klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

selam kızlarrrrr

doktordaydım bugün.yine 5 yumoşum var 10 civarlarında olan.ctesiye kadar 75 dozla devam gonalf.ctesi ultrasonum var.farklı bir iğne daha vericem tek dozluk çatlatma iğnesinden önce dedi.ne olabilir kızlar sizce?

Forum ne kadar da sessizlesti Di mi elif..
Biz de dun Dr daydaik.bebegimiz 2.200gr olmus,biraz fazla dedi dr kilosuna AMA şükür her sey yolundaymis,
Dogum oncesi izin raporumu yazdirdim ..
Is sebebiyle il degisikligi derken Sen de haklisin..zor zamanlar geciriyorsunuz esinle..Rabbim bu Dar gunleri bebek mujdesiyle aydinlatsin insallah ..

evet sessız ama ben anlıyorum onları bu surec gercekten zor ve yıpratıcı... ınsallah herkes guzel haberlerle gerı doner... ınsanın oyle anları oluyor kı burda anlatılan guzel seyler bıle o sıkkın anında senı yaralayabılır...
bebegını kucagına almaya az kalmıs:) masallah canım darısı bızlerın basına ınsallah... bızlerede dua et canım o sancıları bızımde cekmemız ıcın:)

Gunaydın kızlarrr
uzun uzun zamandır buraya yazmıyodum hey gidi günler hey...
Satwa Rabbim bir avazda kurtarsın
Ankaaa gözün aydın canım sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın inş...
Arzu elif deniz öpüyorum kızlar sizi:KK16:

ekim ayından beri gittiğim doktorumu değiştirdim yine kilo ver dedi cünki :KK1:
Ankara gülhane tıp akedemisine gidiyorum artık...dr ilk gittiğim gün tüp bebek ypalım dedi hsg tüp bebek konseyini falan herşeyi hallettim dün akşamda ilk iğnemle bismillah dedik puregon 150 vurulucam üç gün sonra yumurtalara bakılcak sonrasınıda bilmiyorum...

Son düzenleme:
Gunaydın kızlarrr

Ankara gülhane tıp akedemisine gidiyorum artık...dr ilk gittiğim gün tüp bebek ypalım dedi hsg tüp bebek konseyini falan herşeyi hallettim dün akşamda ilk iğnemle bismillah dedik puregon 150 vurulucam üç gün sonra yumurtalara bakılcak sonrasınıda bilmiyorum...

doktorun kim gatada....

selam kızlarrrrr

doktordaydım bugün.yine 5 yumoşum var 10 civarlarında olan.ctesiye kadar 75 dozla devam gonalf.ctesi ultrasonum var.farklı bir iğne daha vericem tek dozluk çatlatma iğnesinden önce dedi.ne olabilir kızlar sizce?
bilemiyorum canim hayirlisii
alıp kaçırsan benı bu düşüncelerden ne ıyı olurdu be deniz....
ah canim keske elimden bisey gelse sen bence 3 den once hiperoskopi cekin bak dr bana bahsettigi gibi serum falan arastir gene ayni islemleri yaptirma neyse yaza var daha konusuruz
Gunaydın kızlarrr

ben senin isi kafamda toplayamadim simdi tup olcakmi olmicakmi
İşte geldim burdayım

ooo kac hafta oldu :KK1:

bilemiyorum canim hayirlisii

ah canim keske elimden bisey gelse sen bence 3 den once hiperoskopi cekin bak dr bana bahsettigi gibi serum falan arastir gene ayni islemleri yaptirma neyse yaza var daha konusuruz

ben senin isi kafamda toplayamadim simdi tup olcakmi olmicakmi

ooo kac hafta oldu :KK1:
Niye toplıyamadın kız çokmu karışık yazmışım tüp bebek olucak
Kaç haftadır ben bende değilim :)))

Gunaydın kızlarrr

Sağol canım, Allah razı olsun. Darısı senin başına. Tedavin de hayırlı olsun. İnş. tutacak!:KK16:

Gunaydın kızlarrr

Cnm hayırlısı olsun , inş bebişin müjdesini de verirsin. Amin ....

Deniz kuzucum nasılsın? Kaptan uzun aradan sonra seni görmek topikte sevindirdi. Neler yaptın?

Niye toplıyamadın kız çokmu karışık yazmışım tüp bebek olucak
Kaç haftadır ben bende değilim :)))
ne bılem tlf olcak demiştin burda olmıcak gıbı konusmussunda neyse olsun bıran oncede...alalım guzel haberlerinii
Cnm hayırlısı olsun , inş bebişin müjdesini de verirsin. Amin ....

Deniz kuzucum nasılsın? Kaptan uzun aradan sonra seni görmek topikte sevindirdi. Neler yaptın?

ıyı nasıl olıyım gıdıp gelıyom işdee :KK14:

sız ne yapıyosunuz :emir_bebek::KK9: umut erenımız nasıl:21:

ıyıyım arzu nasıl olayım ıste ... beklemek cok kotu işte... kafam sadece bunla meşgül atamıyorum...

elocan cok sevındım adına... hadı bakalım ınsallah hayırlı haberlerını alırız...

Gunaydın kızlarrr

elif sevindim senin adına inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

ne bılem tlf olcak demiştin burda olmıcak gıbı konusmussunda neyse olsun bıran oncede...alalım guzel haberlerinii

ıyı nasıl olıyım gıdıp gelıyom işdee :KK14:

sız ne yapıyosunuz :emir_bebek::KK9: umut erenımız nasıl:21:
iyiyiz cnm, umut yavaş yavaş uslanıyor. Gazı azaldıkça hırçınlıkları da azalıyor. Tabi hala yatmıyor. Hep kucakta . Ne yapsın çocuk anne karnında gezmeye alıştı. Şimdi yatar mı? :KK1: ama o ağlamalar bitti şükür.

ıyıyım arzu nasıl olayım ıste ... beklemek cok kotu işte... kafam sadece bunla meşgül atamıyorum...

elocan cok sevındım adına... hadı bakalım ınsallah hayırlı haberlerını alırız...
Ayyy cnm ya , inş bu bekleyişler son olur . Bebiş müjdelerinizi bi alsam dünyalar benim olcak

arkadaşlar ben 16 aylık evliyi 28 yaşındayım ayın başında adetin 3.günü kan ve ultrasona girdim , sonuçlarım,

tsh : 1,891

lh : 4.62

fsh : 7,37

ultrason
endometrium : mens

sağ - sol over : MF

doktora haftaya sonuçalrı göstereceğiz. lütfen çok merak ediyorum sonuçlarım nasıl :KK43:

X