klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kızlar bu seferde olmadı...
Bhcg 1,2 cıktı... Haber vereyım dedım...

nasıl bır suprız olacak bılemıyorum..... yaza kadar yalnızım... esım yok yanımda bılıyorsun... tek umudumdu bu seferkı.... temmuza kadar ne yapcam nasıl gecek bu8 ay bılemıyorum....

Canim ne denir..elden ne gelir..Duamdasiniz bunu bul yeter..
Iyı geceler kızlar naber nasılsınız
Az kalmış zeynep doğumuna..
36.haftadan sonra heran bekleniyor..
Rabbim hepimizin yardimcisi olsun..
canim artik eskilerden kimse yok artik anlik kimseyi bulamazsin benden demesi
sen nasilsin bebis nasil gecmisi okuyonmu
Evet eskiler azaldı ama masallah yeniler de çoğalıyor...
Canim benim hosgeldin teyzesi cok cok sùkür iyiyiz bizde 31 haftalik olduk sali günü kizimi görmeye gidecez..sen nasilsin ömerimiz nasildir..
Aaa!!24 aralıkta benim de detayli ultrason var hülyacim,
Biz de melegimizi dakikalarca incelicez herhalde..
Allahin izniyle insallah hersey yolundadır...
Rabbim isteyen her kadina en tez en hayirli zamanda tattirsin bu duyguları..amin..

Aysunnnn
Elocannnnn
Sizler de aklımda ve Duamdasiniz....

mutlu pazarlarrrrr

ben hala adet olamadım.bugün tarlusalın son günü.44.günüm.bir an önce olsam tedaviye başlasam başka bişi istemiyorum:2:

seda sen ilk tanistigimizda da klomen kullanmistim gec olmustun adet kacinci gundu ya hatirlayamadim o gunu atlattinmi tamam
bebek geliyor olcak

evet canım gelç olmuştum hatırlıyorum ama bende çok iyi hatırlayamıyorum kaçıncı günü olduğunu 18 olabilir. bugun 19 günüm salıyıda atlattımmı umutlanıcam artık bakalım. bel ağrım var baya kasık ağrım geçti gibi akıntım var ama bu akıntı sonrası adet gelebiliyo akıntıyla birlikte bilmiyorum bugun geçti sayılır önümde 3 koca gün var. sonra gelsin kan testi :)

herseyın hayırlısı su bat ı bir atlatda bkalım ıyı haberını beklıyorum

herseyın hayırlısı su bat ı bir atlatda bkalım ıyı haberını beklıyorum

sağol canım inşallah 21. günü atlatalım bakalım korkuyorum sanırım içten içe umutlanıyorum ilk kez bu akşam ağladım. allahım isteyen herkese nasip etsin tez zamanda sağlıkla ve hayırlısıyla inşallah.

İnsan test yapmayi beklerken strese girip agliyor normal elinden geldigice dusunmemeye calis zaten is basi yapinca zaman gecer

İnsan test yapmayi beklerken strese girip agliyor normal elinden geldigice dusunmemeye calis zaten is basi yapinca zaman gecer

evet canım çalışınca zaman geçiyo. peki şunu merak ediyorum 21. günü atlatıp adet olma ihtimalim varmı iğneyle birlikte bile .hani benim adetler normalde 15 güne kadar geçiktiği için merak ediyorum . cuma günü test yaptıracam eğer adet olmazsam cuma çalışmıyorum çünkü

Slm kızlar nasılsınız? Bugün aşılamamın 5. Günündeyim :) dün şiddetli bel ağrısı çektim bugünse kasıklarımın orta yeride regl olacakmışım gibi ağrım var. Büyük bi ihtimal regl dönemim 2 veya 3 olacak, çok heyecanlıyım.. Bu ara üzüntü çok yaşadım umarım etkilemez ( aşılama olup da tutan arkadaşlar sizce bunlar normalmi? Ben heray aynı günlerde bu ağrıları çekiyorum ne yazıkki (

kızlar bi kaç gün öncede yazdım ama topigimize nazar degdi gelen giden yok diye bende çok ugramıyorum
size bi sorum olcak lütfen görenler bilgisi olanlar cevaplasın
hayıt suyu aldım aktardan iki gün içtim ama yumurtlama zamanıma denk gelince bıraktım kullanımı hakkında bir bilgim yok bir ay boyunc hep kullancazmı yoksa sogan kürü yada başka kürler gibi 21 günmü kullancazki :44:

Saol cnm , dün evde bütün gün yattım zaten , bugün çalıştım ama çok yormadım kendimi, hafta sonu bol bol yatacam :)) senin nasıl gidiyor :)))

iyim cnm ben biraz bulantılarım var hafif,hafif ama idare ediyorum çok şükür..
iyy hadi bakalım inş tutucak aşılaman

hsg acık cıktı tüplerim cnm klomene baslıcam yarın .dualarınızı esirgemeyin

allah yardımcın olsun cnm, incir tüket günde 2-3 tane, bide gece uyumadan paket sütten iç 1 bardak.
burdan öğrenmişdim, faydası oldu bana inş sanada olur.

mrb cnm bizimde sayıda problem var biraz düşük bu söylediğin ginseng nekadar ve nasıl kullanılıyor dr mi tavsiye etti

hayır doktor tavsiyesi deil, bazı doktorlarda tavsiye edebiliyor.
biz tesadüfen araştırıp bulduk.
fakat size dr verdiği başka kullandığınız haplar varsa kullanmayın.
ginseng kapsül şeklinde oluyor günde enfazla 2 adet içiyordu eşim.
alllah yardımcınız olsun, kavuşursunuz inş bebeğinize

Demekki senin yumoşlar klomenle cevap vermedi inşallah önümüzdeki ay iğneyle kaliteli yumurtaların oluşur...

inşallahhhh...offf zaman geçmiyorkiii....sen nettin ilaç kullanmayacakmısın kilo verene kadarr??
Üzülme güzel kardeşim.Hayırlısı buymuş demek.İnş. bir dahaki sefere güzel yumoşlar olur.Hepiciğinize hayırlısı için dua ederiz hep beraber

evett hayırlısıı diyorumm bendee...bu ay aşılamada olsaa tutmayacaktı belkide nasip değilmişş..

hayırlısı olsun üzülme nolur
üzülmedim diyememm...ama alıştımm galiba artık bu hüzneee...kimse bilmiyor tedavide oldugumu..bi eşime karşı kötü hissediyorum kendimi okadarr...bakalım nasip bidahaki aya belkide..
üzülme cnm olucak allahın iziniyle, olumsuz düşünme, 1 ay ara ver istersen rahmin dinlensin.
ne diyo doktorun ? :26:

drum bu ayda iğne demişti ben ilaç dedim..deli gibi..şimdi önümüzdeki ay iğne dicekk..cuma yine kontrolüm varr..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…