klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

iyi akşamlarrr

bugün doktordaydım.enine boyuna konuştuk.tüp bebek dedim onları şu an konuşmayacağız dedi.doktorum benden daha umutlu yahormon tahlillerim gayet iyi bir sorun çıkmadı.

bu ay gonal-f verdi.5 gün 75 doz vurulacağım.yarın ilk iğneyi doktorum yapacak.puregon neden değil dedim.her iğnenin etkileşimi farklı dedi bu ay o yüzden gonal f deneyelim dedi.ayrıca tüp bebek tedavisinde kullanılan tek dozluk bir iğne daha vereceğim dedi.ama adını sormadım.inofolic ve glukofen devam.sağda 5 solda 4 toplam 9 yumoş var.çok umutlu doktorum ama ben onun kadar umutlu değilim.yapılacak herşeyi yaptık mı dedim işimiz allah'a mı kaldı dedim güldüşu ana kadar yapılması gereken herşeyi yaptık dedi.spermin yumurtayı dölleme kabiliyetini bu tedavilerde göremeyiz ancak mikroenjeksiyonla yani tüp bebek tedavisinde bunu anlayabiliriz dedi ama henüz bunları konuşmak için erken dedi.

benden haberler böyle.dualarınızı eksik etmeyin ne olur gelsin artık bebişim....

merhabalar
bende yaklaşık 1 yıldır deniyorum. sanırım daha yolun başındayım. ilk zamanlar çok umutluydum ama gittikçe umudum ve sabrım tükeniyor. her doktor kontrolü stres stres...
benim de önce klomenle başladık. yeterli büyüklükte olmayınca yumurtalar iğne tedavisine geçtik. geçen ay merional iğne+ovitrelle ile 8 tane yumurtam vardı. söylenen zamanlarda ilişkiyede girdik ancak beklenenden erken tarihte adet oldum :2:
bu cuma kontrolüm var. doktor nasıl bi tedaviyle devam edecek meraklardayım.

İnşallah güzel şeyler olacak...

Nasip canım, ümidini kaybetme. İnşallah olacak.

Bu ayda bütün ilaçlara rağmen olmadı Yine bebiş gelmedi bana
10 ay oldu bebek isteyeli artık her ay hüsran
Doktor rahim filmi istedi onu çektiricem inşaallah tüplerimde sorun çıkmaz

hamileligin o kadar hareketlı gectıkı :118: hiç sasirmadım bu haline umut erenın beklıyodum yani
O kadar çok mu gezdim Ama şimdi evden çıkamıyorum
cnm inş hakkında hayırlısı olur, bol bol dua et cnm. Rabbim inş bebişini sana verir bu tedavide

satwa

senin de baya az kalmış doğumuna.allah sağlık versin
Cok saol aysuncum..insallah guzel haberler veririm size..dogum iznine ciktim bu gün..artik Dinlenme zmani..
Aynen cnm, hiç bişey fayda etmiyordu. Yavrum içli içli ağlıyordu ve elimden gelen bişey de yoktu.
senin de az kaldı, rabbim bi avazda kurtarsın
Amin Canim ..bugun okuldan ayrilirken Allah Kurtarsin gibi dualar etti arkadaslar..bi garip oldum..hem onu kucagima almak istiyorum hem bi korku basladi..tarifsiz..sanirim anliosun..
Saol denizcim,
Hand olsun iyiyiz...
Bebegin mobilyalari geldi 3 gun once..
Ara ara odasina girip bos besige bakiyorum.
Hayal kuruyorum..Rabbim hepinize nasip etsin..
Canim herkes sancini Evde cek hemen gitme diyo ama benim hastane evime uzak..
Nasi olur bilemiyorum..
Ozgecim hayirlisi olsun..Rabbim yardimcimiz olsun..
kızlar selammmm

bende 36.günde bugün regl oldum.iş çıkışı hormon tahlillerimi verdim.yarın doktor randevum var.yeni ay yeni umutlar...

Hadi aysuncum,
Insallah bu kez olacak..Allah büyüktur..

iyi pazarlarrr

iğnenin 4.günü bugün.yarın 1 doz daha vurulup salı ultrasona gideceğim

Bnmde aşilamadan sonraki 9.gunum.beklemedeyim 1 hafta sonra test yapabilirim .o zamana kadar bekleme kten çatlamazsam tabi

selam kızlar.... şöyle bır okuyayım dedım ama net ızın vermıyor sayfalar acılmıyor... şu mahrumıyet bolgesınden ne zaman kurtulacam bılemıyorum....

Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle forma yeni üye oldum. Uzuun süredir başka formdaydım ara ara sizin formada girip misafir olarak bakıyordum. Diğer site de hamişler artınca paylaşımlar azaldı haliyle. Belki burası iyi gelir uğurlu gelir :18:

İsmim Burcu 27 yaşındayım. 2 yıllık evliyim . Pkoluyum . 2 yıldır bebek istiyorum sahip olduğum tek şey hormon ilaçların bana kattıgı 15 kilo tedavilerim ise başlangıçta ;

3 Klomen + çatlatma iğnesi
1 Frame +Çatlatma iğnesi
3 Klomen+Aşılama+ Çatlatma iğnesi
1 Göbekten iğne+ aŞILAMA+ Çatlatma iğnesi....

İLginç olan ise kızlar. Klomenle 1 yada ıkı yumurtam 20 mm oldu çatladı bebeişim olmadı. İğne daha iyi die bır ton para verip iğne aldım değil çatlama yumurtam ilk defa olmadı. 75 mg başladı 150 çıktı yok iptal oldu. Tüp bebeğe geçmeden 5.i olmak zorundayım bu ay lakin ben bu ay doktara iğne kullanıyorum diyip kullanmamayı gerekırse bu ayda yumurtam gelişmesin 2 ay sora tüp bebeği geçmeyi planlıyorum. Kafam allak bullak aslında forumlara girmek istemıyorum kafamı takıyormuyumdur dıe ama paylaşmakta iyi geliyor.

Hakkımızda hayırlısı

Hoşgeldin, arkadaşım ama burası da eskisi kadar canlı değil. Üzücü durumlar yaşadık.
Senin yumurtalarının iğneyle büyümemesi ilginç. KAçıncı gün vurunmaya başlıyorsun? Çünkü geç olursa yumurta cevap vermiyor demişti doktor?

ıyıym cok sukur nasıl olayım ıste... yaza kadar beklemedeyım ...

Forum ne kadar da sessizlesti Di mi elif..
Biz de dun Dr daydaik.bebegimiz 2.200gr olmus,biraz fazla dedi dr kilosuna AMA şükür her sey yolundaymis,
Dogum oncesi izin raporumu yazdirdim ..
Is sebebiyle il degisikligi derken Sen de haklisin..zor zamanlar geciriyorsunuz esinle..Rabbim bu Dar gunleri bebek mujdesiyle aydinlatsin insallah ..

slm canım izne ayrılmıssın sagsalim kucagına aldıgınıda göruruz ıns.zaman hamıle klınca cabucak akıp gecıyor dımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…