klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

slm kızlar klomende 2.ayım ama iğneyi ilk kez bu ay vurulacağım bat:16 nisan listeye eklerseniz sevinirim.inşallah çocuk sahibi olmak isteyen herkesin rabbim gönlüne göre versin.hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin kimsenin gözünde yaş olmasın AMİNNNNN

bana da doktor bir ahbabım var bunu da dene dedi ....denicem bende tutmazsa...ayy inşallah tutar senin ki ne zaman belli olacak ....

bende nisan ayında aşılamaya kaldım bakalım tutacakmı arkadaslar

inşallah tutar canım umudumuzu hiç yitirmeyelim ....doktorum şöyle demişti bana öyle bir döneme girdik ki normal yollarla çocuk sahibi olmak giderek zorlaşıyor dedi...verdiler gdo yu zamanında bize şimdi acısı çıkıyor.

EVET CANIM YA GÖRDÜM OKUDUM AZ ÖNCE HEPSİNİ BAYA Bİ ÇOĞALMIŞIZ DÜN EŞİM GÖRMÜŞ bu sayfayı kendi kendine gülüyo diyo buraya çocuğu ol mayan bütün karılar mı toplanıyo bende heye öyle dedim bütün kızlar toplanıyoruz ne güzellll

Son düzenleme:
hoşgeldin tatlım (amin)

AMİİİİİN....hoşgeldin cnm güzel duan için teşekkür ederiz inşallahhh bebişlerimiz daha fazla nazlanmadan gelirler ya...senide listeye ekledimmmmm

Son düzenleme:
bütün anne adayları merhaba ben sürekli burda olamıyorum ama yeni listeye katılmak isteyenleri takıp edip listeye koyuyorummm...

burası hepimizin topiği inşallah uğurlu gelir bizede umut olur...

bebetommmm senin açtığın bu sayfa uğurlu gelcek inşallah bizlere kısss..maaşallah nasılda güzel çoğalıyoruz dertleşiyoruz.kaynatıyoruz fokur fokur mercimekleride fırına veriyoruz.ben görevimi bugün tamamladım bakalım (halvetler).darısı başlayanlara ..inşallah hayırlı güzel haberlerle geliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…