klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

25 aralık ta pregniyl çatlatma iğnesi oldum onun öncesinde ise 4 gün günde 2 kere klomen kullandım normalde 5 aralıkta hasta olmam gerekiyor fakat olmadım hala dün kan tahlili yaptırdım sonuç 6,2 çıktı doktor gebelik var fakat başlangıcı dedi bugun de kendi doktoruma gittim o da kan tahlili yaptı ama ne yazık ki sonuç olarak değerlerim düşmüş 2,5 olmuş doktor iğneden kaynaklı gecikmiş olabilirsin diyor birkaç güne hasta olursun diyor fakat hiçbir belirti yok ağrım yada başka bir şey sonuç ne bilmiyorum bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

arkadaslar bende klomen kullandım ancak hıçbır degısme olmamıs bu sekılde ıgneye baslayamayaız dedı (( 6aydırda ılac kullanmasam hıç adet gormuyorum hsg cekıldı sukur bır slklntı yok kist yok rahim temiz dedi doktor ama hormon bozuklugu varmıs buna baglı olarakta 15ayda 27 kılo aldım suan 77kiloyum doktor bu sekılde hamıle kalamazsın dıyor (( bugun baska bır doktora gıttım gnoleft dıye bır ıgneden bahsettı ısmını yanlıs yazmıs olabılırım sadece bır taneymıs hormonları duzenlıyormus ve heyet tarafından yazılıyormus bunun hakkında bılgısı olan var mı...???

bende herhangi bir sıkıntı yok dedi doktor herşey normal klomenden sonra yumurtalarda normal şekilde büyümüş ondan sonra zaten iğne oldum. bu durumda olan varmı bilmiyorum birkaç kişi yazmış geç döllenme olabilir diye doğrumu acaba

benimde adetim 3 gün geçti test yaptım biraz önce gidip gelip bakıyorum ama nal gibi bi tek çizgiden başka bşey yok kasıklarım çok agrıyodu 2 gündür bugün agrıda yok bebek yoksa adet bari olaydım ya

Son düzenleme:
ozlemozlem18 canım
ben daha yenı tedavıye basladım 4ay kadar oldu bu tedavıler hakkında pek bılgım yok aslında ama bence gebelıge kanda baktır 2yıllık evlıyım daha oncesınde bır kez dusuk yaptım adetım 18gun gecıkmıstı evde test yaptım ıkı kere negatıf cıktı sonra sırtımdan saplanan sıddetlı bır agrıyla kanamam basladı ama ben oyle sancı cekmemıstım test negatıf dıyede adet oldum sandım doktora gıtmedım 4gun sonra parca falan dusmeye baslayınca aksam acıle gıttım bır haftalık hamıle gorunuyorsun dedıler ebeler baktı doktoru aradı doktorda degerı dusuk kanama baslamıs zaten bır sorun olursa tekrar gelsın dedı hastaneye gelmedı 20gun surdu kanamam sonrada hersey degıstı hormonlarım bozulmus falan evde yapılan testler dogru cıkmıyor bazen en ıyısı kan testı

haklısın cnm bende pcos var hormonlarımda bozuk adetim çok düzensiz çogu zaman böyle gecikmeler oluyo bazen erken oluyo naptıgı belli degil sürekli tedavi istiyo ama allah bagışlarsa bi tane evladım var oda tedaviyle oldu onunla birlikte zor oluyo doktora gitmek tedaviyle bile aylarca ugraşuyoruz tedavisiz olacagını zannetmiyorum yine her zamanki gibi gecikmiştir işte ümidim yok artık 4 senedir istiyoruz ama olmuyo işte

inşallahh canımm..inşallah bu ay herşey yolunda gider ve bebeğimiz bu ay kaderimizde vardır inşalahh...

yawww sen drların her dediğini yap ama kendinde araştırr..aynı durumda olan arkadaşlara bak biçok kişi aynı şeyi diyorsa dikkate al gerekirse dr sorr...dr istesin istemesin tahlil veriyorumm her ay..bilmiyorum senin sebepsizmiydii..ama bende pko var ve hormonlar önemliii dengelemeye çalışıyorumm...senin hormonu bilmeden nasıl klomen yada iğne yükledi sana yaa???benim lh 21 in üstündeydi kaç ay klomen içtim..sona araştırdım gittim lh tahlili verdim 21 çıktı ondan sonraki drlar lh bukadar yüksekken sana nasıl klomen verir diye kızdılarr...sende dikkat et kenidne..kendi kendinin dru ol...

canım 12 güne anca gidiyor iğnenin etkisii...bende çat iğnesi vuruldumm...vurulduktan sonra 17. günü adet oldum...biraz daha beklee..yine olmazsan bakarsın bikere daha kandan...

pko felan bişi dedi mi drun...kilo alımıda etkiliyorrr...evet gnalf klomenin daha etkili şekli..biraz pahalı özeldede veriliyorr..ama ssk dan alırsan rapor çıkarttırıyorsunn..o zaman fiyat yarıya iniyorr..daha çok bilgisi olan fikir verecektir..hafta sonu sakin burası biraz...

KAPTANELİFFFFFF...canımm inşallah herşey yolunda gitmiştirr ve inşallah 2 hafta sonra güzel haber verirsin..seninle beraber bende başladım bekleyişee...hadi bakalım hayırlısı olsun hakkında..

selam kızlar..
haber vereyım dedım. cuma 8,35 de transfer oldu:) aynı masada 1 saat yatırdılar hıc kaldırmadan. hemsıre sanslısın dedı. senden sonra hasta olmadıgı ıcın burda hıc kımıldamadan yatabılırsın dedı:) hersey yolundaymıs doktor oyle dedı. 18 aralık test gunum. beklemedeyım sımdıdlık bakalım ne olacak... sonucu yazarım mutlaka ara ara gırerım mutlaka ...

tedaviniz hayırlı olsun günde 2 elma yemenizi tavsiye ederim benim hemşirem önermişti bol şans umarım hayırlı haberleriniz gelir...

Canim insallah bize güzel haber verirsinnn ayyy insallah bebisin sana simsiki tutunurr allah gönlüne göre versin...

Canım iğnenin etkisi 11-12 gün sürüyor. İğnenin etkisiyle olmuştur. Tahlili gösterdiğin doktora söyleseydin anlardı. Bu doktorlar nasıl doktor oluyor anlamadım. Ben de rahatsızlanmıştım. Tahlil yaptılar. Hamilesin dediler. Ben de bildiğim için iğneden bahsettim. Hımm iğnenin etkisi olabilir dediler. Gıcık oluyorum. Bilmesem boşa umutlanacağım.
Neyse sen adetin gecikince test yaptır. İnşallah zamanla değerlerin artar.

Tamam, tamam kızma. Artık önümüzdeki ay isterim tahlil. Zaten bu ay da dinleniyorum. Sonra zaten aşılama yaptıracağım. Sen nasılsın? Bu ay yumoş olmuş muydu? Yeni gelişmeler var mı? Kimse olmuyor. Sıkılıyorum.

İnşallah 18 aralıkta güzel haberi alacağız. Duayla...

selammmmmmm

kaptanelif 18 aralikta bol bol sevinmemiz dilegiyle

bende normalde ptesi adet olcam ama sanirim ilac kullanmadigimdan uzayacak yine.hic belirtim yok cunku.agrim falan olmadi kasiklarda.gogusler gayet normal aci yok.insallah fazla uzamadan olur da ignelere baslarizz

Canim insallah bize güzel haber verirsinnn ayyy insallah bebisin sana simsiki tutunurr allah gönlüne göre versin...
amin canım ınsallah

İnşallah 18 aralıkta güzel haberi alacağız. Duayla...
o haberı vermeyı o kadar cok ıstıyorum kı

ınsallah sevınırız canım...

10 gün sonra sevinçli haberi alacagız inşallah senden. cnm kocandan önce topige veriyosun güzel haberi ona göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…