klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

arkadaslarrr
bugun adetımın 19, gunu ve bu ay dephaston kullandım bugun bı akıntı farkettım böle beyaz sumuksu yapıda ve kasıklarımda agrı var lutfen acıl cevap verırmısınız aceba yumurtalarım mı catlıyor????????

valla ben oyle belırtılere artık ınanmıyorum bende de boyle akıntılar oluyodu meger gercekden akıntıymıs yani kasıklarım agrıyodu ve o akıntı gelıyordu dr antıbıyotık yazdı ıstersen dr muanende dr bır soyle baksın intihap falan cıkmasın (tabi bu akıntının devamı gelmıyosa hanı bir gun oluyosa sandıgın gıbı olur ama adetıne kadar sureklı gelırse dr mutlaka soyle)

canım bende ılf defa böle bı akıntı oldu yanı akıntım hep oluyo ama su gıbı şeffaf oluyo bu sefer beyaz ve yapıskan kıvamda oyuzden degısık geldı bakalım hayırlıs hep umutlanıp snra husran oluyor oyuzden bende artık heveslanmıyorum

onu ılk dr muanende soyle mutlaka :26:

Hayırlı olsun canım.

aynen hayrlısı benm smdı kullandıgım fıtılın dokuntulerı gelıo kahverengı pıhtı parcalr gelıo bu snce normalmı

iltahap falan mı vardı sen de acaba o mu sökülüyo doktoruna bi sor derim cok bi fikrim yok ben kist oldugunu siyah akıntım geliyodu öyle anlamıştım aslın da adet olamayınca akıntı gelince gittim gercekten kist çıktı sende bi doktora danış istersen.,,bende çok üzülüyorum ama vaktimiz var sanırım,,,

selam 2.5 yıllık evliyim hiç hamile kalmadım pikoluyum 1 klomen ve 1 çatlatma iğnesi yaptık olmadı şu an ikinci klomene başladım bakalım nolcek:18:

Ben de arada bakiyorum. 1 sene olmus topikte yazmaya basladigjmiz.1 sene gecti.Ben de bi gelisme yok kizlar. Tedaviye uzun bir ara verdim. Bu gafta dr a gittim. İNOFOLİC verdi. Pkolularda gebelige yardimci oluyormus.
Haziran gibi beylikduzu medicana ya asilama yaptirmayi dusunuyorm. Ben de boyle. Hala bebis yok.

Topic anneleri hepinizi kutluyorum.

hayırlısı olsun özgecım bu kac 1 sene beklıyoruz oyle işdee

kızlar selammmm

bende 36.günde bugün regl oldum.iş çıkışı hormon tahlillerimi verdim.yarın doktor randevum var.yeni ay yeni umutlar...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…