klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Geçmiş olsun cnm

Pişttt siz ikiniz , avm ler den bahsedip durmayın, olan var olmayan var, hamişi var , aşeriyoooooooooooo belki. Bensiz gezin bakalım :KK14:

Ay ay kıyamam size sen Can'ın bunu aşerdiyse arzum ben sana maketini yapıp gönderirim :))

Denizim eşimin kuzenini alışverişe götürdüm birde eşimle kendime aynı spor ayakkabıdan aldım şimdi yeni akım new blance ya :) bende Akıma ayak uydurayım dedim çok rahat birde kuzeni bana atasaydan kolye aldı çok şaşırdım istemiyorum diyorum yok birde kalkıp satış danışmanlarının yanında ne demez mi nazar boncuklu olsun bebeğimiz var nazar değmesin hiç birşey de diyemedim ama çok hoşuma gitti ve çok güzel bir duyguymuş :)
Ne guzel kiz isde seviyor senin kuzen
Denizim sizin nişan ne zamandı

Pazar aksami canim

az kaldi canim simdi dayanmak iyide bebisden sonra yerlescen oraya 2 yil orda olcan gerci bebisle ugrasirken zman hizli gecer

Ay ben bir agla biragla icim disima cikti karagulu seyrediyordumda anneymisim gibi icim yandi resmen
Ben öyle dizileri izlemiyorum , moralim bozuluyor
Ay ay kıyamam size sen Can'ın bunu aşerdiyse arzum ben sana maketini yapıp gönderirim :))

Denizim eşimin kuzenini alışverişe götürdüm birde eşimle kendime aynı spor ayakkabıdan aldım şimdi yeni akım new blance ya :) bende Akıma ayak uydurayım dedim çok rahat birde kuzeni bana atasaydan kolye aldı çok şaşırdım istemiyorum diyorum yok birde kalkıp satış danışmanlarının yanında demez mi nazar boncuklu olsun bebeğimiz var nazar değmesin hiç birşey de diyemedim ama çok hoşuma gitti ve çok güzel bir duyguymuş :)
Ne güzel kız bak seni seviyorlar demek, belki de kuzene malum oldu cnm....
Yap bakalım maketini bekliyorum :KK19:

Evet canim gerci orda da ev sahibi olcaz nasil gobek atmaya firsat bulcam bilmiyorum eee sen ne yapiyon. Adet olursan gitcenmi prof a ins bir supriz olur

Olur canım oynarsın . Tatlım umut yok bende onu en başta söyliyim ama bugün Dr U aradım normalde o beni cuma kontrele çağırmıştı ya çatladı mı diye çatlamıştı işte o zaman 14 gün sonra test yaparsın demişti yani bugüne denk geliyor bende dedim 2 gün önce yaptırdım ne yapıyım regli olunca geliyim mi direk ilaca mı başlıyım regli olmazsan Pazartesi bi da test yap dedi olursanda beni Ara dedi ama olurum çünkü sivilcem çıktı :))

Ben öyle dizileri izlemiyorum , moralim bozuluyor

Ne güzel kız bak seni seviyorlar demek, belki de kuzene malum oldu cnm....
Yap bakalım maketini bekliyorum :KK19:

Eşimin ailesinde herkes sağolsun beni çok seviyor el üstünde tutuyorlar hiç bir iş yaptırmıyorlar teyzesi hamile olabileceğimi düşündüğü için sabah 4 e kadar mutfak dolaplarımı raflarımı sildi üstelik kadın 50 yaşında ve okulda emekli olmasına rağmen hala çalışıyor yardım ediyim diyorum yok sen yat diyor hastasın beni zorla uyuttun bütün temizliği o yaptı inşallah kuzeninde içine doğmuştr nerdeyse hamilelik alıcaktık :)

canım arkadaşlarım çoğunuz merak etmişsiniz beni çok sağolu öpüyorum sizi ve sizleri çok seviyorum...
dr güldenizin anlattığı gibi çok tatlı bi kadındı insana yaklaşımı okadar yumuşaktıki...muayene etti vajinal akıntın yok iyi dedi...sekreterine amerikada yapılan bütün testlerle aynılarını yaz dedi üstün körü yapılmış herşeyi biz chek up yapalım dedi 9 tüp kan verdim içime sindi bakalım inşallah hayırlısıyla doğru ellerdeyim bu sefer
canım çok sevindim sonuçların güzel çıkmasına inşallah en kısa zamanda hamile kalırsınnnnnnnn

Geçmiş olsun cnm

Pişttt siz ikiniz , avm ler den bahsedip durmayın, olan var olmayan var, hamişi var , aşeriyoooooooooooo belki. Bensiz gezin bakalım :KK14:

Denizim eşimin kuzenini alışverişe götürdüm birde eşimle kendime aynı spor ayakkabıdan aldım şimdi yeni akım new blance ya :) bende Akıma ayak uydurayım dedim çok rahat birde kuzeni bana atasaydan kolye aldı çok şaşırdım istemiyorum diyorum yok birde kalkıp satış danışmanlarının yanında demez mi nazar boncuklu olsun bebeğimiz var nazar değmesin hiç birşey de diyemedim ama çok hoşuma gitti ve çok güzel bir duyguymuş :)
canım güle güle kullannnnnnnn

Olur canım oynarsın . Tatlım umut yok bende onu en başta söyliyim ama bugün Dr U aradım normalde o beni cuma kontrele çağırmıştı ya çatladı mı diye çatlamıştı işte o zaman 14 gün sonra test yaparsın demişti yani bugüne denk geliyor bende dedim 2 gün önce yaptırdım ne yapıyım regli olunca geliyim mi direk ilaca mı başlıyım regli olmazsan Pazartesi bi da test yap dedi olursanda beni Ara dedi ama olurum çünkü sivilcem çıktı :))
canım inşallah hamilesin allahtan umut kesilmezzzzzzz

Eşimin ailesinde herkes sağolsun beni çok seviyor el üstünde tutuyorlar hiç bir iş yaptırmıyorlar teyzesi hamile olabileceğimi düşündüğü için sabah 4 e kadar mutfak dolaplarımı raflarımı sildi üstelik kadın 50 yaşında ve okulda emekli olmasına rağmen hala çalışıyor yardım ediyim diyorum yok sen yat diyor hastasın beni zorla uyuttun bütün temizliği o yaptı inşallah kuzeninde içine doğmuştr nerdeyse hamilelik alıcaktık :)
ne iyi insanlarmışlar allah razı olsun onlarda allah mutluluğunuzu bozmazsınnnnnnnnnn

bende yıne uyku yok. tabı sabah kalkmayıp 12 ye kadar yatınca boyle gece oturuyorum:KK43: su uyku duzenım bır gerı gelse... geceler cok uzun ya ...

Cok guzel taa uzaklardan onun icin geldigini duymasi iyi olmus hem guldenize hem sana ozen gosterir sonucda ondan memnunsunuz yaa hosuna gitmistir bence en onemlisi ikinizde bebisinizi kucaginiza alcaksiniz

İns.canim korkuyodum biliyosun raporda da riskli hamile grubuna gircegim yaziyodu ama artik oyle degil:6 6
sanırım doktor için uzaktan gelenler var benim gibi bi hastası dün elazığdan aradı dr konuşmadı ikiden sonra aramasını söyledik biz ona diye sert çıktı....Bende inanıyorum canım herşeyin çok güzel olacağına güldenizinde benimde bu dr tedavisi sayesinde hamile kalacağımıza

bende yıne uyku yok. tabı sabah kalkmayıp 12 ye kadar yatınca boyle gece oturuyorum:KK43: su uyku duzenım bır gerı gelse... geceler cok uzun ya ...
Bende de tam tersi sabahın köründe uyanıyorum bugün 7:30 uyandım diye sevindim inanki normalde 6 6:30 gibi uyanıyorum

canım çok sevindim sonuçların güzel çıkmasına inşallah en kısa zamanda hamile kalırsınnnnnnnn

canım güle güle kullannnnnnnn

canım inşallah hamilesin allahtan umut kesilmezzzzzzz

ne iyi insanlarmışlar allah razı olsun onlarda allah mutluluğunuzu bozmazsınnnnnnnnnn

Balım çok teşekkür ederim sağolsun öyleler ama bende onlara öyle davranıyorum :)

herkese günaydın güzel bir hafta sonu geçiririz inşallah....

Gunaydin canlar.gguzel hafta sonlari diloyorum hepinizze

Herkese günaydınnn, güzel bi haftasonu olur inş

X