klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canımmm ne güzel bir duygudur eminim.bizlere dua etmeyi unutmadın umarım

bana sataşabilirsin

cnm çok sevindim. Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı uzun ömürler versin minamıza... Darısı kızların başına inş

Gözünaydın canım...Amiiinnn tez zamanda inşallah bizlerde yaşarız o duyguyu...ikinizide çok öptüm

Kizlar ara ara girdim ama hiç birinizi göremedim aysun dışında,
Genel mesaj yazdim ortaya ama cevap da alamadım,
Yeni arkadaşlar yeni sohbetler ediyorlardi ,arada kayboldu belki bilemiyorum..
Inanın dua etmeye devam ediyorum heristeyen kadina Rabbim yaşarsın bu duyguyu insallah..
Elocani denizi arzuyu görünce burda cok sevindim..
Tamamen dagildik sanmıştım..
Yakında dogum iznine ayrılıyorum kizlar,
Birkaç gune de bebeğin mobilyalari geliyor insallah
Normal dogum düşünüyorum ama sağlıklısı ve hayırlısı demek lazim tabi,
Son ana kadar değişebiliyor her sey..
Hulya ,kendi sancin gelmesine cok sevindim,
Suni sancı zor diyor herkes..
Bakalım ben neler yaşayacağım..Allah büyük..
Herkesin gonlune göre versin insallah..

Hulyacim bu arada evde sancini çekerken suyun azar azar geliyor muydu,ya da nisan denen kanaman oldu mu,hangi noktada artik hastaneye gideyim dedin,yazar misin,merak ettim .
Aaa..zeynep de doğurmuştur evet..insallah ikisi de iyidir..
Arzu umuterenin fotosu cok şeker maşallah,kimbilir kendi nasıldır:)
Aysuncum tedavin hayirli sonuc verir umarim..
Denizin kaptanelifin elocanin sedanın oykunun..herkesin Rabbim kucagini doldursun insallah..

Arzuuu nasılsın canım umut nasıl....
İyiyim cnm, sen nasılsın? Herkes bi yerlere dağıldı umut çok fenaydı, yeni yeni 1 haftadır düzelmeye başladı. Gaz sancılarımız azaldı. Artık az da olsa uyuyor. Daha önce ne gündüz ne gece uykusu yoktu. Ayrıca hep ağlıyordu. Çok şükür artık biraz rahatız :))
ne güzel heyecanlar o eşyaların hazırlanması.... İnş sağlıklı huzurlu bol uykulu ve gazsız bir bebişin olur cnm. Rabbim doğumda kolaylıklar versin... Ben hiç vakit bulamıyordum .10 dk lık banyo bile bana lükstü. İnş bundan sonra oğlum iyice uslanacak

Sağol cnm, çok şeker oldu teyzesi rabbim kızlara da nasip etsin inş evlat kokusunu

Ah canim, bu gaz sancilarindan cok çekenler var ,duyuyorum çevremden,suruplar damlalar...hiç fayda etmeyebiliyor..sanırım genelde3.aydan sonra geçiyormus..Rabbim şifa versin,iyi dileklerini icin de çoook sagol..haklısın,insallah Rabbim bütün isteyen kucaklari bebislerle doldursun..amin..

Aynen cnm, hiç bişey fayda etmiyordu. Yavrum içli içli ağlıyordu ve elimden gelen bişey de yoktu.
senin de az kaldı, rabbim bi avazda kurtarsın

bana sataşabilirsin

cnm çok sevindim. Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı uzun ömürler versin minamıza... Darısı kızların başına inş
sana satasamam umut eren yeterınce yoruyodur senı
Arzuuu nasılsın canım umut nasıl....
ıhh bana halımı hatrımı sormamıs
canım nasılsın doguma cok az kalmıs senınde .....

sag salim kucagına aldıgını duyarız ınsallah

sagol canım

Canım yaa, çok sevindim! Normal doğum olması çook güzel olmuş. Biz teyzeleri için öp onu. RAbbim hayırlı ve afiyetli bir ömür versin.
sagol canim insalkah sende bebisini sag salim kucagina alirsin.

canım cok sevındım ALLAH analı babalı buyutmeyı nasip etsin
sagol canim darisi senin basinaa..size dogum sirasinda dua ettim..
[/RIGHT]4248475]canımmm ne güzel bir duygudur eminim.bizlere dua etmeyi unutmadın umarım
sagol canim allah herkese bu duyguyu nasip etsiin..darisi sizin basiniza..
bana sataşabilirsin

sagol canim gercekten cok güzel bi duyguu..darisii diger kizlarin basinaa.
Gözünaydın canım...Amiiinnn tez zamanda inşallah bizlerde yaşarız o duyguyu...ikinizide çok öptüm
sagol canim darisi senin basinaa..
canim benim ne akintim vardi ne suyum vardi nede nisanim geldii..sadece gece sancilarim oldu..belim cok agriyordu sanki adet olacakmisim gibi..
sancilarimi sabah on bire kadar evde cektim sonra doktora gittim rahimim 5 cm acilma vardi iki saat sinra 9 cm olduu sonra dogum oldu..sana tavsiyem sancilarini evde cek..ama suyun gelirse hemen hastaneye gitti..

1 mart ctesi gunu asilamam yapildi ignelerle tedavi oldum klomenle 3 defa yumurta olmamisti.bu sefer kaliteli yumurtalarim oldu. Simdi evdeyim yatiyrm rapor verdi doktor.crionene jel kullaniyrm . Inş tutar bu ilk denememiz heyecanliyiz bekliyrm surekli siteye bakiyrm sıkılıyrm evde. Ins dha cok cok hamiş haberleride aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…