klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

valla ben de az önce burada okuyana kadar rahim kalınlığı ne hiç bilmiyordum. doktorum da bişey demedi. kızlar diyince baktım ben de.

allahım nelere kadar dıkkat edıyoruz hele bak ya :) hepımızden ıyı bır kadın dogumcu olur hanı bırlesıp tecrubelerımızı anlatınca yok yok hanı :))

yavvv eşimin bana nişanlıyken aldığı kuş vardı..annemlere bıraktım o bile 16 tane yımırtladı. 3 tane yavrusu oldu. 2 tanesi bende şuan ( torunlarım) şimdi cilveleşiyorlar. yakında bunlar da yımırtlıcak ( kuşlar bile doğurdu ben hala doğuramadım

Zendure evlendiğimiz zaman benim eşimde iki tane muhabbet kuşu almıştı sürekli gidip gelip bakıyordu yumurtaladı mı yumurtalamadı mı 3 ay geçti tık yok değiştirdi onları şimdi hala 7 aydır beklıyo yem çok yiyolar diye kesin yumurtlayacak diyor ama tık yok tüyleri dökülüyor heh diyor şimdi kesin yumurtlayacak ama yine tık yok benim koca da onlarda sürekli belirti arıyo bende diyorum ki onlar yumurtlamaz gör ben ben ondan önce doğuracağım resmen kuşlarda bozdu aklını ya:)) bide bebiş odamızda kuşlar yaaaa

Sen ne yogun bi kadınsın gündüz iste calıs aksam gel. Evde calıs canım ya

Ohh tabi sen sabahtan akşama kadar yat gör bak ne kadar zorluk çekiyorum:)) ama hayırlısıyla bi hamile kalıyım bir kaç ay çalışıp sonra evde yatıcam geZicem oh miss gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…