klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

elocanımmmm bi sorunun olmadığınaa çok sevindim canım inşallah sonuçların güzel çıkarrrrrrr

ya kızlar benim 10 gündür falan su gibi akıntım var sürekli bazen beyaz krem gibi oluyo niye acaba ya :44::44::44:
cnm benim hamiş kaldığım ay öyle akıntım olmuştu

ohh maşallah canım ama çok yorma kendini afiyet olsun şimdiden canım kararır bence elmalar
Yaptım kurabiyeleri Elmaları da attım buzluğa. Zaten kurabiyede kullancam , içine tarçın girince zaten kararıyo. Denedim bakalım, iyi olursa size de söylerim
kararmaması içinde kavrulup koyulursa iyi olur Ohhh misss
attıktan sonra okudum

canım linki facene attım tc kimlik nom falan var biz bize olsam burdada paylaşcam ama belli olmuyo kimin gelip gittiği
Kııız merak ettim , çok mu uzun sonuçlar? Kopyala yapıştır olmuyor mu?

estradiol 52.97
free t3 3.76
t4 1.15
LH 10.09
progestron 0.52
fsh 5.14
afp 3.0
ca-125 9.3
ca-155-3 11.0
cea 0.01
prolaktin 7.48
testestron 85.39

tsh 3.772
rubellaIgG (H) 95.3
CMU IGM (H) 62.0
glukoz 81.9
çinko (H) 150
total kolestrol (H) 207
hdl kolestrol (L) 49

sağlık olsun . . . . =)

elocanımmmm bi sorunun olmadığınaa çok sevindim canım inşallah sonuçların güzel çıkarrrrrrr
çok şükür canım sonuçlarda öyle büyük bi sorun gözükmüyo daha çıkacak varmı sonuç bilmiyorum çıktıkça yazarım

yazdım canım bir kaçtane daha var onlardanda bişey anlamadım yazmadım size...kopya yapıştır yapınca karman çorman çıktı

ay nerde arzum ya test yaptım negatif çıktı eline sağlık kurabişlerin için afiyet olsun canım

canım arkadaşlarım çoğunuz merak etmişsiniz beni çok sağolu öpüyorum sizi ve sizleri çok seviyorum...
dr güldenizin anlattığı gibi çok tatlı bi kadındı insana yaklaşımı okadar yumuşaktıki...muayene etti vajinal akıntın yok iyi dedi...sekreterine amerikada yapılan bütün testlerle aynılarını yaz dedi üstün körü yapılmış herşeyi biz chek up yapalım dedi 9 tüp kan verdim içime sindi bakalım inşallah hayırlısıyla doğru ellerdeyim bu sefer

Dr un içine sinmesi çok önemli bence, şimdiden hayırlı olsun cnm

Cok Sevindim canim.umarim bu doktor sana cok iyi gelir.

ya kızlar benim 10 gündür falan su gibi akıntım var sürekli bazen beyaz krem gibi oluyo niye acaba ya :44::44::44:
o bende de oluyor canım acaba yenı yumurtluyor olabılırmısın

kız guldenızden bahsettınmı onun ıcın uzaklardan geldıgını falan soyledınmı?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…