klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

amin canım benim bu ay ılaclada det olmadım korkuyorum artık bu ıgneden bahsettı doktor 380tlymıs tek ıgne ınfertılıte bolumunde doktorlar yazabılıyormus sadece heyet raporu ıle verılıyormus eczaneye sordum kendınızde alabılırsınız heyet yazarsa paranın hepsını devlet oder dedı hanı ılaç hakkında cok bılgım yoktu alıp vurunuyum ben onu o zaman nasıp belkı sıfası ondadırda bende annelık duygusunu yasarım

SEninki pahalıymış. Benimkinin kutusunu 140'a almıştık. Gerçi üç kutu kullnadım aynı paraya geldi ama neyse. Üni. hastanesinde verilirse devlet karşılıyormuş haberin olsun canım.:KK31:

selam kizlarr

arzu allah yardimcin olsun cnm.sagsalim kucagina al oglusunu.darisi biz bekleyenlerin basina.

benim yarin bat gunum ama olmayacagimdan eminim.hicbir belirti yok.sanirim gecikmeli olucam

:) Güzel bir telaş, yarın sonunda kavuşuyorsun bebeğine... İnşallah sorunsuz geçer. Sağsalim kavuşursunuz.:KK16:En Büyük TÜRKİYE:KK9::nazar:
sağol cnm, darısı başınıza inş

evet canim hafta sonlari esimle hafta icide kursa basladim.
psikologoda gitcem ara ara yani bebek fikrinden uzaklasmam lazim o yuzden kk farkli konularda geziniyorum ama bu topigide okuyup takip ediyorum yani ikinci denemeden once psikolojimi duzeltmem lazim ama seni takip deyimm canim Allah gonlune gore versin insallah

canim benim İnsallah yarin kolay olur umut erende uslu bir bebis olurda iyiyim yazdiginida gorurum
canımsın

selam kizlarr

arzu allah yardimcin olsun cnm.sagsalim kucagina al oglusunu.darisi biz bekleyenlerin basina.

benim yarin bat gunum ama olmayacagimdan eminim.hicbir belirti yok.sanirim gecikmeli olucam
sağol tatlım, inş senden de güzel haberler alırız

Kizlar pztsi sbh ultrasna grdim her sey normal dendi lekelenmem vardi ya onu ısrarla söyledm kırmıziya bile dönüyr artk dedim.yok icerde bi anormallik yok yerlesirken öyle seyler olbilr dedi.bende babamın hastanesne gectim aradan 3 4 saat gecti siddetli kanamam bşladi ve parcalar düşmeye bşladım.doktru aradım hemen acile gdiyrsn düsük yapyrsn dedi.acile gitti ultrasn falan drken tekrar wcye yolladi ve o an koocaman bi parca düştü.tekrar ultrasn alttan tabi hepsi muayene bastiriyrlardi canım cok yandi ,her taraf kana bulandi cok kan kaybettim.evet düsük yaptm yatisim yapildi gece kürtaj oldm dün 1de taburcu oldm.nasip dglmiş Allaihın taktiri.her şeyin hayirlisi

Guldeniz,
Canim ınan elife ettigimiz gibi sana da dualar gönderdik..ve devam edicez.
Rabbim sabir versin, yine yüzünüze gülücükler dolsun insallah..

Kızlar yarın sabah 7 de hastanede olucam hayırlısıyla. 9 aylık bekleyiş sonunda bitiyor. Garip hissediyorum. Biraz da stres, korku ve heyecan var. :18::KK53::KK35: rabbimden kendime cesaret ve şans, evlat hasreti çekenlere de bu duyguyu tattırmasını diliyorum. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.
İnş kendimi çabuk toplarım ve topiğe erkenden dönebilirim. Ben yokken bol hamiş çıkması ümidiyle. Benden boşalacak hamiş listemizdeki yer çabuk dolar inş... :KK16:

allah yardımcın olsun cnm :KK16::nazar:

Hayırlısı olsun canım, zaten aşılamanın doğal yoldan çok fazla farkı yok. İnş. bu sefer olur. Olmazsa da önümüzdeki aya. :KK31:

ewt cnm haklısın normal yollardan pekbi farkı yok ama insan umutlanıyo işde :KK31:
rabim inş hepimizin dualarını dileklerini kabul eder..

selam kızlar..
haber vereyım dedım. cuma 8,35 de transfer oldu:) aynı masada 1 saat yatırdılar hıc kaldırmadan. hemsıre sanslısın dedı. senden sonra hasta olmadıgı ıcın burda hıc kımıldamadan yatabılırsın dedı:) hersey yolundaymıs doktor oyle dedı. 18 aralık test gunum. beklemedeyım sımdıdlık bakalım ne olacak... sonucu yazarım mutlaka ara ara gırerım mutlaka ...

ayyyy çok azz kaldıı..inşallah çookk güzell haberlerle gell...rabbim bebeğini sana bağışlamıştır inşallahh...
Tamam, tamam kızma.:KK17: Artık önümüzdeki ay isterim tahlil. Zaten bu ay da dinleniyorum. Sonra zaten aşılama yaptıracağım. Sen nasılsın? Bu ay yumoş olmuş muydu? Yeni gelişmeler var mı? Kimse olmuyor. Sıkılıyorum.:KK37:

kızz kızmadım niye kızayımkiii...ben drlara kızıyorumm güven olmuyorr o yüzden sende takipde ol sana benzeyenlerii dr un akıl edemediklerini sen söyler yaptırırsınn..

benim gecen ay yumoş olmadı bu ayda söktürücü içiyorum dahaa..dr bana bıraktı ister klomene istersem iğneye başlıcamm sonucuna görede aşılama olacakk bakalımm....

Sağol cnm, inş yarın göz acıp kapayana kadar geçer.

amiinnnnn..inşallah öylede olacakkk belkidee şuanda kavuşmuşsundur cennet kokulunaaa...bi anda herşeyy bitecekk onun kokusuylaaa...sana bundan sonra hayat dahada farklııı...evladınla sağlıklı bi ömür diliyorumm...

Son düzenleme:
kız denız sen nerelerdesın... ozledım senı ya...
elifler yok guldenız yok. herkes dınlenmeye cekılmıs galıba. sende mı dınlenmeye cekıldın...
Canım Bende Ankaradayım tedavim yüzünden gidemedim evime...İnternetim bitti ara ara girip yazmaya çalışıyorum...İnşallah hayırlı haberlerini alırız canım bugün...test günün 8 ocaktı dimi

Arzu biranönce yazar inşallah merak içindeyim
Deniz ne kursuna başladın...
Bende burda spora başlamadığıma pişman oldum bir ayda olsa gitseydim keşke maluummm daha burda nekadar kalacağım belli değil :KK14::KK14::KK14::KK14:

Slm kızlar nasılsınız? Bende bugün hapıma başladım, 5 gün içicem, pazartesi doktora gitcem umarım bu defa erkenden çatlamaz yumoşumda aşılamayı yaparız :)

Canım Bende Ankaradayım tedavim yüzünden gidemedim evime...İnternetim bitti ara ara girip yazmaya çalışıyorum...İnşallah hayırlı haberlerini alırız canım bugün...test günün 8 ocaktı dimi

bende ankaradayım :) 18 aralık canım bugun 3. gunum daha ama zaman cabuk gecıyor... hadı bakalım hakkımızda hayırlısı olsun ınsallah

kızlarr sayfamızın eski neşesi kalmadı.ben de haber almak için gelip okuyup gidiyorum.ama burası böyle olmasaydı keşke...

bende değişik bir haber yok.9 kasımda adet olmuştum henüz gelen giden yok.anlaşılan yine gecikmeli bir şekilde yola devam edeceğiz.test falan da yaptırasım yok.kendimi iğnelere odakladım.zaten hamile olduğumu düşünmüyorum.

kızlarr sayfamızın eski neşesi kalmadı.ben de haber almak için gelip okuyup gidiyorum.ama burası böyle olmasaydı keşke...

bende değişik bir haber yok.9 kasımda adet olmuştum henüz gelen giden yok.anlaşılan yine gecikmeli bir şekilde yola devam edeceğiz.test falan da yaptırasım yok.kendimi iğnelere odakladım.zaten hamile olduğumu düşünmüyorum.
herkez tatile cikti canim ben gunduzleri yokum zaten kursda orda burdayim aksamlarida size bakmaya ugruyorum isde ben bu ay ilac ictigimden adet oldum ama sen bisey kullanmadin ya gecikme yapar bebek yoksa ins.olursunda tedavine baslarsin
iyi aksam kizlar arzudan haber yokmuuu .

arzu iyi canim umut erende iyiymis pek firsat bulup yazamaz artik ama en yakin zamanda bilgilendirir bizi sen nasilsin?

X