klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

klomene başlamadan önce hemşire bana 9.günü baaşlayın demişti canım..bi ay 9,11,13.....diğer ay 8,10,12...... diye dewam ediyor

Benim bugün 8. Günüm ama 2 gündür akıntım var eşimlede aram biraz bozuk sinirliyim ona ama mecburen yanına yavaş yavaş sokulucam :))

evet ondan korkuyorum..bi kere daha böyle olmştu peki bu hamilelik nası anlaşılacak madem bu belirtiler çok benziosa???ooff
valla ben geçen ay adetimden 2 gün geçmesini bekledim. test yaptım tek çizgi üstüne bir de 7 gün gecikti reglim. çatlayacaktım nerdeyse.
şimdi yaparsan negatif çıkarsa yine şüphede kalacaksın. şüphen gitmeyecek ki. ama eşin de istiyormuş senin. istersen yap. ben gizlice alıp yapıyordum eşimden :)) dalga geciyordu artık benimle. adete 4 gün kala, 2 gün kala, adet günü, adet gecikince :))) kaç kez yaptım ben bile bilmiyorum :)

Benim bugün 8. Günüm ama 2 gündür akıntım var eşimlede aram biraz bozuk sinirliyim ona ama mecburen yanına yavaş yavaş sokulucam :))

bence de git gönlünü al :) geçen ay biz çatlatma iğnesinden 36 saat sonra kavga ettik.. başka seyler yapmamız gerekir ki oysaki :))

Ben ona sinirliyim normalde initımdır konuşmam trip atarım ama işte mecbur kalınca inat i si bile kalmıyor :))

kavga ettikten sonra eşim bana sokuldu ama ben de inat olduğumdan geri teptim :)) tersledim. akşam boyu konuşmadık. gitti uyudu. baktım olmayacak. pişman olacağım bir şey yapmak istemedim. uykudan uyandırdım. :)) hiihii
o yüzden sen doğrusunu yaparsın. aslında sadece bugün değil her zaman böyle yapıcı olmamız lazım ama işte huy!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…