klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

çatlatma iğnesindeki 20. günümde bitti bakalım hayırlısı inşallah umutlanıyorum ama belkide ben 21. günden sonra adet olucam

Hakkında hayirlisi olsun canim..ben dört aydir ilaç kullanmiyorum canim su kiloyu verip döndüğümde inş basliycaz
çatlatma iğnesindeki 20. günümde bitti bakalım hayırlısı inşallah umutlanıyorum ama belkide ben 21. günden sonra adet olucam

Sedacim inş güzel haberi verirsin bize...su yarini inş atlatirsin ben 21. Gün adet olmustum

Son düzenleme:
Hakkında hayirlisi olsun canim..ben dört aydir ilaç kullanmiyorum canim su kiloyu verip döndüğümde inş basliycaz

Sedacim inş güzel haberi verirsin bize...su yarini inş atlatirsin ben 21. Gün adet olmustum

sağol canım inşallah zaten öyle birşey olursa gelip direk size haber vericem :) canım artık bilemiyorum öyle bir ruh halindeyimki belki 22. günde olucam diyorum.cumaya kadar bekliycem zaten olmazsa kan testi yaptıracam.
sen neler yapıyon beklemedemisin.

sabrınaaaa hayrannn kaldımm...neden bi test yada tahlil yapmıyorsunn..öldümm kç gündür meraktann..inşallahh güzell haberlerr alırsınn...

sabrınaaaa hayrannn kaldımm...neden bi test yada tahlil yapmıyorsunn..öldümm kç gündür meraktann..inşallahh güzell haberlerr alırsınn...

canım 1.5 yıllık evliyim yani toplamda 19 ay yarısında test yaptım ve her test öncesi umutlanıp o negatifi her gördüğümde yıkıldım. o yuzden sabrediyorum testte negatifi göreceğime kırmızıları görmeyi tercih ediyorum. belki tuhaf ama test yapıp negatif olması daha çok üzüyor beni. neyse ama az kaldı en azından şurda 4 gün sonra öğrenicez :))

Cuma günü inşallah güzel haberini verrsin canım...ben beklemedeyim canım beş kilo ver gel dedi doktorum Waw la kilo vermeye çalışıyoruz :)

sende canım inşallah bir sonraki ay güzel gelişir yumurtan aşılaman başarılı olurda evladına kavuşursun....

Cuma günü inşallah güzel haberini verrsin canım...ben beklemedeyim canım beş kilo ver gel dedi doktorum Waw la kilo vermeye çalışıyoruz :)

inşallah canım inşallah. ahhhh ahhhh gün geçtikçe hassaslaşıyorum yumurtamın ultrasyonunu saklıyorum arada bir bakıyorum iyice kafayımı yiyo insan beklerken bende kiloluyum ama doktorum kilo ver demedi neden size dediki doktor kilo konusunu

Bende hipoglisemi (şeker yüksekliği)ve kolestrol çıktı canım ondan zayıflatıyo sanırım...Artık dr gelenleri tanır oldum benden kilolu çok var ama doktorum benim kilolara takık :) dört kilo verdim şu beş kiloyuda veririm inş biran önce...ben en son haziranda ultrasona girdim bende ozaman yumurtamın resmini eşime gösteriyodum :)

selam kızlarrr
hafta sonu yoktum... bugunde mesaıden sonra uyuya kalmısım... yarın ıcın yemek falan yaptım uyanıncada bu saat olmus
ınanmayacaksınız ama sımdı yıne yatcam :)
benden sonra cok yazılmamıs sanırım gecmısı bır okuyayım cıkacam...
elıfım sanırım sen burdasın :) opüyorum senı en sulusundan :)

Bende seni öpüyorum tatlım benim

mrb kızlar bende 16 aydır bebek istyorum.bu ayın 21nde aşılamam oldu bekliyorum.Allah hayırlısıyla hayırlı evlatlar versin her isteyene..amin...

sevgili anne adayları bende anne adayı olmak için bursada bulunan PEMBE MAVİ adındaki sağlık kıliniği ne gittim DR NEDRET KOLSAL OLMAK üzere tedavimize başladı ilk etapta bana aşılamayı önerdi ve yaptık sonuc mu tabiki hüsranla sonuçlandı ikinci bir aşılamayı önerdi oda büyük bir hüsranla sonuçlandı sonrasında tüp bebeğe başlamamızın zamanı geldiğini söyledi ve rahim filmi istedi ve filmle beraber gittiğimizde bana tüplerim den sol tüpümün tıkalı olduğunu ve tüp bebek kaçınılmaz olduğunu ve bir an önce başlamamız gerektiğini söyledi ve başladık SİZCE SONUC ne olabilir tabiki tüp bebek denemeside Büyük bir Hüsranla sonuçlandı embriyoları DOKTORUMUZ NEDRET KOLSAL DEĞİLDE PEMBE MAVİNİN SAHİBİ NİLGÜN KARAYILANOĞLU NAKLİNİ YAPTI ve ogun anladımki başından beri yanlış doktora gidip dünya masrafının boşa gittiğini İki aşılama ve tüp bebek denemesinden sonra büyük bir yıkıntıyla çok AMA ÇOK kötü günler yaşadım ve birkere arayıp sormadılar doktor NEDRET KOLSAL EŞİMİN KUZENİNE SENİN KESİNLİKLE COCUĞUN OLAMAZ İMKANSIZ!!! Dediğini öğrendim ve eşimin kuzeni şuan 4 yaşında kızı olan biranne ve başka bir doktorda tedaviyle anne olabildi 3 yıl geçtikten sonra kendimizi toparlayabildik iyi bir araştırmadan sonra Prof. doktor GÜRKAN UNCU yu,bulduk gittik ilk muaynemizde teşhisi şuydu rahim içinde çatı ters gelişmiş olduğu için tüp bebek bile yapılsa çocuk olması imkansız ama küçük bir operasyonla normal yoldan annelik olması büyük bir olasıllık dedi ve daha once DOKTOR NEDRET KOLSAL, IN istediği rahim filminde senin sol tüpün kapalı ve tüp bebek kaçınılmaz dediği filme bakan Prof, GÜRKAN UNCU tüplerimin açık olduğunu dolayısıyla başından beri çok hata yaptığımızı yanlış DOKTORA gidip madden ve manen çok büyük zarara uğradığımızın farkına varmış olduk BEN &EŞİM kötü günler yaşadık DİYECEKSİNİzKİ bunları neden yazdın Yazmamın sebebi benim yaptığım hatayı sizlerde yapmayın Ben hala PEMBEMAVİ NİN önünden geçerken bakamıyorum çok KÖTÜ OLUYORUM sizlerde madden manen bizim gibi yıpranmayın büyük zarara uğramayın ALLAH C.C. HERKESİN gönlündeki evlat sevgisine kavuştursun.

Canım çok üzüldüm gerçekten. İnsanın maddiyatı bir tarafa manevi olarak o kadar yıpranıyorki sabırsızlandıkça psikoloji bozuluyo seni çok iyi anlıyorum. Bende ilk doktorumu değiştirdim. Yani bana önerdiği tedavi yöntemlerinden değil ilgisizliğinden dolayıydı. Şimdilik bu doktorumdan memnunum baktım olmuyo başka doktora giderim. Bencede bu tür durumlarda doktor değiştirmek gerek. Çünkü deneyimler ve bilgi hepsinde farklı olabliyor. Birisinin gördüğünü öteki göremiyor bazen. Bende iğne tedavisi görüyorum ve yarın çatlatma iğnesi verecek doktor. İnşallah her şey yolunda gider. Senin çatının ters olduğnu nasıl anladılar peki canım ?

ya canım ne bilim işte pekte hesaplayamıyorum ben ama addetlerim çok düzensiz oldugundan ama 10 aralıkta oldum bugünlerde kasıkl agrım var sık sık ilişki olsun istedim ama adamla aramız limoni
Bu akşam barışın ozaman canım konu herneyse uzatmayın gitsin bugünleri değerlendir bence...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…