klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Allah hepimizin yardimcisi olsun. Cok zor süreçlerden geçiyoruz. Asilamadan sonra uzerime durgunluk geldi oturup agliyorum habire

Napion canim gittin mi doktora ben simdi ciktim her sey yolunda cok guzel yumurta ilerlemesi ve catlatmasi olmus dedi simdi beklicez nornal hayatina devam edebilirsin iliski olabilir dedi

Aynen cnm benimde catlama olmus hersey yolunda ayin 10unda tekrar cagirdi kontrol icin ayin 13unde de belli olur dedi hayirlisi olsun ikimiz icinde

Kizlar simdi tuvalete gittim kahverengi bi akinti olmus afedersiniz bide sumuk gibi bi akinti. Dun aşılamam yapildi ya ondan midir acaba dunde hafif kanamam olmustu ya ondan herhalde dedim bi de size sorayım

Nuraannn yazimi gormedin mi

gormedim caniim cok giremiyorum nasilsn neler yapiyon bana fitil ve krem verdi leken gelir gelmz gel dedi sen ne durumdasin
Pztesi ve sali nuvittrydim sali gunu ismini ekranda gordum canim:)tsh yuksek cikti sali troid usg istedi sonra beni ankara hastanesi endokrine sevk etti ordada tahliller yapildi bu defa tsh dusuk cikti ordaki doktr hicbir problemin yok dedi.o gun nuvite yestisemedim.carsamba sabah aradim sekreteri hic hasta yok nuvit hoca gelirmi bellide degil dedi.benim is pztesiye kaldi.tabi bu ayda gecti boyle pztesi adetimin 5.gunuydu

belkide gorduk birbirimizi nevardi izerinde oturup bekliyormuydn benim uzerimde yarim kirmizi kaban vardi kafam sal vardi siyah geriden

Yas 31 2bucuk senelik evliyum.ben 3 senedir gel gitlerdeyim daha tedaviye baslamadi.
ben 26 yasindaym 5,5 yillk evliyim hepsi buyukdogmda olmak uzere bes asilama bir tup bebek hepsi negatif bahara dogru nuvit hocadan bir sonuc almzsam tup bebek dusunuyrm ama nasip nerde bilmyorum buyukdogmda dusunmyrm herseyin hayirlisi insallh gerek kalmz

Kizlar simdi tuvalete gittim kahverengi bi akinti olmus afedersiniz bide sumuk gibi bi akinti. Dun aşılamam yapildi ya ondan midir acaba dunde hafif kanamam olmustu ya ondan herhalde dedim bi de size sorayım

Yazini yeni gordum cnm asilamadan kaynaklaniyordur benimde oyle oldu suan bi problemim yok progestan kullaniyorum sanada verdimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…