klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

allah yardımcın olsun cnm burdan öğrenmişdim cevizli incir tüket, günlük süt iç.
inş hayırlısıyla tedavin olucak ve müjdeli haberlerini duyucaz allahhın iziniylee,
benimde dualarımdasın cnm sen ve tüm isteyenler

CANIM
SENI MERAK ETTIM
BI UGRAYAYIM DEDIM
COOOOK MUTLU OLDUM IKINIZIN DE IYI OLMASINA
SAKIN SUTUM GELMIYOR DIYE VAZGECME
NE KADAR INATCI OLUR BEBEGIN AGZINA CEKMESEDE TUTARSAN
INAT EDERSEN O KADAR IYI DIO HEP BUYUKLER
EGER VAZGECER BIRAKIRSAN TAMAMEN KAÇAR GIDERMIS SUTUN
OYLE DIYOLAR
HOŞAF BULGUR PILAVI MADEN SUYU SEMIZ OTU BUNLAR COK SUT YAPAR DIOLAR
SEN YINE DAHA GUZEL ARASTIR CANIM
KIZ NASIL DOGUM YAPTIN BU ARADA
ARASTIRDIM AMA YAZMAMISSIN SANIRIM
YA DA DAHA DA ESKIDEN MI YAZDIN?
epıdural demıstın AmA noRmAl mı sEzeryAn mı olDu ?

Arzucum gözünüz aydın Rabbim sağlıklı sıhhatli büyütsün...Sütünde gelir inşallah canım stres yapma sakın...kime benziyo umut
Sağol cnm, biraz başladı gelmeye. İnş devamı da gelir. Babasına daha çok benziyo galiba. Ama daha yüzü gözü şiş. Bakalım bi hafta sonra daha net belli olur
adını Umut Eren koyduk, şükür sağlığı yerinde

çok sağol cnm, epidural sezeryan oldum cnm.

Adıyla yaşasın inşallah! Tebrik ederim canım darısı bizim başımıza!

Yarına güzel haberlerini bekliyorum canım.
Alttan muayene hakkında bir bilgim yok. Ama galiba mümkün olduğunca bakmıyorlar.

Elocan tedavi için mi Ankara'da kalıyorsun? Çok zor yaa, gezmeye dahi gidince insan evini özlüyor. Evim evim güzel evim diyorsun. Allah yardımcın olsun.
Evet canım tedavi için burdayım...çok zor gerçekten ama mecburen dayanmaya çalışıyorum
niye kine gidip geliyomusun dr ra
Yok canım gidip gelmiyorum 15 gündür burdayım...tarlusal içtim nezaman geleceği belli olmaz diye düşündüm adetimin... gittikten 3-5 gün sonrada gelebilir diye eve dönmedim geçen ayı hatırlarsan hastaneye bile gidememiştim kanamamın fazla olmasından dolayı yine öyle olursam otobüslerde rezil olurum diye evime dönmedim amaaa çok pişmanımmm

çok güzel adı, allah adıyla büyütsün cnm
gözünüz aydın yaa, rabbim tüm isteyenlere tattırır inş o duyguyu

cnm napıyosun nasılsın ?
bende ztb gittiğimi sölemişdim pek umudum yokdu bu ay ilk aşılamamdı ama sanırım tuttu :26:
bence güzel ve ilgili bir hast. inş sende hayırlı sonuçlar alıcaksın

cnm napıyosun nasılsın ?
bende ztb gittiğimi sölemişdim pek umudum yokdu bu ay ilk aşılamamdı ama sanırım tuttu :26:
bence güzel ve ilgili bir hast. inş sende hayırlı sonuçlar alıcaksın
iyiyim canım evinden eşinden uzak nasıl olunursa öyleyim işte sen nasılsın
Evet canım hatırlıyorum sen infertilite bölümündeydin....Bende hastaneden memnunum canım...İnşallah bebeğin sana sımsık tutunmuştur..Rabbim kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın

ewt cnm eminim zor olduğuna ama sabredip dayanıcaksın ve allah emeğinin karşılığını vericek,
bende yarın gidicem tekrardan kan testi yapmaya umarım bir sorun olmaz inşş:18:
bende iyim adını koyamadığım bir heyecan var dün adet günümdü olmadım bugünde olmadım ama arada sancım oluyo çok korkutuyo sancılar beni, (adet sancısı )
tabiki amin rabim yardımını esirgemesin bizden

İnşallah yarın güzel haberle dönersin evine bizede müjdeyi verirsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…