klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

günaydın kızlar herkese ii pazarlar dilerim..

son 2 günüm kaldı adetime ama belirtilerim adet gibi yaa, sanırım ilk aşılamam tutmadı

:) ınsallah ... kocama 9 ay sonra verecem haberı:)

ınsallah canım

herkese merhaba..
elif mrb nasılsın?görüşmeyeli araştırmada aşılama yaptırdım.bünyamin beye.malesef olmadı.tüp bebek yoluna girmeliyim artık sanırım.hayırlısı...
ben uzun zamandır giremedim.okuyabildiğim kadar geçmişi okudum.inşallah güzel haberlerini alırız.bir de erzurumdan ayrıldığını okudum.tedavini erzurumda yaptırmadın mı?

kızlar çatlatma iğnesini bir kere yaptırdım onun öncesinde klomen kullandım yumurtalar istenilen düzeyde büyümüş sonra iğne oldum ama olumlu sonuç alamadım doktorum hasta olunca gel tekrar yapalım diyor bende ne yapsam bilmiyorum biran önce sonuç almak istiyorum devam etsem mi yoksa başka bir şey mi denesem bilmiyorum

Kızlar yarın sabah 7 de hastanede olucam hayırlısıyla. 9 aylık bekleyiş sonunda bitiyor. Garip hissediyorum. Biraz da stres, korku ve heyecan var. :18: rabbimden kendime cesaret ve şans, evlat hasreti çekenlere de bu duyguyu tattırmasını diliyorum. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.
İnş kendimi çabuk toplarım ve topiğe erkenden dönebilirim. Ben yokken bol hamiş çıkması ümidiyle. Benden boşalacak hamiş listemizdeki yer çabuk dolar inş...

Son düzenleme:

mrb arkadaşım sen aşılamayı Erzurum araştırmada mı yaptırdın ? bende kaç gündür düşünüyodum acaba tedavi için araştırmaya gitsem mi gitmesem mi diye. memnun kaldın mı ilgileniyorlar mı. 2 yıldır bebek istiyoruz ama... ayrıca nekadara maloldu size bilgilendirirsen sevinirim..

merhaba rana.evet erzurum araştırmada aşılama yaptırdım.dr.bünyamin börekçi'ye.çok güler yüzlü,insanı rahatlatan bir doktormuş gerçekten.ben de burdan bi arkadaşın tavsiyesi ile gittim.gayet memnundum ilgilerinden ama olmadı.kısmet..ben devlette çalışıyorum.aşılama için hiçbir ücret ödemedim.rapor çıkarınca da ilaçların yüzde otuzunu ödüyorsun sanırım.(tam emin değilim).ben ilaçları raporsuz 400 küsüre aldım.tek masraf bu.bence denemelisin. erzurumda yaşıyorsun sanırım?

canım saglıcakla kucagına al ınsallah

nostalji yapalım azıcık

hadi senden guzel haberleri bekliyoruz.

İnş verebilirim o haberi :))) şimdi çıkıyorum bana dua edin

Kızlar sonucu aldım. Beta hcg 111 çıktı :)) hala inanamıyorum

aaaaa cok sevindim biliyodummm zateeennn ayyyy

Canim ya tebrik edrm.inan sendn haber beklyrdm.cok sevindm

Allah tamamina erdirsin insallah

Çok teşekkür ederim. Darısı senin ve diğer kızların başına. Allah çifter çifter versin inşallah

oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

hayırlı uğurlu olsunnnnnnnnn

darısı bizlere inş

İnş canım inşallah. Hastaneye girerken ayağımı da sürüdüm arkamdan gelen çok olsun diye :))

ayyyyyyyyyy canım ya çok sevindim Allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin darısıda bizlerin başına inşallah hadi bunu kutlayalım hadi kızlar halayaaaaa

Valla ya hakikaten :)) hala hayal gibi geliyor. Şimdide gebelik kesesini ve sağlıklı olduğunu görmeyi dört gözle bekliyorum. İnsan oğlu tatminsiz işte ne yaparsın.

Burdakine gösterdim ama kendi doktorumu aradım hemen çok sevindi :)) salı günü testi tekrar yaptır dedi. Haftaya cuma da çağırdı bakalım . İlaçlara cumaya kadar devam dedi

eskıden amma cok konusuyomusuz bunları zor buldum arzum Allah gonlune gore verdı canım

senın msj okudugum an hemen eskı gunlere gıttım o haberı aldıgımız mutlu oldugumuz gunlere sımdı umut erenımız buyudude aramıza katılıyor ALLAH analı babalı hayat boyu mutlu olmayı nasip etsın
:85::85::85: duygulandımm

not:eskiden renklı yazar ımısım

bence bunyamın bey ne derse onu yap. gercekten ıyı bır doktor. ben ankaradayım artık o yuzden burda yaptırdım ıkıncıyı sımdılık beklıyorum
Cnm rabbim yüzünü güldürsün inş. Güzel haberlerini duymak nasip olsun
ınsallah canım. rabbım senınde yardımcın olsun ınsallah kolay bır dogum ve sonrası nasıp etsın. bızler ıcınde dua et...

bence hıc bekleme. ben orda ıkı asılama bır tup bebek yaptırdım kesınlıkle gıt. ya bunyamın beyı bul yada yakup beyı... kesınlıkle cok ılgılı ve guler yuzluler. cokda temız bır yer...adet olunca ertesı gun gıt mutlaka... normal gunde gıtsen bıle adetın ıkıncı gunu cagıracak nasıl olsa. hem kontrol olmus olursun....maddı yonden sıkıntı cıkartmazlar saglık guvencen varsa. her aklına gelenı sorabılırsın. hemsırelerde cok yardımsever....

aşılama yaptırsan daha ıyı sanırım... sonucta hıc bır farkı yok ıgnelerden...bana gore tabı.

kız denız sen nerelerdesın... ozledım senı ya...
elifler yok guldenız yok. herkes dınlenmeye cekılmıs galıba. sende mı dınlenmeye cekıldın...

kıız ağlattın beni valla, zaman ne çabuk akıp geçmiş İnş yakın bi zamanda ben de sana nostalji yaparım canım benim, iyiki varsın... Yarın aklımdasın .

Sağol cnm, inş yarın göz acıp kapayana kadar geçer.

gnoleft adında bır ıgne varmıs hormonları duzenlıyormus bunu duyan yada cevresınde bu ıgneyı kullandıktan sonra hamıle kalan var mı acaba

:) Güzel bir telaş, yarın sonunda kavuşuyorsun bebeğine... İnşallah sorunsuz geçer. Sağsalim kavuşursunuz.

gnoleft adında bır ıgne varmıs hormonları duzenlıyormus bunu duyan yada cevresınde bu ıgneyı kullandıktan sonra hamıle kalan var mı acaba

Ben menogon kullandım canım. Benimki gayet etkiliydi. Ama bu iğneler kaliteli yumurta oluşmasını sağlıyorlar. Yani hamile kalmak yine kısmet. İğneyi kullanınca kesin hamile kalacaksın diye bir kaide yok. Ama inşallah hemen hamile kalırsın.

kız denız sen nerelerdesın... ozledım senı ya...
elifler yok guldenız yok. herkes dınlenmeye cekılmıs galıba. sende mı dınlenmeye cekıldın...
evet canim hafta sonlari esimle hafta icide kursa basladim.
psikologoda gitcem ara ara yani bebek fikrinden uzaklasmam lazim o yuzden kk farkli konularda geziniyorum ama bu topigide okuyup takip ediyorum yani ikinci denemeden once psikolojimi duzeltmem lazim ama seni takip deyimm canim Allah gonlune gore versin insallah
kıız ağlattın beni valla, zaman ne çabuk akıp geçmiş İnş yakın bi zamanda ben de sana nostalji yaparım canım benim, iyiki varsın... Yarın aklımdasın .
canim benim İnsallah yarin kolay olur umut erende uslu bir bebis olurda iyiyim yazdiginida gorurum

amin canım benim bu ay ılaclada det olmadım korkuyorum artık bu ıgneden bahsettı doktor 380tlymıs tek ıgne ınfertılıte bolumunde doktorlar yazabılıyormus sadece heyet raporu ıle verılıyormus eczaneye sordum kendınızde alabılırsınız heyet yazarsa paranın hepsını devlet oder dedı hanı ılaç hakkında cok bılgım yoktu alıp vurunuyum ben onu o zaman nasıp belkı sıfası ondadırda bende annelık duygusunu yasarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…