klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Gorustum canim yarin ultrason istedi bakalim yumurtlama var mi diye.yarin 14.gun.pco oldugu icin sanmiyirum yumurta olacagina.insallah rahim kalinligi normal cikar.bakalim ne diyecek yarin
Ayy insallh canm ya bende idrar yollrndan rahtszm kasiklarmda kramp ve kasilma vardi cok kotu simdi yanma basladi hastndym muayene olcm bklm

Kizlar hepimizz icin hayirli olur insallah bende gecen ay klomen benzeri bu ilac kullandim 5 gun 4 gun igne ve catlatma ignesi vuruldum hamileyim cok sukur yaklasik 6 haftaligiz rabbim saga salim kucagimiza almamizi nasip etsin yawrularimizi

Kizlar hepimizz icin hayirli olur insallah bende gecen ay klomen benzeri bu ilac kullandim 5 gun 4 gun igne ve catlatma ignesi vuruldum hamileyim cok sukur yaklasik 6 haftaligiz rabbim saga salim kucagimiza almamizi nasip etsin yawrularimizi

Gozunuz aydin bizede cok dua edin rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin ins

Gozunuz aydin bizede cok dua edin rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin ins
Coook tesekkur ederimm aminn ecmain canimm zaten hamile kalmadan oncede kaldiktan sonrada ve halemde sabah oglen aksam kendimede sizlerede dua ediyorum rabbim herkese nasip etsinn bu duyguyu tatmayikimsenin kucagini bos birakmasinn saglikli hayirli ewlatlar nasip etsinn hepimize ins.

Coook tesekkur ederimm aminn ecmain canimm zaten hamile kalmadan oncede kaldiktan sonrada ve halemde sabah oglen aksam kendimede sizlerede dua ediyorum rabbim herkese nasip etsinn bu duyguyu tatmayikimsenin kucagini bos birakmasinn saglikli hayirli ewlatlar nasip etsinn hepimize ins.
Caniiim hayirli olsun saglkli sekilde kucagna alirsn insallh lutfen cok dua et ankaradan nurani da unutma dualarnda

Gözün aydin canim ne mutlu insallah bizde hayirli haberler veririz

Allah razi olsun çok sagol canim seninde kucagina almak nasip olsun.

selam kızlar merhaba uzun zamandır ben giremiyorum kk.ne . bende pkoyum ve gecen ay doktoruma gıttım bu ay ilk defa iğnelerle yumurta buyutecegız ve asılamam olacak yarın recetımı yazdırmak ıcın yenıden doktoruma gıdıcem . çok heyecanlı ve mutluyum.umarım ılk asılamada tutar ve bende bebeğime kavuşurum. rabbim evlat hasretiyle yanan tüm kullarını görsün,bizleri evlatsız bırakmasın.

Gorustum canim yarin ultrason istedi bakalim yumurtlama var mi diye.yarin 14.gun.pco oldugu icin sanmiyirum yumurta olacagina.insallah rahim kalinligi normal cikar.bakalim ne diyecek yarin
Canim ne yaptin ne dedi benim hersey cok guzel cikti doktor senn hamile kalmamana sasiriyom diyo biraz iltihap durumu var rabbm hayirlisiyla ol der artk insallh yaa

Canim ne yaptin ne dedi benim hersey cok guzel cikti doktor senn hamile kalmamana sasiriyom diyo biraz iltihap durumu var rabbm hayirlisiyla ol der artk insallh yaa
Canim ben.polip ameliyati olmustum nisanda.bugun ultrasonra yine gorundu ama supjeli dedi rahim kalin oldugundan oylede gormus olabilirim dedi ultrasona bakan doktor.sonucu nuvit hocaya gosterdim yine polip ciktiii dedi neyse dedi bu ay bi dene bakalim insallah hamile kalirsin dedi.26 si adet gunum o zaman bi gel dedi bakalim.senin niye lekelenmen olmus.adetine.ne kadar var ki

SLM KIZLAR AŞILAMA İÇİN RAHİM FİLMİ ÇEKTİRİCEM AMA KORKUYORUM ÇEKTİREN VARMI BAZI KİŞİLER ANESTEZİYE GEREK YOK DİO BAZILARI VAR DİO SİZCE GEREK VAR MI ANESTEZİYE

SLM KIZLAR AŞILAMA İÇİN RAHİM FİLMİ ÇEKTİRİCEM AMA KORKUYORUM ÇEKTİREN VARMI BAZI KİŞİLER ANESTEZİYE GEREK YOK DİO BAZILARI VAR DİO SİZCE GEREK VAR MI ANESTEZİYE

Ben aralik ayinda yaptirdim cok rahat bir islem ozel tip merkezinde yaptirdim anesteziye gerek yok agri sizi olmuyo islem sirasinda bende cok korkuyordum ama yaptirdiktan sonra bosuna korkuyormusum dedim :)

mrb
ben rahim filmi de çektirdim aşılamada yaptırdım
merak ettiğin acıysa rahim filminde acı yok sadece şiddetli bir adet sancısı oluyor o da 5 dakika bile sürmüyor..bence anesteziye gerek yok

X