klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Zorlanıyorum kız koca bebeğimi çok özledim....yok yok öggg değiller hasta diyelim biz :)...görümcemin kolu ağrıyo ama hiç ağrıyo falan demez sürekli biliyorum bu durumunu iki tepsi açıcaz beraber yarım saatte hallederiz

Bizimkide kıskaç hasta hasta daha bana kolye alındığını bilimiyor çatlıcak çatlıyacak :) hiç o zaman görümceye laf yok bu sefer az yapıcakmışsın koca bebeğim yalnız kaldı oralarda ama inşallah minik bebeğin seninle birlikte olucak :))

Elif kaptan kesin şimdi kahvaltı yapıyordur tabi hanım efendi geceler uyumuyor nöbet tutuyor sabahları da kalkmıyor diiii miiiiii :))

Elif kaptan kesin şimdi kahvaltı yapıyordur tabi hanım efendi geceler uyumuyor nöbet tutuyor sabahları da kalkmıyor diiii miiiiii :))

vallah sabah uyanınca gırdım saat 1 falan kalktım :) dedıgın gıbı kahvaltı yaptım. ortalıgı yalandan bır supurdum sımdı burdayım :) hafta sonu kımse yoktur kesın dıyordum ama sen ortalıgı bos bulmusun yagdırmısın mıllete kız :KK9::KK9::KK9::KK9: senın burda olman ıyı oldu yalnız kalmam ıste :)

Kesin şimdi güldenizim annesindedir bugün evine geçmeyi düşünmüştür ama vazgeçmiştir yarın eve geçerim demiştir :))) kesin doğru tahmin

vallah sabah uyanınca gırdım saat 1 falan kalktım :) dedıgın gıbı kahvaltı yaptım. ortalıgı yalandan bır supurdum sımdı burdayım :) hafta sonu kımse yoktur kesın dıyordum ama sen ortalıgı bos bulmusun yagdırmısın mıllete kız :KK9::KK9::KK9::KK9: senın burda olman ıyı oldu yalnız kalmam ıste :)

He tabi ya hiç oratalığı boş bırakır mıyım :) Deniz'de yokken rahat rahat yazıyım dedim :) sen nasılsın tedaviye ne zaman başlıyorsun

Kaçak öykü sen nerelerdesin kurslarda kayboldun gittin
Anacimm kursa gitmedim daha anca baslicam. ...
Öykünün en son eşiyle arası kötüydü sonra girmedi sanırım
Daha barismadin soguk savas devam ediyo:)
Inşallah düzelmiştir valla o çatlak kocasını evede almaz öykü gel bak sana çikolatalı pasta göndericem :)) anladın sen onu :))
Ayyy sus guldum okurken millet bana bakti:KK66: :) valla elimde olsa almam eve cok kotu degiliz ama pekte muhattap olmuyorun yumurtlama gunum kactiiii:) senn pastayi al caya gel bosvwr o isi:):):)

Selam kızlar ya ben bu türlü gıremedım sıteye sınır oldum ya sımdı de kımse yok galiba kısmet olmuyor bı türlü sohbet etmek esım de uyudu sıkılıyorum elocanmmm senınle denk gelemedık bı türlü ozledım senı

Deniz ne yapyrsun?dogru düzgün görüşemyruz artk:KK43:(
Evet canim nisani atlatimda
Gez bakalımm hanımefendi birde bana diyorsun :)
Esim gelincede maltepe park a gittik
He tabi ya hiç oratalığı boş bırakır mıyım :) Deniz'de yokken rahat rahat yazıyım dedim :) sen nasılsın tedaviye ne zaman başlıyorsun
Gordum
Iyi rahat rahat yaptırıcaksın Elif Çatlatma iğnesinden kaç gün sonra regli olduğunu hatırlıyor musun hepsini
Ben 15.gun olmustum

Deniz sen nasıl oldun canm kırıklığın geçit mı bu arada kımın nısanı var hayırlı olsun

Seda hayırlısı olsun canm yenı bır ay yenı umutlar var önünde ınsallah bu ay olur

X