klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Sağol canım, Allah razı olsun. Kızımın adı Ayşem. :)

Teşekkür ederim canım, rabbim sana da en kısa sürede tattırsın hayırlısı ve afiyetlisiyle... :)

selam kızlar ses seda yok bır bakım dedım de.....

kaptanelif kimsecikler kalmadi maalesef.ara ara geliyor herkes.
tam 1 haftadir surekli kahverengi leke.kanamam hala baslamayinca doktora gittim bugun.ultrasonda gecen hafta gordugumuz o parcayi gormedi.lekelenmelerimle dusmus yani.kanamayi da bu ayki ilaclar geciktirmis.hic mudahale etmeyelim.stressiz bir sekilde bekle regli dedi doktorum.yapacak birsey yok ilk kez hevesle regl baslamasini bekliyorum
Gözün aydın cnm, allah analı babalı büyütsün...
Denizcim özlediiiimmmm
Kaptan öyle valla, ben de arada gelip bakıyom. Kimse yok, çıkıyorum
Aysuncum inş önümüzdeki aylarda sağlıklı bir gebelik yaşarsın. Hamile kalabilmiş olman çok büyük gelişme

Ya kizlar ben bu ay klomen+catlatma ignesi+progestan kullaniyorum 2 haftaya test yapicam. Onumuzdeki ay olmazsa asilmama dedi doktor... İNŞALLAH dualarim bu ay kabul olur da. Aşilamaya gerek kalmaz... Amin deyin kizlar...

Gözün aydın cnm, allah analı babalı büyütsün...
Denizcim özlediiiimmmm
Kaptan öyle valla, ben de arada gelip bakıyom. Kimse yok, çıkıyorum
Aysuncum inş önümüzdeki aylarda sağlıklı bir gebelik yaşarsın. Hamile kalabilmiş olman çok büyük gelişme
Arzu nerdesın kız sen umut ne yapıyor valla işin basından askın dıye ses edemiyorum ögretmenım

Benimde esimin degerleri dusuktu bir ay boyunca caksir suyu icti pekmez yedi degerleri yukseldi uroloji doktoru begendi ama kadindogum doktorum az oldugunu soyledi ama nasip canim strestendd düşüyor erkeklerin sperm degerleri. Rabbim herkese yasatsin bebek sahibi olmanin verdiği mutluluğu. Insallah adet olmam insallah bu ay kendiliginden tutar. Asilamaya verecegimiz parayla bebem olsun kurban kesicem ve yoksullara dagiticam allah gönlüme göre versin
sonunda genetige subatin 6 na gun aldik sonuclar en erken birayda cikiyormus tanidk ar daha erken icin ugrssacz baklm bu atada doktr bi tedavi uygularmi bilmm dualarinizi eksik etmyn canlarm

Ya kizlar ben bu ay klomen+catlatma ignesi+progestan kullaniyorum 2 haftaya test yapicam. Onumuzdeki ay olmazsa asilmama dedi doktor... İNŞALLAH dualarim bu ay kabul olur da. Aşilamaya gerek kalmaz... Amin deyin kizlar...
29 kasimda 2.asilamam yapildi asilamadan 3 gun sonra progestan verdi 10 gun kullanicam adetime 1 hafta var ins sonuc olumludur bekliyoruz bizde

demin haberlerde 1700 lu yillarda rus bir kadin 69 tane cocuk dogurmus. Hem de tek cocuk yok... hepsi ikiz üçüz dördüz... Bi taneyi beceremedik ya biz :):KK12:
Zamani gelince Allahim nasip ederse ins bizimde cocuklarimiz olucak ben buna inaniyorum cok dua ediyorum hakkimizda hayırlısı ne ise o olsun

Ben de aylardir klomen+catlatma ignesiyle deniyorum ama olmadi.doktorum sagolsun bir problem olmadigina beni inandirdi.her ay git hamile gel diyerek yolladi beni.bir arkadasimin tavsiyesiyle baska bir doktora gittim.once hsg cekmesi gerektigini soyledi ve tuplerim yapisik cikti.o esnada acilmis.yani simdiye kadar aldigim onca ilac bosaymis.hayal kirikliklarim da cabasi...

Ben de aylardir klomen+catlatma ignesiyle deniyorum ama olmadi.doktorum sagolsun bir problem olmadigina beni inandirdi.her ay git hamile gel diyerek yolladi beni.bir arkadasimin tavsiyesiyle baska bir doktora gittim.once hsg cekmesi gerektigini soyledi ve tuplerim yapisik cikti.o esnada acilmis.yani simdiye kadar aldigim onca ilac bosaymis.hayal kirikliklarim da cabasi...
Ben de hsg cektirmedim bir dahaki ay hamile kalmazsam bakicaz...

Doktorum hamile kalmayi %20 artirdigini soyledi.tekrar klomen kullandim bu ay.adetime 2 gun var.bakalim.kac aydir deniyorsunuz?

Biz 3 aydir normal yolla denedik olmadi sonra asilama yaptirdik doktorumun onerisiyle esimin sperm kalitesi dusuktu ilk asilama tutmadi ara vermeden bu ay yine asilama yaptirdik esimin son asilamada sonuçları iyi cikti ama yinede umutlanmak istemiyorum hayal kirikligi yasamak istemiyorum

X