klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Zk iki asılama yaptırdım ama tutmadı ..rahım fılmımı orda cektırmedım özelde cekıldım ama anestezı almadım gerek de yoktu bence ...

ARKADAŞLAR ŞÖYLE Bİ KONU SORUNUM VAR BENİM... AŞILAMA İÇİN TEK Bİ EVRAĞIM KALDI ODA RAHİM FİLMİM....ZEYNEP KAMİL'DE YAPTIRICAM BEN AŞILAMA KARARI ÇIKTI.fakat şöle düşünüyorum açıkcası sizcede nasıll?ilk aşılamamı zeynep kamilde devlet hastanesinde yaptırıp olmazsa özelde yaptırırım diye düşünüyorum.ama özelde yaptırabilmem için zeynep kamilden bi rapormu almam gerekicek?indirimli olması için özellerde?bu bize verecekleri rapor rahim film sonucumu heyete sununca verecekleri kağıtmıdır yani nasıl olucak bu işler nolur cevapp

asılama için rapor verılıp dısarda yapıldıgını ilk kez duyuyorum... senın o anlattıgın tup bebek ıcın gecerlı bılıyorum ben ama gene sor bır hastaneye ( özelde asılama yapıcagına zk ıkı asılamanı ol tup raporu al tup yaptır bence) asılamanı tutma olasılıgı dusuk sebeb esındense bılemem ama inş.senin tutar

yok yaa açık kalp ameliyatımı bu

yani zk asılaması tutan pek duymadım ordaki muameleden pek memnun kalmadım ama tup bebek raporu için katlandı
anladım ...peki bu tüp bebek raporu alınca ...özelde indirimli yaptırabilirim değilmi. bende aşılama tutmacağını düşünmeye başladım bile. ama doktor illa aşılama olucaksınız önce dedi bakalım artık nolucak.

Evet yapabilirsin hemde bayaa ındırımle

slm güzel bayanlar uzun zamandır arazanıza gelemedim eski msjları okudum çok duygulandım ne güzel paylaşmışız herşeyimizi bu arada ben hala hamile kalamadım ama artık tek çözüm tüp bebek olucak inşallah şuan dinleniyorum inşallah yaz sonunda karar verdik hayırlısıyla kendinize iyi bakın bebişleri olanlar öpsünler cicişleri hamiş olanlarda sevsinler kaınlarındaki cicişleri ...öpüyorum hepinizi çiçeklerm

ARKADAŞLAR BEN BİŞİ DAHA SORUP FİKRİNİZİ ALMAK İSTİYORUM?AŞILAMA YAPTIRICAM Bİ KAÇ HAFTAYA KADAR YAPARLAR SANIRIM... BUNUN İÇİN SÜREKLİ YATMAM GEREKİCEKMİ?ÇALIŞAN BİRİSİYİM İŞYERİYLE ALAKALI SORUN OLUR SÜREKLİ ZATEN İZİN ALDIM SİZCE NAPMALIYIM ?yoksa 1-2 günde olucak birşey mi

Asılamanı bır kac haftaya yapamazlarkı hsg cekılcektın hanii

Arkadaşlar,
İlk önce tedavinizin başarılı olması için kafanızdaki olumsuzlukları silin bu 1.sart
2.cisi asılama çok gereksiz bir tedavi yöntemi.vajinüsmüs hastaları ,vajinada sorunu olanlara uygulanan başarı şansı ksek ancak bu rahatsızlıklar dışında pko ,çikolata kisti,iltihaplanmalarda tüp bebek yaptırmanızı tavsiye ederim .2defa aşıma geçirdim 2sinide tıp fakültesinde yaptırdım.çok kötüydü.yaşadıklarımı bir anlatsam destan olr derler ya gerçekten öle.arkadaşlar ben bu işi çözdüm artık herşey kafada bitiyor,iyi beslenme şart ve iyi bir doktor.ben bunların hepsini yaptım 5embriyom var ve 15gun sonra yerleştirmem olacak.umutsuz neden olayımmm ben allahıma tevekkül ettim içim çok rahattttt çünkü işim allahıma kaldı ve allaha kaldıysa işim olmuş demektirrrrr rahatlayın yeterrr

reglim baslamak uzere.femera da fayda etmedi.olsun nasip degilmis demekki.rabbim ol derse olacak...

Cnm rahim filmi cekikdigim ay kalmistim ama olmadi.nasip...ozledim senide.masallah umuta yaa resmini gordum cok tatli.
Aysuncum ne desek boş biliyorum. Demekki bi zamanı var. Rabbimin bildiği vardır mutlaka. Hayırlısı olsun cnm
Ben de özledim sizi. Vakit çabuk geçiyor. Umut 2 ay sonra 1 yaşında olacak. Daha dün gibi doğumu. Rabbim hepinize nasip etsin inş...

Rabbim umutu hayir evlat eylesin size...Allahim bizlered o duyguyu yasatsin insallah arzucum

Bebetom merhaba arkadaşım ben bankacıyım.çok stresli hedef baskısı altında çalışan birisiyim.eğer çalıştığın yer çok gerginse fiziksel güç kullanıyorsan izin al ama yatarak geçirme.çünkü hareketsiz kalmakta embriyonun tutunmasına katkı sağlamaz.ilk aşılaman yapılınca 2saat yatmanı tavsiye ederim.ilk 2gün banyo yapmamaya çalış.yada yapacaksan ayakta ılık suyla duş almaya bak.izinli olduğun müddetce hergün 20dk kısa adımlarla yürüyüş yap kafanı boşalt.tabiki temizlik yapma günlük seni yormayacak işleri yapabilirsinn...
Birde aşılamadan önce hergün 1adet kivi,2adet dilim ananas,mandalina yiyip rahmini güçlendir .1avuç ceviz,badem,fındık ye ,çörek otu bal tarçın ye,arı sütü bal polen ye,bunlar yumurtalarını arttırıp döllenmede büyük etkili olan meyve ve yemişlerrr,,,,,
Hsg ni aşılamadan önce mutlaka çektir hsg tüplerde olan iltihabı biriken kan pıhtılarını temizler bebeğin tüplerden geçişini kolaylaştırır,,,,

Bir yanlışlıgı duzeltıyım bu msj bebetom a degıldır sanırım isim yanlış okunmuş
Bebetom artık ugramıyor ama kendısı dogum yaptı bebegıde buyudu masallah

bazen tup bebek raporu için asılamayı mecbur tutuyolar işdee ıkı kere yasadım o hüsranı bırde zk da 10 dk unuturlarsa 20 dk kadar yatırıyolar işlem sonrası...

bazen tup bebek raporu için asılamayı mecbur tutuyolar işdee ıkı kere yasadım o hüsranı bırde zk da 10 dk unuturlarsa 20 dk kadar yatırıyolar işlem sonrası...
YA BEN İŞTE HAFTAYA FALAN RAHİM FİLMİ ÇEKİLİR MUHTEMELEN REGL BAŞLAMASINI BEKLİYORUM.AMA İŞTE AŞILAMADA İZİN SÜRESİ NE OLMALI İŞYERİNDEN BÖLE GERÇKTEN 15 GÜN YATMA VARMI

YA BEN İŞTE HAFTAYA FALAN RAHİM FİLMİ ÇEKİLİR MUHTEMELEN REGL BAŞLAMASINI BEKLİYORUM.AMA İŞTE AŞILAMADA İZİN SÜRESİ NE OLMALI İŞYERİNDEN BÖLE GERÇKTEN 15 GÜN YATMA VARMI
Valla ben asılamayı fazla önemsememıstım calışmadıgım ıcın evdeydım ama oyle tup bebekdekı gıbı özen göstermemiştim bence asılama topiginde sor istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…