klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Doktordam doktora degisiyor sanirim. Valla cataldan korkuyorum ürkütücü geliyor. Seninkide hayirli olur insallah canim.
Hsg nasil yapiliyor onu bilmiyorum canim

Doktordam doktora degisiyor sanirim. Valla cataldan korkuyorum ürkütücü geliyor. Seninkide hayirli olur insallah canim.

Ben ozel tip merkezinde cektrdim sedyede ama ayni asilama gibi yapildi röntgen le cekildi rahat oldu

Selaaam.Önceden çok takip ediyordum ama hamile kalınca pek bakamadım.Banada hsg çekildi.Ama ben aneztezi alarak çektirdim korktuğum için.röngen masasına yatırıyorlar.Normal doğum daki gibi bacaklarını kaldırıyosun,bu kadar.Sonra özel aletlerle ilaç veriyorlar.Ama ben hatırlamıyorum.Sende öyle yaptır.Hiçbirşey hissetmezsin çok kolay olur.Ben çektirdiğim ay hamile kaldım.Şimdi 11 haftalık hamileyim

Kizlar asilama yapildi. Acidi ama benim canim yaa. Karnım da adet sanciai gibi agrilar var. Azicikta kanamam oldu. Cataldan kalktiktan sonra kendimi sildigimde gördüm. Hayirli olsun insallah. Yarin kontrole cagirdi doktorum

Kizlar asilama yapildi. Acidi ama benim canim yaa. Karnım da adet sanciai gibi agrilar var. Azicikta kanamam oldu. Cataldan kalktiktan sonra kendimi sildigimde gördüm. Hayirli olsun insallah. Yarin kontrole cagirdi doktorum

O kadarcikta olsun gecmis olsun ins hayirlisi olur ben dun asilama yaptirdim yarin sabah kontrole gidicem

Amin canim ikimizinkide hayırlı olsun ayni gidiyoruz senle. Allah yardimcimiz olsun. Beni yarin cagirdi. Catlamis mi kontrol edeceğiz dedi. Catlamama ihtimali var mi

Amin canim ikimizinkide hayırlı olsun ayni gidiyoruz senle. Allah yardimcimiz olsun. Beni yarin cagirdi. Catlamis mi kontrol edeceğiz dedi. Catlamama ihtimali var mi

Nasil ya catlama olduktan sonra asilama yapilir ben 1 gun oncesi catlatma ignesi oldum oyle asilama yapildi benim doktorum 2 gun sonra tutmussa rahime duser dedi gel kontrol edelim dedi

hayırlı olsun inşallah tutar canım..
nasıldı ya benim de haftaya aşılamam olcak (
günlük hayatına devam mı ettin cnm ? bir de ertesi gün niye çağırdı acaba genelde 10 gğn sonra fln test yapın diye okudum ama

Hadi hayirli olsun cnm insallah olumlu sonuclar alirsin rabbim herkese nasip etsin bol bol dua et

Nasil ya catlama olduktan sonra asilama yapilir ben 1 gun oncesi catlatma ignesi oldum oyle asilama yapildi benim doktorum 2 gun sonra tutmussa rahime duser dedi gel kontrol edelim dedi

Kiz benimde öyle yanlis anladin sen. Dun catlatma ignesi yapildi. Bugun asilama. Yarinda cagirdi kontrol edelim diyeee

Amin canim amiiiinnn. Seninde hayirli olur iinşallah. Evet günlük hayatina devam ediyosun bak asamalari sana anlatayim.
eşin sabah gidiyot sperm ornegi veriyor sonuclari alinca doktora gidiyorsun beno dogumhaneye indirdiler catala oturdum durusumu ayarladilar sonra doktorum geldi oraya bisi yerlestirdi sanki acmak için korkma dedi sonra siringa halindeki spermi verdiler. O arada ilacli bisiler yaptilar yanna hissettim aci hissetttim ama dayanilmicak gibi değil. Sonra oraya yerlestirdikleri seyi cikardilar ve bacak bacak ustune yatip yarim saat dinlendirdiler sonra normal iste. Hafif bi agri hissediyorum. Korkma valla bende cok korkuyordum ama gerek yokmus canim.

Ertesi günde cagirdi kontrol edecek her sey yolunda mi diye onu bende tam bilmiyorum yarin ogrenince yazarim :)

Ertesi günde cagirdi kontrol edecek her sey yolunda mi diye onu bende tam bilmiyorum yarin ogrenince yazarim :)
kizlar rabbim hepinizin kucagini doldursun insallh.ben bes asilama bir tup bebek yaptr pco sorunum var ama ilacla cok guzel buyuyo.simdi bi jinekolojide nuvit hanim diye bi doktra gdym.simirde iltihap cikti fitil krem yazdi genetgn kan sonucunda hafif pihtlasma cikti onuda basit bi kan sulandrcyla cozerz dedi subatta birde kromozmlara baklilacak sonra insallh gebelik icin ilacla tedavye baslayck doktrum ama insallh ozamna dek rabbm verr gerek kalmz bazen cook yoruluyoom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…