klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

nasıl olayım be elifim cok umutsuzum...

Umutsuzluga kapilma canim...Hastaneye gittiğimde öyle hikayeler dinliyorumki hamdolsun halimize... Bi kadin 3. Tüp bebek denemesi için gelmişti ilk gün sohbet ettik falan ertesi gün geldi yanima oturdu hamileymisim dedi tedaviye başlamadan yavrusu onunla artik...inşallah seninde hic beklemedigin anda bebegin seninle.olur....
Rabbim bu donemimizde sabir güç kuvvet versin icimizi serinletsin

canım sonuçların gayet güzel. hormonların normal değerde.
endometrium rahim kaılınlığını ifade ediyor.
adetli olduğun için mens demişler. o da normal yani.
yumurtalıklarında "multifoliküler" MF. yani birçok yumurta var demek.

Aysuunn canim nasilsin yumurtaların simdi ne durumdaymis buay sadece catlatma ignesimi olucan...

elocanım bugün ultrasonum vardı.3 yumoş var 13-14 mm.diğer ikisi yok büyümemiş.bugün ve yarın 75 doz gonal f devam.ptesi ultrasonum var yine.bu arada feci grip oldum.doktorum onun için de ilaç verdi

elocanım bugün ultrasonum vardı.3 yumoş var 14 mm.diğer ikisi yok büyümemiş.bugün ve yarın 75 doz gonal f devam.ptesi ultrasonum var yine.bu arada feci grip oldum.doktorum onun için de ilaç verdi

Bende oyleydim ayakta duramiyodum gripten portakal suyu ihlamur atlattim cok şükür
Bende dun gittim 4 yumos vardi 8 9 mm henuz ...ben puregon 125 vuruluyorum yarinda ek olarak cetrotide basliycam

slm canım izne ayrılmıssın sagsalim kucagına aldıgınıda göruruz ıns.zaman hamıle klınca cabucak akıp gecıyor dımı
Aynen denizcim,okul varken hele hamile olduğumu bile unutuyordum.bazen bir öğrenci dik dik karnima bakarken yakaliyordum
Ya da bi arkadaş yavaş koşma dur diye uyarıyordu o zaman aaaa ben gebeyim diyordum :) insan calisirken unutuyor..hamilelik takvimim 46 gün diyo..ŞOKtayimmm...

Canim yumoslarin cok iyi masallah,tabii sayıları degil,büyüklukleri önemli biliosn,
Benim gebe kaldığım ay sadece iki yumosum vardı.
Insallah yeterli olgunluğa da ulaşırlar aysuncum,
Duamdasiniz..
Evet elif az kaldı,
Rabbim size de her isteyen kadina da nasip etsin hayirli zamanda insallah..
gecen kanal 7 de anne olmak istiyorum programina baktım,
Geçen yil neler beklediğimi istediğimi dualarimiz sizleri hatırladım..
Rabbim sahip olanların şükrunu, sizlerin sabrını arttirsin..herkesin yardimcisi olsun insallah..

Niye toplıyamadın kız çokmu karışık yazmışım tüp bebek olucak
Kaç haftadır ben bende değilim :)))
Canim cok sağol,
Senin de tup bebek tedavin insallah hayirli olur
Cnm hayırlısı olsun , inş bebişin müjdesini de verirsin. Amin ....

Deniz kuzucum nasılsın? Kaptan uzun aradan sonra seni görmek topikte sevindirdi. Neler yaptın?
Arzu, umuterenin aglamalari azalmis..masallah..
Besigine de alissin,uykulari duzen girsin insallah..
Ilk zamanlar zor diyorlar..
denemedim canım bende bu ay bal tarçın çörekotu karışımı hazırlattım ona başlıcaktım adet olunca kocamada keçiboynuzu kürü. ama daha nasip olmadı bakalım beklliyorum
Ozlemcim ara ara okuyorum Yazdiklarini..
Hakkinizda HAYIRLIsi olsun..
Allah buyuktur..
Bu gunlerin var bi mukafati..
Ya bu dunyada ya ahirette..
Sabir ve dua Canim..

Bende oyleydim ayakta duramiyodum gripten portakal suyu ihlamur atlattim cok şükür
Bende dun gittim 4 yumos vardi 8 9 mm henuz ...ben puregon 125 vuruluyorum yarinda ek olarak cetrotide basliycam

canım bana da doktor cetrotide vericem ek dedi.ne işe yarıyor bu iğne?

çok az kalmış ya doğuma.daha dün gibiydi

kizlar o igne yumurtanin kendiliginden catlatmasini engelleyen igne diye hatirliyorum ben yaniyanilmiyosamm

Evet canim oyleymis....biraz acidiya vurulurken yada ben çok dayaniksizim agri esigim çok düşük sanirim...karnim falan çok agriyo çok sisiyorum gobusumun üzerine yatamiyorum ufffff ne zormus be Rabbim emeklerimizi boşa cikrtmasin ...yumurtam fazla olursa dondurma işlemini sorucam hazirda olsun yumurtalarim ne olur ne olmaz diye

kızlar günaydınnnnn

gripten dolayı raporluyum.doktora gittim bugün yine.şansıma ultrason anında elektrik gitti tam biterken.sonradan atak yapan yumoşlarım olmuş.3 tanesi zaten normal durumdaydı geriden gelişenler olmuş.yine gonalf e devam 112,5 oldu dozu.yarın cetroide vuracak ovitrelle verdi bu sefer.510 tl verdim yine iğnelere.1.000tl yi buldu bu ay.inşallah emeklerimiz boşa gitmez.

Çok geçmiş olsun canim
İğnenin kacinci günüydü bugün kac mm olmuşlar
Bende drdaydim raporunu aldim anestezi için kan idrar rröntgeni hallettim sonuxlar cikinca anestezi Dr gostermem kaldi
Ultrasona girdim 10m olmuşlar ama kaç tane.olduklarini soylemediler...cetrotide devam puregonu 125 vuruluyodum 112.5 dusurduk

canım bana da doktor cetrotide vericem ek dedi.ne işe yarıyor bu iğne?

çok az kalmış ya doğuma.daha dün gibiydi

Yeni tedavi yeni umutlar..
Maddi manevi butun emeklerinizi Rabbim goruyor,
Yar ve yardimciniz olsun ..
Bizim de az az agrilarimiz oluyor bu aralar,
Bebek doguma hazirlaniyormus,dönüyormus sanirim,
Dr normal dedi..
Allah hepimizin yardimcisi olsun..amin..

iğnenin 12.günü canım.75vuruluyordum.bugün ve yarın 112,5 vurulacağım.sonradan büyüyen 14e çıkan yumoşlarım varmış bu arada.aman değişik ve uzun bir süreç oldu.cetrodite tek doz verdi bana

Tedavin hayırlı olsun inşallah bu ay bebeğin seninle birlikte olur. Rapor çıkarmadın mı iğneler için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…