klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canım Allah hayırlısını versin.1000 ile 116 arasında baya bir rakamsal farklilık var.anlamadım?? Geç mi döllenme oldu acaba veya iğnenin etkisi mi var.benim de çatlatma iğnesi vsonucu değeri 15.59 çıkmıştı.olumlu bir değermiş.ama iğneden dolayı yanıltıcı bir değer olabilirmiş.ben de yarın kan vericem.hakkımizda hayırlısı. :KK43:

amin cnm ama normal insanın değeri 0-10 arasıymış, yani benim değerimin 1000 ulaşması için adetimin 1 ay geçmesi gerekiyormuş :26:
eve belki yanıltıcı değer olabilir hayırlısı bakalım yarın gene kan vericem 2 katına çıkmışsa tam emin olucam gebe olduğuma :44:
gelince yaz cnm değerini, inş hayırlı haberler alırsın.

:KK9:En Büyük TÜRKİYE:nazar: Canım ya, inşallah hamilesin. Yarın da test yaptır. Bildiğim kadarıyla her gün iki katına çıkıyor değer. Yarın ki 250 civarı olursa(inş.) emin olursun. Ben yerinde olsam sevinirdim!:KK52:

cnm benimmm valla msjın mutlu etti beni, bugünde durayım diyorum yarın tekrar yaptırıcam kan testi, çok saol moral oldu yaa :KK16:
rabim hiçbirimizin emeğini boşa çıkarmaz inşş:KK31:

mrb. arkadaşlar adet günüm yarın, dayanamadım dün idrar testi yaptım evde
1. cizgi çıkdı, 2. silik çıkdı. sanırım pozitif olarak geçiyo :26:

bugünde kan testi verdim sağlık ocağında (ilk kez)
değerim :116.45 çıkdı dr pozitiflik var dedi ama sana direk gebesin diyemem dedi. 1000 ulaşması gerekiyormuş bu değerin :KK31:

bugün aşılamamın 13. günü.

lütfen arkadaşlar bu durumumu yorumlayın sevinemiyorum yaaa :KK50:
napmam lazım ?

bende seni merak ediyordum..inşallah vardır..bende anlamıyorumki ..
bende sana bişeyler sorayım..farklılık hissediyormusun ? bir belirti falan ?

bende seni merak ediyordum..inşallah vardır..bende anlamıyorumki ..
bende sana bişeyler sorayım..farklılık hissediyormusun ? bir belirti falan ?

günaydın cnm, bende belirti olarak sağ kasığımda hafif ama sık ağrılar var. ve belim çok ağrıyor,
arada hafif adet sancım geliyor ki bugün adet günüm inş olmam, bide halsizliğim çok fazla bunları yaşıyorum şimdilik.
senin kaçıncı günü oldu aşılamanın cnm ?

günaydın cnm, bende belirti olarak sağ kasığımda hafif ama sık ağrılar var. ve belim çok ağrıyor,
arada hafif adet sancım geliyor ki bugün adet günüm inş olmam, bide halsizliğim çok fazla bunları yaşıyorum şimdilik.
senin kaçıncı günü oldu aşılamanın cnm ?

sanada günaydın..evet oldu aşılamam.bugün 5. gün benimde..ama ben bir belirti hissetmiyorum ondan sordum..
sen bu dediğin belirtileri kaçıncı günden sonra hissettin ?senin 13. gün olmuş..ayy inş. vardır inş.testde kesin bişey dememişler dimi ?

sanada günaydın..evet oldu aşılamam.bugün 5. gün benimde..ama ben bir belirti hissetmiyorum ondan sordum..
sen bu dediğin belirtileri kaçıncı günden sonra hissettin ?senin 13. gün olmuş..ayy inş. vardır inş.testde kesin bişey dememişler dimi ?

cnm daha çok erken seninki inş bebişin tutunur sana.
ben belirtileri 2-3 gündür yaşıyorum, bugün 14 günüm aşılamamın.
dr pozitiflik var dedi çünkü normal değerler 0-10 arasıymış seninki 116.45 çıkmış dedi bakalım bekliyorum :KK31:

cnm daha çok erken seninki inş bebişin tutunur sana.
ben belirtileri 2-3 gündür yaşıyorum, bugün 14 günüm aşılamamın.
dr pozitiflik var dedi çünkü normal değerler 0-10 arasıymış seninki 116.45 çıkmış dedi bakalım bekliyorum :KK31:

inş. canım inş. seninkide benimkide tutunur amin amin .. :KK49:

erkenmi demek benim için..bende hiç bi değişiklik yok diyordum..

inş. sendeki güzel haberde iyice netleşir...

inş. canım inş. seninkide benimkide tutunur amin amin .. :KK49:

erkenmi demek benim için..bende hiç bi değişiklik yok diyordum..

inş. sendeki güzel haberde iyice netleşir...

amin cnm inş, tüm isteyenlerin elini boş bırakmasın rabbim..
evet daha erken sabırla bol duayla bekle :KK34:
bende yarın birazdaha net haber veririm artık bakalım
görüşürüz şimdilik cnm öptm :KK54:

selam herkesee

dun aksam asilama yaptiralim bu ay dedim esime.o da igneyi ilk kez kullanacagimiz icin bu ay yaptirmayalim diyor.2 gun gecti regl.hafif agrilar var ama hemen olacak gibi durmuyorum.off ne slklntili yaaa.1 seneyi gectik tedavili tedavisizzz

amin cnm ama normal insanın değeri 0-10 arasıymış, yani benim değerimin 1000 ulaşması için adetimin 1 ay geçmesi gerekiyormuş :26:
eve belki yanıltıcı değer olabilir hayırlısı bakalım yarın gene kan vericem 2 katına çıkmışsa tam emin olucam gebe olduğuma :44:
gelince yaz cnm değerini, inş hayırlı haberler alırsın.

cnm benimmm valla msjın mutlu etti beni, bugünde durayım diyorum yarın tekrar yaptırıcam kan testi, çok saol moral oldu yaa :KK16:
rabim hiçbirimizin emeğini boşa çıkarmaz inşş:KK31:
Yok ya ne bir ayı. Her gün olan değerin iki katı oluyor. Senin bu 100'lük değerin dört günde 1600'e çıkar. Tabii eğer iki katı bilgim doğruysa. :KK31: Döllenme olunca yumoş 3-4 gün sonra rahim duvarına anca yerleşiyor. Sonra da hcg salgılanmaya başlıyor. Ayy, inş. hamilesin. :KK52:Aksi çok üzücü, hiç beklenmedik bir sürpriz olur.

selam herkesee

dun aksam asilama yaptiralim bu ay dedim esime.o da igneyi ilk kez kullanacagimiz icin bu ay yaptirmayalim diyor.2 gun gecti regl.hafif agrilar var ama hemen olacak gibi durmuyorum.off ne slklntili yaaa.1 seneyi gectik tedavili tedavisizzz

Biz de ilk ay bekledik. İnş sen olumlu sonuç alırsın. Benim de tedavide bir yıl olmasına yaklaşık 3 ay var. Gerçekten yaşarken yavaş arkana baktığında çok hızlı geçiyor zaman.:KK55:

mrb. arkadaşlar adet günüm yarın, dayanamadım dün idrar testi yaptım evde
1. cizgi çıkdı, 2. silik çıkdı. sanırım pozitif olarak geçiyo :26:

bugünde kan testi verdim sağlık ocağında (ilk kez)
değerim :116.45 çıkdı dr pozitiflik var dedi ama sana direk gebesin diyemem dedi. 1000 ulaşması gerekiyormuş bu değerin :KK31:

bugün aşılamamın 13. günü.

lütfen arkadaşlar bu durumumu yorumlayın sevinemiyorum yaaa :KK50:
napmam lazım ?

iğnenin etkisi kalmazki bu zamana bu bebeğinin etkisi bencee...hamilesinn..ama çok erken daha...şimdiden sonra bebeğin sana tutunur inşallahh..bi çok gebelik oluşuyor aama tutunamıyor farkedilmeden atılıyor adetlee..2 gün sonra değerin artarsa tutundugu belli olurr...çok düşünmee ve yorma kendinii..hassas bi dönemdesin dikkat et..yarında güzel haberlerle gel inşallahh...

evet kızlar bügun davetsiz misafirim geldi çok kötü oldummmmm ağladım üzüldüm biliodum hiç umudum yoktu zaten ilk denememdi son olacak beklemesi zor ben artık bukadar katlanamam en azında yüreğim ağzımda beklemem her ay.... :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

canımmm üzme kendinii..inan bunada alışıyorsunn...düşünmemeye çalışşş...insan hiç umut baglamasada gizliden gizliye umutlanıyorrr ben bu ay aşılama yaptırcamm guya kendime talkinlerde bulunuyorum olmazsa üzülmücem diyee ama eminim o an yine mantık devre dışı kalacakk...

sende sakin ol...rabbimin bir bildiği vardır de...hayırlı değil demekki ..hayırlı vakitte rabbim bana gönderecek de...herşey onun elinde ve bunu bilmek o anda farkına varmak huzur veriyor insanaa..

selam herkesee

ben hep güzel bi haber bekliyordum sende taki test yaptım diyene kadarrr...bazen bende diyorumm düzenli olanlaa bakıyorumdaa..benim kafam çatlıyor adet olucammı söktürücü içsemmi..yumoş olacakmıı...acaba açtlarmı kist olurmuu...hele en kötüsüdeeyol alman gerekiyor ama adet gelmiyorr kafayı yiyor insan...,

bende söktürücü içtim..cumartesi olurum diye hesaplıyorum...3. günü klomene başlıcam yine..dr bana bıraktı..iğne yada klomen dedi..bizde bu ayda klomen dedik bakalım nasipde varsa gelişir yumoşş..

rabbim sabrını versin yüreklerimizee...

Kızlar sağolun hepiniz , biz iyiyiz şükür. Biraz ağrım var tabi. Sütüm gelmiyor... Çok üzülüyorum, bebişim açlıktan ağlıyor :KK43:(

rabbim isteyen herkese nasip etsin inş, fırsat buldukça uğramaya çalışıcam

çok şükür allahaa...rabbim sanada oğlunada sağlık sıhhat versinn..bizim yerimizede kokla onu doya doyaa..sütünde gelirr hiç üzülmee üzüntünn dahada sütünü kaçırırr..

hepinize kocaman slmlarr..nasılsınız kızlarr..ortalık baya sessizz bu araa...benimm derslerim var kafayı kaldıramıyorum..ara verdiğim zamanlarda evle ilgileniyorum..hafta sonu sınavlarım varr...bu sene bu tedaviydi onun bunalımıydı derken pek çalışamadım vizelere..şimdiden sonra hiç kalkmadan çalışmaya devam etmeliyim ocakdada finaller varr...

tedavime gelincede...tarlusalin bugün son günü...tahminimce cumartesi adet olurum..pazartesi yine tahlil verir..3.günümoluyor klomene başlarım klomen bittiğikden sonra gel dedi dr...eğer yumoş olursa aşılama..olmazsa bidahaki aya iğnelerr..

her daim dularımdasınız sizlerde dualarınızda beni unutmayın...kendime etmiyorum kişilerr..allahım bizlerede tattır bu duyguyu diye dua ediyorum..o bizlerde yüreğimdekiler sizlersinizz..daha tadamayacaksakda sabrını ver yüreklerimize diyorumm...

neyse ben kacar dersler bekliyor....

iğnenin etkisi kalmazki bu zamana bu bebeğinin etkisi bencee...hamilesinn..ama çok erken daha...şimdiden sonra bebeğin sana tutunur inşallahh..bi çok gebelik oluşuyor aama tutunamıyor farkedilmeden atılıyor adetlee..2 gün sonra değerin artarsa tutundugu belli olurr...çok düşünmee ve yorma kendinii..hassas bi dönemdesin dikkat et..yarında güzel haberlerle gel inşallahh...

canımmm üzme kendinii..inan bunada alışıyorsunn...düşünmemeye çalışşş...insan hiç umut baglamasada gizliden gizliye umutlanıyorrr ben bu ay aşılama yaptırcamm guya kendime talkinlerde bulunuyorum olmazsa üzülmücem diyee ama eminim o an yine mantık devre dışı kalacakk...

sende sakin ol...rabbimin bir bildiği vardır de...hayırlı değil demekki ..hayırlı vakitte rabbim bana gönderecek de...herşey onun elinde ve bunu bilmek o anda farkına varmak huzur veriyor insanaa..

ben hep güzel bi haber bekliyordum sende taki test yaptım diyene kadarrr...bazen bende diyorumm düzenli olanlaa bakıyorumdaa..benim kafam çatlıyor adet olucammı söktürücü içsemmi..yumoş olacakmıı...acaba açtlarmı kist olurmuu...hele en kötüsüdeeyol alman gerekiyor ama adet gelmiyorr kafayı yiyor insan...,

bende söktürücü içtim..cumartesi olurum diye hesaplıyorum...3. günü klomene başlıcam yine..dr bana bıraktı..iğne yada klomen dedi..bizde bu ayda klomen dedik bakalım nasipde varsa gelişir yumoşş..

Benim doktorum hiç söktürücü, tarlusol filan vermedi. Duphaston kullanıyorum. O adetmin düzenli olmasını sağlıyor. Olası bir gebelikte de bebeğe zararı olmuyor hatta daha iyi tutunmasını sağlıyormuş. Size niye vermiyor ki doktor? Ben böylece o sıkıntıyı çekmiyorum.:KK31:

Benim doktorum hiç söktürücü, tarlusol filan vermedi. Duphaston kullanıyorum. O adetmin düzenli olmasını sağlıyor. Olası bir gebelikte de bebeğe zararı olmuyor hatta daha iyi tutunmasını sağlıyormuş. Size niye vermiyor ki doktor? Ben böylece o sıkıntıyı çekmiyorum.:KK31:

bende ona benzer progestan kullanıyordum bebek varsa koruyor yoksa adet oluyordum ama yan etkileri çokduu...yumurtam çatladığında kendiliğinden oluyorum zaten...ama yumoş yoksa tarlusal daha iyi geliyor banaa...progestan gibi uzun süre içmiyorum 6 gün içiyorum sadece..bide güzel söküyorr..ama progestanla iyi olmuyordumm..benim sebebim bu :)

bende ona benzer progestan kullanıyordum bebek varsa koruyor yoksa adet oluyordum ama yan etkileri çokduu...yumurtam çatladığında kendiliğinden oluyorum zaten...ama yumoş yoksa tarlusal daha iyi geliyor banaa...progestan gibi uzun süre içmiyorum 6 gün içiyorum sadece..bide güzel söküyorr..ama progestanla iyi olmuyordumm..benim sebebim bu :)

Hımm, doğru. Bende de iyi olmuyor. On gün kullanıyorum. Ama yan etkileri konusunda bilgim yok. :KK31:
Bu ay çok sıkıcı... Kimse de olmuyor. Kötü haberler forumu yıktı geçti. Başka bir topiğe mi taşınsak ne.:KK50::KK53:

Arzummmm gozun aydin canm cok sevindim Allah bagislasin
sağol cnm, darısı senin ve ömerin başına inş...

cnm çok sevindim geçmiş olsun, allah bağışlasın :nazar::KK16:
darısı tüm isteyenlere inşş...
Çok tşk ederim , sanırım senden de müjdeli haber alıcaz inş... Şimdiden yeni anne adayını tebrik ederim
çook uzun zamandır giremedim hiç. okuyamadım bile. telefonda internetim yok artık. evde de fırsat bulamıyorum. şöyleee bir geçmişe baktım da artık eski tayfadan kimsecikler uğramıyor sanırım.. uğrasa bile onlarda benim gibi okuyup çıkıyor. üzücü ve mutlu anlar yaşadık... herkes yoruldu. umutsuzluk yordu bizi.. birçoğumuz bebek fikrinden uzaklaşmak istiyor ben de dahil.:KK14::KK14:

neyse umarım hepiniz çook iyisinizdir. buradan iyi haberlerinizi takip edeceğim. ben de kursa gidip geliyorum işte. bebek yok hala. tedavi de yok. bıraktım tamamen olacağına...:KK58::KK58::KK58:

ARZUMM canım benimmm çook sevindimmm.. Allah analı babalı büyütsün inşş.. en kısa zamanda fotoğrafını bekliyoruz. topiğimizin ilk bebişii UMUT ERENN HOŞ GELDİNNN...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
cnm çok sağol, darısı başına inş

Allah anali babali buyutsun umut erenle birlikte mutlu olun ins hep yuzunuz gulsun..
amin cnm, inş rabbim isteyen herkese versin

çok şükür allahaa...rabbim sanada oğlunada sağlık sıhhat versinn..bizim yerimizede kokla onu doya doyaa..sütünde gelirr hiç üzülmee üzüntünn dahada sütünü kaçırırr..
çok sağol cnm, darısı başına inş... Bugün bikaç kaşık kadar geldi sütüm , altın bulmuş gibi oldum sanki... :) darısı hepinizin başına inş

Arzucum gözünüz aydın Rabbim sağlıklı sıhhatli büyütsün...Sütünde gelir inşallah canım stres yapma sakın...kime benziyo umut

Son düzenleme:
amin inşallah rabbim cümlemize versin..
senin içinde dua edicem inş. kesinleşir..
bende öptüm..

saol cnm eksik olma, benim dualarımda tüm bebiş isteyenlere sanada inş..:KK16:

Yok ya ne bir ayı. Her gün olan değerin iki katı oluyor. Senin bu 100'lük değerin dört günde 1600'e çıkar. Tabii eğer iki katı bilgim doğruysa. :KK31: Döllenme olunca yumoş 3-4 gün sonra rahim duvarına anca yerleşiyor. Sonra da hcg salgılanmaya başlıyor. Ayy, inş. hamilesin. :KK52:Aksi çok üzücü, hiç beklenmedik bir sürpriz olur.

Biz de ilk ay bekledik. İnş sen olumlu sonuç alırsın. Benim de tedavide bir yıl olmasına yaklaşık 3 ay var. Gerçekten yaşarken yavaş arkana baktığında çok hızlı geçiyor zaman.:KK55:

ayy çok mutluyum sonunda oldu sanırım ama yinede temkinli davranmaya çalışıyorum, bugün adet günümdü adet olmadım.
gittiğim hast. neyi aradım cuma gitmemi söylediler alttan muayne etmezler demi ?
gebelik varsa keseye zararı oluyomuş die duydum alttan muaynenin ?:26:
amin cnm inşşş :KK31:

cnm saol cvp için çok umutlandım hamişliğe ama daha önce hiç böle şeyler yaşamamışdım, bide adet görmedim normalde günü,gününe oluyorum bugün günümdü olmadım, cuma günü hstnye gidicem inş herhangi bir sorunla karşılaşmam..
rabim emeklerimizi ziyan etmez cümlemizin inşş :KK31:

sağol cnm, darısı senin ve ömerin başına inş...

Çok tşk ederim , sanırım senden de müjdeli haber alıcaz inş... Şimdiden yeni anne adayını tebrik ederim

cnm çok sağol, darısı başına inş

amin cnm, inş rabbim isteyen herkese versin

çok sağol cnm, darısı başına inş... Bugün bikaç kaşık kadar geldi sütüm , altın bulmuş gibi oldum sanki... :) darısı hepinizin başına inş

çok saol cnm inşş cuma gününden sonra net olarak veririm müjdeyi..
:nazar:bebiş nasıl adını ne koydunuz ? :emir_bebek:

X