klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kizlar ben yapiyom iyi geceler hepinizi cookk opuyorum
burda da kımse denız ne yapyon dememıs uyku sersemı yatıyom yazcagıma yapıyom yazmıcım
bende yıne uyku yok. tabı sabah kalkmayıp 12 ye kadar yatınca boyle gece oturuyorum su uyku duzenım bır gerı gelse... geceler cok uzun ya ...

canım o uyku duzensızlıgı bende vardı bılıyosun hıc uyumadıgım geceler oluyor sabahlıyodum ama ıse baslayınca aksam uyukluyorum resmen bence duzene gırmesı ıcın işe baslaman lazım ama 2.tup bebegı de yapcagından nasıl baslıcaksın oda soru

kızceler ben alısverıse cıkıyom kendınıze ıyı bakın tek gıdıcem benımkı bugun işe gıttı donunce gorusuruz nısan yarın aksam ve benım eksıklerım var annem gene en sona bıseyler bıraktın dımı dedı iftira

Son düzenleme:

Gez bakalımm hanımefendi birde bana diyorsun :)

bende alışverişe çıkıcam şimdi çok üşeniyorum gözümde büyüyo...birde yine istediğim hiçbirşey olmıycak biliyorum
Elifim doktorum nerdesin çok özledim ne zamandır sohbet edemedik
Elifin bugün izinli

Elif Hanım'da zaten ankaralarda geziyor kesin kızılaydadır bugün :)) ve eşini çok özlemiştir hatta geceleri o rahat olmayan rahatta bir başına uyuduğu zaman eşinin de hasretiyle ağlıyordun hanımefendi kesin eltisinese kışlık birşeyler yapıyordur asla boş durmaz orada bile birşeyler bulmuştur hatta haftaya tepsi tepsi baklava açar sonra oy belim der :)))) di mi tatlım hepsini doğru tahmin ettim bir tek Kızılay'da yanılabilirim :)

hahha ulusa gidicektim ama vazgeçtik pursaklarda dolancaz...görümcemdeyim eltime fazla gitmiyorum burada pek bi rahatım :)...cevizler hazırlandı yarın başlıycam baklava açmaya :) eşimi çok özledim ama ağlamaya başlamadım kalabalık ya burası zaman geçiyo hemen ama heran gözlerim dolabilir

Ooooo kıyamam ben sana kuzum ama dolmasın bu zamana kadar dolmadıysa tamam asayiş berkemal :))) gitme kuzum gitme eltiler öğğ :) aç aç sen bir dahaki senede onlar sana açar tabi o kadar marifetlilerse :)

Ooooo kıyamam ben sana kuzum ama dolmasın bu zamana kadar dolmadıysa tamam asayiş berkemal :))) gitme kuzum gitme eltiler öğğ :) aç aç sen bir dahaki senede onlar sana açar tabi o kadar marifetlilerse :)
Zorlanıyorum kız koca bebeğimi çok özledim....yok yok öggg değiller hasta diyelim biz :)...görümcemin kolu ağrıyo ama hiç ağrıyo falan demez sürekli biliyorum bu durumunu iki tepsi açıcaz beraber yarım saatte hallederiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…