klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

yok be kardeşlik ben ailesini savunmasına bişey demiyomda beni çok ihmal ediyo başkaları için ikinci plana atıyo beni isteklerimi hayatımı yaşayamadım 8 senedi

selam kızlarrr
hafta sonu esım gelecek :) sabırsızlıkla hafta sonunun gelmesını beklıyorum....

elifim ben hamileyim ve senin için cok cok cok dua ediyorum Erzurum ve yakup hoca diyorum Allah razı olsun. birde bu yakında tekrar denemek istersen beni ara mutlaka görüşelim...hep duamdasın sen de cok dua et olur mu sağ salim bebişimi alayım kucağıma inanamıyorum hala...

inşallah verirsin canım kilonu bende hamile kalma konusunda korkuyorum kiloyla hamile kalıp nasıl olurum diye ama gitmiyo kilo ya zaten bütün gün oturuyorum çalışırken filan kilo vermek zor benim için. 5 kilo verdikten sonramı gideceksin doktora canım

maşallah arkadaşım inşallah bebiş gelecek bırak kırmııları aklına getirme ama iyi sabretmişsin inşallah güel haberler verirsin bilere

sağol canım inşallah diyorum bende ama bilmiyorum ama geç adete filan alıştım ben çatlatma bile olsa geç olma ihtimalini aklımda bulunduruyorum. ve bugun 21. günü tamamlıyorum artık bakalım cumaya kadar gelmezse test beni bekler :)

keşke iğneyi kullansaydın, neyse cnm sıkma nolur canını moralini yüksek tut,
allah yardım edicek inşş. dua edicem senin için.

öğretmenmisin cnm ?
bence yorma ve üşütme kendini sıkı giyin havalar inanılmaz soğuk.
hadi bakalım inş tez zamanda alırsın bebişini kucağına

hayırlı olsun cnm sağlıkla alırsın inş bebeğini kucağına

kızlarrr dr dan geldimm..bende yine yumoş yokk..aşılama iptallllll
cnm üzme kendini, hayırlısı buymuş de. İnş tez vakitte yüzünü güldürür rabbim

çatlatma iğnesindeki 20. günümde bitti bakalım hayırlısı inşallah umutlanıyorum ama belkide ben 21. günden sonra adet olucam
inş hamilesindir cnm

cnm aileler için kavga etmeyin, biliyorum zor ama olan sana ve eşine oluyor. İnş düzelir aranız

selam kızlarrr
gözün aydın cnm, seni bu durumda en iyi ben anlarım heralde. Benimki de haftaya gidiyor

selam kızlarr bende klomen puregon ve çatlatma iğnesini yaklaşık 8 aydır deniyorum bir ay kmiyasal gebelik geçirdim. bu ayda 10 gün önce çatlatma iğnesini yaptık iki gündür karnımda şişlik vee şiddetli ağrı oluyordu arkadaşların zoruyla bhcg baktım 7.2 cıktı umutlanmak istemiyoum ama böyle bi durumla karşılaşan var mı acaba...tekrar kimyasal gebelik mi geçiriyorum diye içim iiçimi yiyoo (( şimdiden tşk.

Slm kızlar nasılsınız? Bugün aşılamanın 6. Günü.. Şiddetli kasık ağrısı çekiyorum ( ama rehl dönemlerimde bel ağrımda şiddetli olur benim.. Şimdi yok ama.. Meraktan çatlaycam artık, içimden bir ses tuttu diyor ama bakalım nolcak.. Belki 2014 hayırlı gelir hepimizin bebişleri olur :)))

Rabbine sığın canım bol bolda dua et..Ben iki saat küs kalınca bana aylar gibi geliyo uzatmamaya birbirinizi kırmamaya çalışın
selam kızlarrr
Gözünaydın canım...nekadar kalıcak
İnşallah canım...evet beş kiloyu verip öyle gidicem doktora

canım allah tamamına erdırı ınsallah kucagınada almak nasıp olur :) cok sevındım adına... masallah dıyelım.... ben yaza kadar bır sey yapamıycam canım işten ızın alamıyorum cunku nasıp kısmet canım... dualarından eksık etme yeter.... ıkı gune dakıkalarım yenılenecek o zaman ararım ben senı :)

Merhaba arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım.5 gün yarım aldım.çünkü yumurtlama problemim yok ısrar ettigim icin dr verdi.reglin 3.günü başladım 9.günü dr gittigimde 3 tane yumurtam oluşmuş.13 17 20 mm biraz erken gelişmişler dedi o günde çatlatma iğnesi vuruldum.cuma günü cumartesi pazartesi çalışın dedi ama biz tedbirli davranmak icin cumadan pazartesi ye kadar devam ettik.dünde dr gittim çatlamış yumurtaların 2 si dedi .bende 4 gün boyunca çalıştık dedim dr bir kahkayı bastî.neyaptın sen ya çoğul gebelik olursa dedi.ya bitanede olsa ben razıyım.neyse 1 tane daha yumurtam varmîş oda baya olgunlaşmış bir kaç gün ilişki yok dedi.şimdi benim anlamadıgîm o yumurtada çatlar diyemi dr ilişki yok dedi.böyle bir durumla karşılaşan varmı arkadaşlar.bu arada 2 kere hamile kaldım.ilk bebegim 6.5 erken doğumla dünyaya geldi malesef 1.5 ay yaşadî melek oldu.10 ay korundum.bıraktım 1 ay sonra ekimde hamile kaldim kimyasalla sonuçlandî.hormon testleri yaptırdım herşey normal çıktı.dr kızıyo bana zaten çok aceleci davranıyosun diye.ama ne yapıyım.yarım kalsa birkere annelik duygusunu tattim.tekrar yaşamak istiyorum o muhteşem gùzelliği

Neden canımm ? Her şey yolundaymış işte başka sıkıntıların mı var ?

İnşallah hamişsindir canım. Bende geçen ay klomen kullanmıştım beş gün. sonra dr a gittim. Klomen yumurtalarımı çok erken geliştirip erken çatlatmıştı. Dr işe yaramamış hiç ilaç dedi. Erken olduğu için kalitesiz oluğunu söyledi. Bugün bende çatlatma iğnesi vurunucam. Bana dua edin inşallah her şey yolundadır.

Günaydın arkadaşlar. Bugün nasipse çatlatma iğnesi vurulcam. Pazartesi günü dr a gitmiştim bir yumurtam varmış 16 mm dedi çarşamba gününe kadar (yani bugüne kadar) 18 mm olur dedi. Ve bugün çatlatma iğnesi vurulacak. Çok heyecanlıyım. Birde bu ilişki düzeni nasıl olacak bilmiyorum. Kimileri 12 saat sonra kimisi 36 saat sonra ilişki vs yazmışlar. Kafam çok karıştı. Tedavimin boşuna gitmesini istemiyorum. Aynı şeyleri tekrarda yaşamak istemiyorum. Tabi biliyorum benim gibi çok kişi var Allah hepimizin yardımcısı olsun.

canımm en iyisii çatlama iğnesinden 36 saat sonraa...aynı aşılamayıda böle yapıyorlarr..çünkü 36 saat sonra çatlıyor...

İnşallah cnm .bekliycem artık bilemiyoruzki ne olcagını.ama bana dr kalitesizler filan demedi.gayet iyi dedi.

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr bende gelen giden yok afedersiniz ama kaç gündür akıntım arttı. bugun 22 günümdeyim çatlatma iğnesi sonrası sizce ümitlenip heycanlanmalımıyım. öğrenmeye 2 gün kala :)

kizlar merhabaaaaaa

arenbulut sen ne beklion dahaaa.git yaptir testi.kesin cikar artik

kizlar ben hala regl olmadim.cektigimi anliosunusdur.felaket sisti karnim falan.gicik bir durum.9 aralikta olmam gerekiodu.pazar bitti tarlusal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…