klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canim artik eskilerden kimse yok artik anlik kimseyi bulamazsin benden demesi
sen nasilsin bebis nasil gecmisi okuyonmu

Evet canm ya yenılerın ısmı de hep zor geldı bana bı elıfın sayfasına kadar okudum bebıs ıyı de 6 kılo aldım denızz zorlastı hayat nefes yok uyku yok ağrı sızı var cok şükür sana da nasıp olur bu güzel zorlukları yasamak ınsallah

insallah canim zeynep ben cikiyom simdi mutfakda islerim var gorusuruz gene optum sizi

doktorum hersey normal dedi.klomene baslıcam yarın ooff psikolojim çöktü resmen ins.hayırlı zamanda hayırlı evlar verir rabbim herkese

hsg acık cıktı tüplerim cnm klomene baslıcam yarın .dualarınızı esirgemeyin

arkadaşlar bende 2 yıllık evliyim ve malesf pcoluyum 30 kasımda adet oldum daha sonrası yumurta takibi oldu yumoşlarım ilk zamnlar 6 tane falan oluştu doktor atlarız bu ayı eğer başkan seçip bi tanesini büyütmezlerse die sonraki gün sağda ki yumosum 22 mm olmuş ve acilen çatlatma iğnesi ve ertesi gün aşılama oldum bügün 3.günüm ocak 3 te test yapıcam bakalım iç belirti yok hayırlısı :) dua edin

uzun bir aranın ardından tekrar aranızdayım. muhtemelen çoğu kişi beni hatırlamıyodur. özetle kendimi tanıtmak istiyorum. 1.y yıllık evliyim. klomen tedavisinde 2.denemem ilkini martta oldum. 2 dozla 16 mm oldu yumurtam iğnenin ardından kistim oluştu. yan etki olarak.ve tedaviye ara verdim. ve kasım ayında tekrar başladım tedaviye günde bir dozla 18 mm oldu yumurtam. 4 aralıkta çatlatma iğnemi oldum ve beklemedeyim. bugun 18. günümdeyim. sonucunu bekliyorum :)

mrb cnm bizimde sayıda problem var biraz düşük bu söylediğin ginseng nekadar ve nasıl kullanılıyor dr mi tavsiye etti

bende yeniden tedaviye dönüyorum baya kendi haline bırakmıştım. çarşamba film çektirdim Allah a şükür tüpler açık eşimin sperm sayısı biraz düşük şimdi devlette dosya açılıyor sonra ne olacak bilmiyorum aşılama demişti dr bana anlatırmınız neler yaşadınız bu süreçte

ay seda hamıleyım yazmaya geldın sandım senı gorunce hamıle dedım ama daha ogrenmemıssın ögrenınce mutlaka yaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…