klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Tatlım çok güzel haberler almışsın inşallah doktorun söylediği gibi olur hayal kırıklığına uğramazsın ama sen yinede kendini en kötüsüne hazırla olmıcakmış gibi düşün ben öyle yaptığım zaman tam tersi oluyor ve cok mutlu oluyorum. Tutması için hiç bir bilgim yok kızlar hemen şimdi yazar :) senin yumurtalar çatladı mı çatlıcak mı

ewet bende öyle yapıcam tşk

ya normelde benim yumurtalar buyuyo çatlıyo tutmuyo o yüzden tutması için ne yapabilirim sorayım dedim

ya normelde benim yumurtalar buyuyo çatlıyo tutmuyo o yüzden tutması için ne yapabilirim sorayım dedim

ilişkiden sonra hemen kalkma özellikle tuvalete ilişkiden once git. belının altına yastık koy. bırde beslenmene dıkkat et. agır iş yapma ... bana soylenenler bunlardı :)

çook sevindim iyi haberlerine :) eşin ilişkiden sonra hemen çıkmasın içinden. üff çok utandım bunu söylerken çıkınca spermler hemen dışarı çıkıyor. bir süre öyle bekleyin bence.

incir yemekten içim dışıma çıktı ya ....

yaa bi de çok yiyince ishal oluyor insan

düşünmeme gerek yok aynı durumu yaşıyorum ben de canım :))

bu kürleri kullananlardan öle hikayeler duydum ki sonuclarını gormek ıcın bırakamıyorum... madem beklemedeyım bend ekullanayım dedım bakalım dr gıtmedım bu ay ne oldu ne bıttı bılemıyorum ama bır dahakıne öğrenırım incır ıse yaramıs mı yaramamıs mı...

Mrb cnm

benim yasadigimi yasamissin.benim de yumurtam 11de kaldi.doktor yinede iliskiyi aksatma dedi.sali gitmistim doktora.aynen bende kotu oldum gozlerim doldu.ama cuma gunu yumurtlana akintisini gordum camasirimda.uzayan bir akintiydi.ctesi sabahi degerlendirdik.kismet artik

ben de ilaç kullanmadım bu ay. bal tarçın çörekotu yedim. cumartesi doktora gittiğimde hala yumurtam yoktu geçen ay klomenle birlikte işe yaramıştı. yarın yine gidicem bakalım ne durumda. ama incir yemedim bu ay. pişman oldum sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…