klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

merhaba:)
anne olmak için nekadar uğraşıyoruz Allahım inşallah en kısa zamanda kavusturur bebişlerimize..
ben 3 yıllık evliyim 1.5 yıldır istiyoruz cocuk , eşimde de bende de bütün testler yapıldı hersey normal ama bir sonuca ulasamadım 3 aydır serophene + çatlatma iğnesi + progestan olarak devam ediyorum bu ay son tedavim.. bu ayda olmazsa hsg cekilcem.. ondan da tırsıyorum:) inşallah gerek kamaz

slm arkadaşlar bende 7 yıldır evliyim, ilk 4 senemi vajinismus olarak geçirdim, kimseye söyleyemedik doktora gitmeye utandık gibi bahanelerim var, tam bu sorunu çözdük pko çıktı, son 3 senede en az 25-30 tane dr gezdim olmadı olmadı olmadı. şu an alanında çok iyi bi doktora gidiyorum 4 ay klomen çatlatma iğnesi denedik yumurtam oluştu çatladı ama olmadı, bu ay iğne tedavisi (gonal f 450) yaptık tam 8 tane yumurtam oluştu ve hepsi gelişti geçen cuma aşılama yaptırdık, o günden beri iş yapmadan yatıyorum.9 gün sonra sonuç ne olacak çok merak ediyorum. bana dua edin lütfen

inş pozitifi görürsün allah yardımcın olsun

inş gerek kalmaz ama gerek duyulursa da mecbur kalıyor insan işin ehli birine çektirdiin zaman ne ağrı olıyor ne acı allah yardımcın olsun

inşallah olumlu bir sonuç alırsın.. Allah yardımcın olsun evdeysen de iş fln yapma yat dinlen bol bol, kafana takma dicem ama insan aklında çıkaramıyor malesef

inşallah olumlu bir sonuç alırsın.. Allah yardımcın olsun evdeysen de iş fln yapma yat dinlen bol bol, kafana takma dicem ama insan aklında çıkaramıyor malesef

çıkmıyor canım akıldan, 5 gündür oturuyorum yatıyorum sağolsun kaynanam hiç kaldırmıyor beni yemeklerim önüme seriliyor bardak kaldırmıyorum eğer aşılama tutmazsa en çok kaynanama üzülürüm, zaten çok hasta yeni gözünden ameliyat oldu tam göremiyoda hiç bir yeri yinede çabalıyor yavrumun yavrusu olsun Allah canımı alsın diye, umarım tutarda yüzünü güldürebilirim

ayy canım inşallah kavusursun bebeğine.. ne zaman belli oluyor

selam kızlar... cooook uzun zaman oldu bılıyorum neler var neler yok bakmaya geldım... artık aksamdan aksama ugrama sansım var... hersey bende aynı... hala beklemedeyım...kımler var bakım buıraz gecmıs okumaya calısayım...

Okudunmu gecmısı ....gene kımse yok guldenızde gıttı

Eee kaptan sende de hersey aynı galıba baska ne var ne yok
aynı denızcım ya malum 3. tup bebekde olmadı... sımdı akısa bıraktım kendımı... zaman ne gosterır bılmem... ankaradan ayrıldım... sen nasılsın dondurulmuslarla basladın mı baslayacakmısın...

Yok daha arastırıyorum daha canım cesaret edemıyorum yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…