klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Yok daha arastırıyorum daha canım cesaret edemıyorum yani
hayırlısı olsun canım... bende cesaret var ama artık sıfırı tükettik :) bu kıs bırıkım yapıp yaza devam edecegım ınsallah gecen sene şaka maka derken 18 bin harcamışim ... coook çalışmam gerek çooookkk....dün adet oldum karnım hala agrıyor... havalarda soğuyor atık...işe gidip gelirken üşütüyorum sanırım....

bu arada sayfanın yenı gorunumune alısmaya calısıyorum... eskıden bıldırım gelırdı sımdı yok galıba... mesajlar falan bır bakım kurcalayaım dıyorum am ahala fırsatım yok... izindeyim bu hafta... iş güç birikti evde... ama her aksam ugrarım artık.... ınternetıme ve pc ye kavustum :)

bu arada sayfanın yenı gorunumune alısmaya calısıyorum... eskıden bıldırım gelırdı sımdı yok galıba... mesajlar falan bır bakım kurcalayaım dıyorum am ahala fırsatım yok... izindeyim bu hafta... iş güç birikti evde... ama her aksam ugrarım artık.... ınternetıme ve pc ye kavustum :)
senın tayin evin orayamı cıktı kavustunuzmu?

Ardaslar Merhaba ben yeni katıldım aranıza şunu sormak istiyorum ilk asilamam yapıldı ve 8.günde dayanağı test yaptım 3.34 çıktı siçe yükselme ihtimali var mi? Umudu kesmesi miyim? Simdiden tesekkurler

Ardaslar Merhaba ben yeni katıldım aranıza şunu sormak istiyorum ilk asilamam yapıldı ve 8.günde dayanağı test yaptım 3.34 çıktı siçe yükselme ihtimali var mi? Umudu kesmesi miyim? Simdiden tesekkurler
8. Gun bellı olmaz ki catlatma ignesının etkısındende yuksek cıkmıs olabılır onda da bthgc var

3 kez asılama yaptırmıs bırı olarak dıyorum asla hıc bır zorlugu yok... ne kadar rahat olursan o kadar ıyı gevsemeye calıs sıtres yapma... hersey beyınde bıtıyor. hayırlı haberlerını alırız ınsallah....
aşılamayı oldum bugün.sol kasığımda ağrı var.operasyon olurkende ağrı oldu özellikle sol kasık tarafında

aşılamayı oldum bugün.sol kasığımda ağrı var.operasyon olurkende ağrı oldu özellikle sol kasık tarafında
agrılara sıskınlıklere kasılmalara ıgne batması gıbı sızılara gaza... ve bunun gıbı sımdı hatırlayamadıgım coook seye takma gunluk hayatını devam ettır yeter. bu arada sakın ama sakın 12. gunden once test falan yapma... hadı bakalım allah sabır versın...

ARKADAŞLAR;
ADETİM GECİKTİ GEÇEN AYDA İLAÇ SAYESİNDE OLMUŞTUM BİR AY OLMAMIŞTIM BU AY İKİ HAFTA GECİKME OLDU RAHİM FİLMİ ÇEKTİRİCEKTİM ADET OLMADIĞIM İÇİN ODA KALDI.VE ASILKONU ŞU ODA EVRAKLARIMIN TARİH SÜRELERİ GEÇİYOR ....BU AŞILAMA SÜRECİMİ OLUMSUZ ETKİLERMİ?MALUM DEVLET HASTANELERİ HERŞEYİ SORUN YAPIYOR?BAŞINA BÖYLE BİR OLAY GELEN VARMI? VE GECİKME İÇİN ÖNERECEĞİNİZ BİRŞEY VARMI BİTKİSEL ANLAMDA?DEVLETTE İLK AŞILAMADAN SONRA ÖZELDE TÜP YAPTIRABİLİRMİYİM AŞILAMA RAPORUMLA ?

ARKADAŞLAR;
ADETİM GECİKTİ GEÇEN AYDA İLAÇ SAYESİNDE OLMUŞTUM BİR AY OLMAMIŞTIM BU AY İKİ HAFTA GECİKME OLDU RAHİM FİLMİ ÇEKTİRİCEKTİM ADET OLMADIĞIM İÇİN ODA KALDI.VE ASILKONU ŞU ODA EVRAKLARIMIN TARİH SÜRELERİ GEÇİYOR ....BU AŞILAMA SÜRECİMİ OLUMSUZ ETKİLERMİ?MALUM DEVLET HASTANELERİ HERŞEYİ SORUN YAPIYOR?BAŞINA BÖYLE BİR OLAY GELEN VARMI? VE GECİKME İÇİN ÖNERECEĞİNİZ BİRŞEY VARMI BİTKİSEL ANLAMDA?DEVLETTE İLK AŞILAMADAN SONRA ÖZELDE TÜP YAPTIRABİLİRMİYİM AŞILAMA RAPORUMLA ?

benım arkadasım direk tüp bebek yaptırdı ozel hastanede. dr ıle anlasmıslar sankı asılama yapıldı gıbı gosterıp rapor cıkartmıs... boyle seylerde oluyor bence dr un ıle goruz derım...

kızlar mrb
öncelikle kendimi tanıtayım 3 yıldır evliyim ilk bir sene korunduk ancak 2 senedir korunmuyoruz klomen serephone progestan hepsini kullandım 2 defa catlatma iğnesi vuruldum hsg cekildim bir defa asılama yaptırdım ama malesef bebişimiz olmadı :KK43::KK43::KK43: eşimin sperm sayısı düşük çıktı :KK43::KK43: her ay kendimi helak ediyorum allahım hepimizin dualarını kabul etsin

X