klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Cnm listde senin günün yarini gostryr.belirtn
Var mı?

evet canım yrn büyük gün.. her türlü belirtim de mevcut:/ karın ağrısı, göğüs şişliği.. bzn akıntı geldiğini hissediyorum bi koşu tuvalete gidip bakıyorum, normal akıntı... inşallah yarın da böyle olur.. hayırlısı!! tek tesellim adet belirtieriyle gebelik belirtilerinin çok benzemesi..

evet canım yrn büyük gün.. her türlü belirtim de mevcut:/ karın ağrısı, göğüs şişliği.. bzn akıntı geldiğini hissediyorum bi koşu tuvalete gidip bakıyorum, normal akıntı... inşallah yarın da böyle olur.. hayırlısı!! tek tesellim adet belirtieriyle gebelik belirtilerinin çok benzemesi..

Yarın test yapack msn peki cnm?ayy çok heycnli

Merhaba kızlaaaar.....
ya ben bir de ilk aylar herkese söyledim çocuk düşünüyoruz diye.. şimdi düşünmüyorum dersem çok saçma olacak.. eşimin tarafına gitmek istemiyorum çocuk mevzusu açılacak diyee:KK43: gerçi karar verdim artık söyleyeceğim olmuyor diye. onlar da rahatlasın ben de...
canım çocuk yüzünden niye tartışıp ayrıldınız? tabi özel değilse
Canım olmuyor dersen bu sefer de önermedik Dr, kür, hacı-hoca kalmayacak emin ol. Bir de üstüne şunu yaptınız mı bunu yaptınız mı diye hesap soruyorlar. Daha beter uğraşıyorsun yani:KK19::KK19:
ya normelde benim yumurtalar buyuyo çatlıyo tutmuyo o yüzden tutması için ne yapabilirim sorayım dedim
Malesef bende de aynı sorun var... Yumurta büyüyor çatlıyor ama tutmuyor. Benim Dr acaba yumurtaların mı bozuluyor onu bir araştıralım dedi. Ben de elim kolum bağlı bekliyorum:KK50::KK50:

İnşallah miniğin seninledir dewyyyyyy:KK49:
kışşşşşlar ben geldimmmmmmmmmmm:KK3::KK3::KK3:
Hoşgeldin nimet......

Kızlar size bir şey soracağım: adetimizin 10-12. Günleri civarı rahim duvarı (endometrium) kalınlığınız neydi, biliyor musunuz??
Benimki 11. Gün 4.7 de az mı sizce bu????:KK50::KK50:

Merhaba kızlaaaar.....
Canım olmuyor dersen bu sefer de önermedik Dr, kür, hacı-hoca kalmayacak emin ol. Bir de üstüne şunu yaptınız mı bunu yaptınız mı diye hesap soruyorlar. Daha beter uğraşıyorsun yani:KK19::KK19:

Malesef bende de aynı sorun var... Yumurta büyüyor çatlıyor ama tutmuyor. Benim Dr acaba yumurtaların mı bozuluyor onu bir araştıralım dedi. Ben de elim kolum bağlı bekliyorum:KK50::KK50:
haklısın canım bu sefer iyice kurcalayacaklar. beni çıldırtacaklar. en iyisi söylememek ama ne bileyim. ne bahane uydurabilirim ki :KK43: off neden en başta söyledimse

İnşallah miniğin seninledir dewyyyyyy:KK49:

Hoşgeldin nimet......

Kızlar size bir şey soracağım: adetimizin 10-12. Günleri civarı rahim duvarı (endometrium) kalınlığınız neydi, biliyor musunuz??
Benimki 11. Gün 4.7 de az mı sizce bu????:KK50::KK50:

inşalah canım..sen yazınca doktorun verdiği kağıda gittim baktım 12.gün 7,1mm miş benimkii

X