klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

selam kızlar. bugun hıc gelemedım. esımın babaannesı düşmüş. oraya gıttım eve yenı geldım...cok sukur ıyı... nede olsa eskı toprak. sımdı gecmısı okuyayım bakım...

ya kızlar benim 10 gündür falan su gibi akıntım var sürekli bazen beyaz krem gibi oluyo niye acaba ya :44::44::44:

Tatlımm benim de öyle bugün çok fena regli oldum sandım ama yok olmamış

Oh afiyet bak şeker olsun tatlım

kızlar hemen tahlil sonuçlarıma bakıp yazıyorum size çıkanları

Tatlım Dr elifn yorumlarına göre çok şükür bir sorun yok doktorun içine de sinmene çok sevindim

selam cınconlar ne oruyonuz

Tatlım şuanda Maltepe Carrefour terasında kahve içiyorum sen ne örüyon :)

gecmısı okudum.
elıf masallah tatlım. hersey yolunda gorunuyor. dr begenmısın ınsallah sonuda hayırlı olacak.
elif (yesıller) sen neden 4 5 ay demısın ben bayramdan sonra hemen baslıycam yıne... dr mu o kadar ara vermenı ıstedı....
arzum kendını fazla yorma bırak ev dagınık kalsın ne olacak.
denız bugun cok yazmamısın:). yarın tatıl dınlen barı...
yenı arkadaşlarda hoş gelmiş.
zeynep tatlım sende benım gıbı bıraz uzak kalmısın topıkten :) bende oku oku bıtıremedım:)

Oh oh gotur hic su kizida goturiyim demiyosun insan gecerken alir bizde yarin gitcez galiba saat alamadi hala benimki

Cok Sevindim canim.umarim bu doktor sana cok iyi gelir.
inşallah canım
o bende de oluyor canım acaba yenı yumurtluyor olabılırmısın

kız guldenızden bahsettınmı onun ıcın uzaklardan geldıgını falan soyledınmı?
bahsetmemmi bahsettim tabi...söyledim taaa sivastan geldiğimi :)
evet canım testestronum yüksek biraz
Çok tatlı bi kadın canım...inşallah herşey güzel giderde bebeğime kavuşurum kavuşuruz

Kaptan artik gunduzleri fazla giremiyorm canim

Kizlar triode ilgili testler yaptirmistim ya dun zk da sonuclar guzel cikmis triod yok gozukuyor ilac ise yaradi

evet canım ya malesef öyle bi doktora denk gelemedim yakın olsa gelirdim canım ama tekirdağ bana arabayla bile 2 saat en az gidip gelmem çok sorun olur doktorun insana yaklaşımı çok önemli zaten

bende arzunun doktorunun kocasına gidiyorum oda çok iyi güler yüzlü bir beyefendi çok ilgili gerçekten

Ee nededi sn ne dedin azcik anlatsana
Dr çok kibar ablacım falan diye yaklaşıyo insana...güldenizin arkadaşıyım sivastan geldim dedim dün senden bahsetti dedi...sonuçlarımın hepsine tek tek baktı sonra masaya aldı biraz geriliyorum kasıyorum kusura bakmayın işinizi zorlaştırıyosam dedim yok dedi normal dedi korkma falan deyip teskin etti vajinal akıntın yok bu iyi dedi sekreterine tüm testleri iste dedi amerikadakiler gibimi ne dedi...sana üstün körü bakılmış chec up gibi bişey yapalım sana dedi kalıcaksın dimi dedi evet bayram tatilinde dönücem nezaman istersenizde gelicem dedim...hostesi kan almaya kadar eşlik etti sanki özel hastanedeymiş gibi

selam kızlar. bugun hıc gelemedım. esımın babaannesı düşmüş. oraya gıttım eve yenı geldım...cok sukur ıyı... nede olsa eskı toprak. sımdı gecmısı okuyayım bakım...
Geçmiş olsun cnm

Oh oh gotur hic su kizida goturiyim demiyosun insan gecerken alir bizde yarin gitcez galiba saat alamadi hala benimki
Pişttt siz ikiniz , avm ler den bahsedip durmayın, olan var olmayan var, hamişi var , aşeriyoooooooooooo belki. Bensiz gezin bakalım
Kaptan artik gunduzleri fazla giremiyorm canim

Kizlar triode ilgili testler yaptirmistim ya dun zk da sonuclar guzel cikmis triod yok gozukuyor ilac ise yaradi
Hai gözün aydın, bu engel de kalktı hayırlısıyla

Cok guzel taa uzaklardan onun icin geldigini duymasi iyi olmus hem guldenize hem sana ozen gosterir sonucda ondan memnunsunuz yaa hosuna gitmistir bence en onemlisi ikinizde bebisinizi kucaginiza alcaksiniz
inşallah artmaz canım bence artmıycakta

İns.canim korkuyodum biliyosun raporda da riskli hamile grubuna gircegim yaziyodu ama artik oyle degil:6 6

Sende. Gell kiz
Evet canim kafamda tup oncesi acabalar vardi

Yaaaa öyle de, çok sıkıldım deniz. Tüm gün evde ,sıkıntıdan patlıyorummm

az kaldi canim simdi dayanmak iyide bebisden sonra yerlescen oraya 2 yil orda olcan gerci bebisle ugrasirken zman hizli gecer

Ay ben bir agla biragla icim disima cikti karagulu seyrediyordumda anneymisim gibi icim yandi resmen

Son düzenleme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…