klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

IYI aksamlar hanımlar birşey sormak istiyorum bende 1 senedir hamılelık ıcın ugrasanlardanım bu gun dr klomen verdi adetin 5. gunu iç ilaç bitince 5 gün sonra gel dedi ama doktorum ozamn hastanede yok izinli ben ilaç bittikten 10 gün sonra gitsem dr geldiğinde bir işe yararmı yoksa bu ay kullanıp ilacı eger gebelik olmazsa önümüzddeki ay tekrar alıp kullanıp ozamanmı gitsem doktora..:44:

doktor adetin onbeşinci günü yumurtaların takibi için çağırıyo klomende mutlaka takip ediliyor diye biliyorum . onun yerine başka dr görün kendi dr gelince onada söylersin yumurtalar 15. güne ne kadar gelişmişti diye

arzucum rabbim saglıcakla kucagına aldırsın bu gece uykuda tutmaz seni

Arzucum demek büyük gün geldi..
Rabim yardimcin olsun canim..dua edicem..

allah yardımcın olsun cnm

ewt cnm haklısın normal yollardan pekbi farkı yok ama insan umutlanıyo işde
rabim inş hepimizin dualarını dileklerini kabul eder..

selam herkesee

arzu dogum yapmistir sanirim.haberi olan varsa bizi de habersiz birakmasin

Arzu biranönce yazar inşallah merak içindeyim
Deniz ne kursuna başladın...
Bende burda spora başlamadığıma pişman oldum bir ayda olsa gitseydim keşke maluummm daha burda nekadar kalacağım belli değil

iyi aksam kizlar arzudan haber yokmuuu .
Kızlar sağolun hepiniz , biz iyiyiz şükür. Biraz ağrım var tabi. Sütüm gelmiyor... Çok üzülüyorum, bebişim açlıktan ağlıyor (

rabbim isteyen herkese nasip etsin inş, fırsat buldukça uğramaya çalışıcam

canim benim cok gecmis olsun ikinizin iyi olmasina cok sevindim..sen merak etme sütün gelicek darisi beni basima insallah bende kizimi sag saglim kucagima alirim.....

selam kizlarrr

ben de idrar testi yaptim negatif.simdi bi kac gun daha beklicem eger olmazsa tarludal baslarim.kendi kendimizin doktoru olduk zaten

cnm çok sevindim geçmiş olsun, allah bağışlasın
darısı tüm isteyenlere inşş...

mrb. arkadaşlar adet günüm yarın, dayanamadım dün idrar testi yaptım evde
1. cizgi çıkdı, 2. silik çıkdı. sanırım pozitif olarak geçiyo :26:

bugünde kan testi verdim sağlık ocağında (ilk kez)
değerim :116.45 çıkdı dr pozitiflik var dedi ama sana direk gebesin diyemem dedi. 1000 ulaşması gerekiyormuş bu değerin

bugün aşılamamın 13. günü.

lütfen arkadaşlar bu durumumu yorumlayın sevinemiyorum yaaa
napmam lazım ?

Canım Allah hayırlısını versin.1000 ile 116 arasında baya bir rakamsal farklilık var.anlamadım?? Geç mi döllenme oldu acaba veya iğnenin etkisi mi var.benim de çatlatma iğnesi vsonucu değeri 15.59 çıkmıştı.olumlu bir değermiş.ama iğneden dolayı yanıltıcı bir değer olabilirmiş.ben de yarın kan vericem.hakkımizda hayırlısı.

çook uzun zamandır giremedim hiç. okuyamadım bile. telefonda internetim yok artık. evde de fırsat bulamıyorum. şöyleee bir geçmişe baktım da artık eski tayfadan kimsecikler uğramıyor sanırım.. uğrasa bile onlarda benim gibi okuyup çıkıyor. üzücü ve mutlu anlar yaşadık... herkes yoruldu. umutsuzluk yordu bizi.. birçoğumuz bebek fikrinden uzaklaşmak istiyor ben de dahil.

neyse umarım hepiniz çook iyisinizdir. buradan iyi haberlerinizi takip edeceğim. ben de kursa gidip geliyorum işte. bebek yok hala. tedavi de yok. bıraktım tamamen olacağına...

ARZUMM canım benimmm çook sevindimmm.. Allah analı babalı büyütsün inşş.. en kısa zamanda fotoğrafını bekliyoruz. topiğimizin ilk bebişii UMUT ERENN HOŞ GELDİNNN...

Son düzenleme:

Canım ya, inşallah hamilesin. Yarın da test yaptır. Bildiğim kadarıyla her gün iki katına çıkıyor değer. Yarın ki 250 civarı olursa(inş.) emin olursun. Ben yerinde olsam sevinirdim!

evet canım Erzurum da yaşıyorum inşallah ocağın başında tedaviye başlıcam bi türlü karar veremiyodum.. raporu aşılama için mi çıkarıyolar yoksa tüp bebek için mii acaba ? inşallah rabbim hepimize hayırlısıyla nasip eder.. duadan başka çare yok..

evet kızlar bügun davetsiz misafirim geldi çok kötü oldummmmm ağladım üzüldüm biliodum hiç umudum yoktu zaten ilk denememdi son olacak beklemesi zor ben artık bukadar katlanamam en azında yüreğim ağzımda beklemem her ay....

ayyy saol canım ya inşallah hasta olur olmaz hayırlısıyla ordayım :) sağlık güvencemiz var.. tekrardan teşekkürler Allah hepimizee nasip etsin inşallah..

Oooo, ilk denemende böyle olursan hayat çekilmez olacağı varsa da olmaz. Sabırlı olmalıyız. Olabildiğince beklentiye girmemeye çalış. Hamilelik bir mucize... Mucizelerde öyle her zaman ve çok kolay meydana gelmez. İlk denemelerinde olanların kısmeti varmış oluyor. Ama herkeste olacak diye bir şey yok. Ümitsizliğe kapılma. Olsa güzel olur olmazsa da olmaz gözüyle bakmaya çalış. İnşallah tez zamanda biz de bu duyguyu tadarız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…