…