klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

az kaldi canim simdi dayanmak iyide bebisden sonra yerlescen oraya 2 yil orda olcan gerci bebisle ugrasirken zman hizli gecer

Ay ben bir agla biragla icim disima cikti karagulu seyrediyordumda anneymisim gibi icim yandi resmen
Ben öyle dizileri izlemiyorum , moralim bozuluyor
Ne güzel kız bak seni seviyorlar demek, belki de kuzene malum oldu cnm....
Yap bakalım maketini bekliyorum

Oofff ooofff çooook sıkıcı. Kociş de uyudu her zamanki gibi. Zaman geçmiyorrr. Ben de mi uyusam :44:

Ben öyle dizileri izlemiyorum , moralim bozuluyor

Ne güzel kız bak seni seviyorlar demek, belki de kuzene malum oldu cnm....
Yap bakalım maketini bekliyorum

Eşimin ailesinde herkes sağolsun beni çok seviyor el üstünde tutuyorlar hiç bir iş yaptırmıyorlar teyzesi hamile olabileceğimi düşündüğü için sabah 4 e kadar mutfak dolaplarımı raflarımı sildi üstelik kadın 50 yaşında ve okulda emekli olmasına rağmen hala çalışıyor yardım ediyim diyorum yok sen yat diyor hastasın beni zorla uyuttun bütün temizliği o yaptı inşallah kuzeninde içine doğmuştr nerdeyse hamilelik alıcaktık :)

canım çok sevindim sonuçların güzel çıkmasına inşallah en kısa zamanda hamile kalırsınnnnnnnn

bende yıne uyku yok. tabı sabah kalkmayıp 12 ye kadar yatınca boyle gece oturuyorum su uyku duzenım bır gerı gelse... geceler cok uzun ya ...

sanırım doktor için uzaktan gelenler var benim gibi bi hastası dün elazığdan aradı dr konuşmadı ikiden sonra aramasını söyledik biz ona diye sert çıktı....Bende inanıyorum canım herşeyin çok güzel olacağına güldenizinde benimde bu dr tedavisi sayesinde hamile kalacağımıza

bende yıne uyku yok. tabı sabah kalkmayıp 12 ye kadar yatınca boyle gece oturuyorum su uyku duzenım bır gerı gelse... geceler cok uzun ya ...
Bende de tam tersi sabahın köründe uyanıyorum bugün 7:30 uyandım diye sevindim inanki normalde 6 6:30 gibi uyanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…