klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlarrr ben geldim internetimiz yoktu uzun zamandır çıldırıyorum giremedim diye beni eskiler beni unutmadınız degilmi aramıza birsürü yeni kardeşlerimiz katılmış herkes hoşgelmiş ailemiz çogalıyo maşallah kaptan tranferin olcakmış çok sevindim inşallah bu sefer olcak hayırlısıyla yeşiller durumuna kendim olmuş gibi üzüldüm canım allah herşeyin en iyisini bilir ne desek boş ama uzun sürmez inşallah arkasından yine kalırsın hemen rabişim ogluşun nasıl büyümüştür arzucum dogurdunmu hayırlısıyla güldeniz sen nasılsın canım kanaman varmış hepinizi çok merak ediyorum geçmişi okuyamadım çooook sayfa var çünkü yeni gelen kardeşlerim tanışalım sizinlede şu internetin gelmeine yalnız bu forum için istiyodum çok sevindim kendimi kaybettim şuan adeta benimde 4ü adet günümdü kasıklarım bacaklarım çok agrıyo olcam galiba çok yazdım kızlar kusura bakmayın herkesi öpüyorum

kaptanelif RABBİM yardımcın olsun..

bugün iğne olalı 19. gün..bat 6 aralıkdı bugün yani..2 gün önce test yaptım negatif çıktı...baş dönmelerim,uyku halim çok arttı..göğüslerim de acı da var...bilmiyorum psikolojik mi test yapmaya da korkuyorum..bi hafta beklesem öyle mi yapsam tabi adet olmasam bu arada..

Herkese günaydın.hayirli cumalar.özlemcgm ben bebegmi kaybettim.kaptancgm hayirlisi saate denk gelsn insallah.

cnm benm çok üzüldüm allah yardımcın olsun tez zamanda yine kavuşursun muradına inşallah bu sene ne kadar çok duydum bu kötü haberi arkadaşlarımdan korkuyorum allah hakkımızda hayırlısını versin canım

Canım ilk ay bu dediğin belirtiler olmaz diye biliyorum. Tek belirti adet gecikmesi olur. Bence yarın da adet olmazsan test yap. İnşallah pozitifi görürsün.

Canim benim cidden dogumuny cok az kaldiii ayy umut erenimiz geliyorrr canim benim insallah umut erenumizi sag salim alirsin..
inş cnm ya, darısı başına ve tüm isteyenlere nasip olsun inş.rabbim sizi de korusun inş. Bi süpriz olmazsa ptesi günü kavuşuyoruz rabbimin izniyle.

Günaydin canlarim artik kizimin tekmeleriyle uyaniyorum..
bebişin güçleniyor :)

Canim inşallah yarin herşey yolunda gider bebeklerin sana simsiki tutunur

Umut erenimiz sabirsizlaniyo sanirim artik

Canim çok geçmiş olsun. Hep hayirlisi diye dua ettik demekki hayirlisi buymus
cnm çok geçmiş olsun. İlaçlarını aksatma sakın. Hemen olumsuzluğa kapılıp pes etmek de yok.

Sağol cnm, darısı bebek hasreti çekenlerin başına...
selam kızlar. merkezden haber vermişler. transfer yarın 11 de olacaktı ama 8,30 a almıslar:) haber vereyım dedım.. dua edın kızlar ...
İnş herşey yolunda gitmiştir cnm, rabbim emeklerini boşa çıkarmasın, kalbinden beyninden geçeni versin inş

Arzucum desene cok az kaldii sezaryanmi olucan..insallah rahat bi dogum olurrr..umut erenimizin fotosunu isterizzz topigimizin ilk bebisi geliyorrr....

meraba arkadaşlar uzun zamandır takip edemiyordum nasılsınız durumlar nasıl bende durum aynı dün hastalandım bu ay rahim filmi çektirdiğim için umutluydum ama olmadı yarın dra gidicez konuşucaz artık aşılama felan bişeyler yap diycez yok yapmam bekliyelim dersede gitmiycem artık bırakıcam dr.u artık eşimde bende hem maddi yönden hem manevi yönden tükendik bırakıcaz artık çocuk yapmayı felan normal hayatımıza döncez çok yıprandık uzun yazdım kusura bakmayın çok doluyum

yumurta büyütücü iğne kullanan var mı????? kızlarrr serephone kullandım bugün kontorole gittim bir tane bile yumoşum büyümemiş pazartesi tekrar gideceğim eğer büyümediyse iğneye başlarız dedi doktor

Ben bir defa kullandım. Benim de klomen tarzı ilaçlarla büyümedi. İğneyle çok iyi sonuç aldık. Ama bu kez de kist oluştu. Tedavin hayırlı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…