klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

benim adım DENİZ Bebetomun adıda ZEYNEP gerci kendi soyler ama dua ya bu hafta katılamıcam genede benim içimde dua ederseniz sevinirim :KK19::KK19:simdiden tesekkurler

senin ve bebetomun adınıda yazdım canım Allah kabul etsin dualarımızı inşallah

doktorunuz tedavi sürecinde coraspin (kan sulandırıcı) vermedi mi?benim daha ilk ayda başladı ekimden bu yana kulanıyorum daha bıraktırmadı.klomeni bu ay 2.kez kullanıyorum günde 2 kez alıyorum ve şükür bahsettiğiniz gibi bişey olmadı.çok geçmiş olsunn
Canım normalde klomene coraspinden de mi verilmesi gerekiyordu yoksa ben mi yanlış anladım?:KK53::KK53:
sağol canım benim hoşgeldin tabikide alırız burası hepimizin topiği...bebeğin için cok üzüldüm yawrun seni cennette bekliyor ve seni öbür dunyada sırat köprusunden gecırecek inşallah... senide listeye alıyorum bol şans diliyorum o heyecanı ay sonu biz deli gibi bekliyoruz:KK31:
:KK31:
Sağol canım. Bebetom reglimin 2 gün var test yapsam çıkmaz değil mi?? Bir de senin Dr U sormuştum ben hatırlarsan. Yumurta takibinde iğneden sonra çağırdı mı seni ya da bütün tahlillerini yaptırdı mı? Yoksa sen kendin mi yaptırdın canım?
Listeye eklediğin için sağol canım...
ben de özden. ben de varım :) ya kızlar bu silkeleme yöntemi nedir? birkaç yerde okudum. işe yarıyorsa ben de deneyeyim :)))
Canım anlatmışlar gerçi ama... Eşin o işten hemen sonra ayaklarından tutup sağa sola sallıyor seni:KK9::KK9: tabii gülmekten yarılıyorsun ve bu yüzden daha fazla dışarı çıkıyor çıkmaması gereken şeyler!:KK37: Ben denedim, sonrasında 10 dakika amuda kalkmış vaziyette durdum. Sonra belimin altına yastık koyup 1 saat, sonrasında da sabaha kadar yattım. Sonuç:0!! Bende işe yaramadı yani!!!
evet valla. ben birgün eşime şaka yapacağım. erkeklerin de dikmesi gerekiyormuş ayaklarını diyeceğim :))) bir kılıfına uydurup diktireceğim onun da ayaklarını. anlasın azcık halimizi :))
Kız valla tuttum seni helal!!!:KK9::KK9:
valla yaptırabilirsen helal olsun derim :))) ben telefon açtım biraz önce bu ay olmadı diye adamın cevabı beni bitirdi ...ben kırmızı kartı görene kadar bu maç bitmez dedi :))) sen her olmadığında böyle yapacaksan olmaz bu iş takma oldu oldu , olmadı onun geleceği için kazandığımız para ile dünyayı gezeriz dedi kapattı ....gelde sırtından çatlama :))
Zeynep öyle deme sevimli yaklaşmış adam sana moral vermek için. Onlarda bizim gibi umutsuz, ciddi olsalar daha fazla bunalırdık:KK34:

eşin temiz bir kaba boşalıyor ordan şırınga ile sen rahmine boşaltıyorsun ....sabahtan bu sayfada bir arkadaş ile konuştuk bu konuyu 4-5 sayfa önce ondan daha detaylı öğrenebilirsin canım o yapmış.

heee...anladım. ama içine boşalması daha mantıklı bence. sonuçta daha ileride oluyor.o da doğal şırınga :))) şırıngayı ne kadar içeri sokabilirsin ki. ayy içim bi kötü oldu. ama doktorun yapacaksa bilemem tabi canım

canım çok dışarda kalmıyor zaten hemen yapıyorsun mantığı şu hem şırıngayla daha derine bırakmış oluyorsun hemde şırıngayla tanzikli bi şekilde yaptığın için spermler hızlı bi şekilde gidiyor içeri denemekle bişey kaybetmeyiz diye denedim ben bakalım gerisi kısmet
hımmm anladım. ama enjektörün ucu ne kadarki eşlerimiz daha ileri bırakıyor diye düşündüm.hadi bakalım ozamn senin tutarsa bizde deneyelim senin bat nezamn canım çok varmı
senin ve bebetomun adınıda yazdım canım Allah kabul etsin dualarımızı inşallah

dua olarak ne okuyorsunuz canım grup adınamı okunuyor

Valla bilmem de şırınga bana pek hijyenik gelmedi.:KK50:

Bu arada beni de duaya katın kızlar. Adım tuba:KK34:

heee...anladım. ama içine boşalması daha mantıklı bence. sonuçta daha ileride oluyor.o da doğal şırınga :))) şırıngayı ne kadar içeri sokabilirsin ki. ayy içim bi kötü oldu. ama doktorun yapacaksa bilemem tabi canım

adam çok güldü bu teklifime bende bilmiyorum ki nasıl bişey olacak... adam hala umutlu benden belki hamileyimdir diye ...henüz adet olmadın bir kaç daha bekleyelim dedi ...ben muslukları açtım , telefonu kapattım :))

“Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

SALATI TEFRİCİYE OKUYORUZ CANIM HERKES NE KADAR OKUYABİLİRSE SAYIYI YAZIYOR PERŞEMBE AKŞAMI DUASINI YAPIYORUZ

kızlar uyguladığınız bir kür var mı bu ay? ben bu ay da bal çörekotu tarçın karışımından yiyorum. gelsin kilolar :)) bir de adaçayı içiyorum.

adam çok güldü bu teklifime bende bilmiyorum ki nasıl bişey olacak... adam hala umutlu benden belki hamileyimdir diye ...henüz adet olmadın bir kaç daha bekleyelim dedi ...ben muslukları açtım , telefonu kapattım :))

ya ben de öyleyim. biri bişey desin hemen zırlamaya başlıyorum. inş bir gün mutluluktan ağlarız hepimiz

avatarına bayıldım.bide avatarın yanındaki iletiyi nasıl yazdın.(bende yumurtlarım ki)
SĞol canım. Ayarlarım-profili düzenle- kişisel rütbeme giriyorsun orada bir çiçek ismi yazar(bu senin mesaj sayına göre oluşan rütbendir) oraya istediğini yazıp kaydediyorsun canım:KK34:ama o üç kalp nasıl oldu onu ben de bilmiyorum:KK37:
kızlar uyguladığınız bir kür var mı bu ay? ben bu ay da bal çörekotu tarçın karışımından yiyorum. gelsin kilolar :)) bir de adaçayı içiyorum.

Çörekotu bazı kadınlarda prolaktini yükseltir ki bu da bebeğin tutunmasını zorlaştırır. Adaçayı da düşüğe sebep olur diye biliyorum ben. Bi araştır istersen. Bir de hormonlarına baktırmadan kür uygulama istersen canım...

diğerlerini bilmiyorum...ama bana söylenen sakın adaçayı içme dediler bir araştır istersen ...

canım herkes başka birşey söylüyor. bir arkadasım adaçayıyla hamile kaldım dedi. sanırım adetin 2. günü başlayıp 12. gün bırakırsan bişey olmuyormuş. düşük tehlikesi yaratır diye sakıncalı diyorlar ama zamanında bırakmak önemli sanırım.

Çörekotu bazı kadınlarda prolaktini yükseltir ki bu da bebeğin tutunmasını zorlaştırır. Adaçayı da düşüğe sebep olur diye biliyorum ben. Bi araştır istersen. Bir de hormonlarına baktırmadan kür uygulama istersen canım...[/QUOTE]

hormonlarımda bir sıkıntı yok. ben geçen ay çörekotu karışımı uyguladım. işe yaradı. ondan önceki ay hiç yumurtam oluşmamıştı. bu ay klomen kullanmıyorum. bu karışımın etkisi asıl bu ay belli olacak bakalım. adaçayını da adet bitiminden bikaç gün sonra bırakmak gerekiyormuş.

canım herkes başka birşey söylüyor. bir arkadasım adaçayıyla hamile kaldım dedi. sanırım adetin 2. günü başlayıp 12. gün bırakırsan bişey olmuyormuş. düşük tehlikesi yaratır diye sakıncalı diyorlar ama zamanında bırakmak önemli sanırım.

onu bilmiyorum canım ...ben sindirim sistemim iyi çalışsın diye içtiğim bitki çayını bile bıraktım hamile kalırsam bişey olur diye kabız kabız dolanıyom etrafta :)))

X