klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bende seninle aynı durumdaydım ve şimdi 6 haftalık hamileyim

offf yine kafama takılan bişey var kızlar arkadaşlar benim sorunum şöyle aslında kafama takılan ve huzursuz eden konu şu...biz zaten tüp bebek tedavisi göreceğiz şuan işlemleri hazırlıyoruz.ama bunun yanısıra doktorumuz bize sürekli siz yinede pes etmeyin denemeler yapın dedi herneyse ama şu var kafamıza takılan spermler olduğu gibi geri akıyor ya zaten şok az şansımız var erkek infirtebiletesi bizim sorunumuz.herkestemi durum böyledir?yani aynen geri akıyor kafayı takıyorum ister istemez olacağı varsada olmaz diye düşünüyorum.bende mi bizdemi bi anormallik var

kizlar iyi aksamlar

uzun zamandir gelemedim.izine ayrildik.biraz dolastik simdi donduk evimize.gecen y regl oldum femera kullanmistim.bu ay doktorum birakmami istemedi ve takip yapmadn kullndim.bugun doner donmez gittim doktora.2 yumosum yeni catlmis.1 tane de 20mm var.pregnly 5000 vuruldum.ayrica estrofem vr progesteron ilavesi verdi

insallah bu ay hayırlısı ile olur

Seni ne kadar merak ettim iyi misin canim?seninle kader arkadasiyiz biz ben melegime kavustum cok şükür Rabbim hem sana hem senin gibi isteyenler e en yakın zamanda meleklerine kavussun...

Seni ne kadar merak ettim iyi misin canim?seninle kader arkadasiyiz biz ben melegime kavustum cok şükür Rabbim hem sana hem senin gibi isteyenler e en yakın zamanda meleklerine kavussun...
ıyıyım canım cok sukur benım merak edecek bır yanım yaok :) her sey aynı yanı:) hayat boyle gıdıyor ıste... asıl sen nasılsın bebısın nasıl .. merak edıyorum nasıl bırsey:) rabbım saglıklı sıhatlı omur nasıp etsın:)

canım nasılsın bakalım ınsallah hayırlı haberler verırsın :)

kızlar merhaba..
bende bu ay 2. aşılamamı yaptıyorum
bizim sorunumuz eşimde hareketli sperm ve morfolojide sorun var
keçiboynuzu pekmezi ile hareketli sayımız arttı ama morfoloji hala %1
bu yüzden 2. aşılamadan da umudum yok ama tüp bebek için rapor hakkı kazanmam lazım
yoksa çok pahalı oluyor

aynı sorun bizde de var canım
bizde bu ay 2. aşılamamızı yaptıracağız ama ben tüp bebekle çocuk sahibi olacağım biliyorum

meraba kızlar bende klomenkullandım 5 defa ama bi etkisi olmadı neden acaba?cevap erirseniz sevinirimv

meraba kızlar bende klomenkullandım 5 defa ama bi etkisi olmadı neden acaba?cevap erirseniz sevinirimv
Cnm bende 4 defa kullandım.Hamile kalamadım.Başka bi dr gittim.Ekimin sonunda rahim filmim çekildi.Dr bu ay hamile kalmazsan Adetinin 2.gününde klomene başla 12 .veya 13.günü yumurtaların 18 mm üstünde ise çatlama iğnesi yapalim dedi.Yani klomen tek basina pek ise yaramiyormus cnm.Mutlaka iğne olan gerekiyormus.Bakalum bekliyorum 7-8 gün sonra belli olacak.Hamile degilsem tekrar başliycam

benimkisi 1 defa 22m oldu ama çatlamış aşılama yaptıracaz ama yumurtaların büyümesini bekliyoz inş büyürde tedaviye başalrız ya

ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA;
sizlere danışmak gereken bir konu var.. eşimden kaynaklı sperm azlığı ve ileri hareketli hızında sorun olduğu için bize z.k hastanesinde önce aşılama olmazsa tüp bebek kararı çıktı... heyet için evraklarımızı tamamladık gibi bir şey bir tek rahim filmim kaldı.smaer testim sonucum güzel çıktı ama buna rağmen rahim filmi istediler.aşılamadan önce yapılması mecburi bir işlemmimidir bu?birde randevumuz alırken bize reçete verdiler antibiyotik+ağrı kesici yazdılar ayrıca bi iğneli ilaçmış o gün hasteneye vericekmişiz onu bunu herkese yapıyorlarmı?şimdi asıl merak ettiğimm konu rahim filmimde çekildikten sonra hemen aşılama yaparlarmı bi kaç hafta içinde. yoksa ondan soınrada istedikleri başka şeyler oluyormu?lütfen bilgi verirmisiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…