klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kesinlikle çok haklısın ben diğer doktoruma inansaydım şimdiye kaç kere tüp bebek yaptırmıştım heralde ama bu doktorumdan çok memnunum bana yumurta takibine bile gerek yok aslında diyor inşallah hepimiz tek tek burdan güzel haberler veririz

inşallah canım yaa allah hepimizin dualarını kabul etsin....benim bir arkadaşım yıllardır uğraşıyor kıza yapılmadık hiç bir şey bırakmadılar sonuç koskoca bir hüsran ....en son gittiği doktor seni ilk gören meslektaşım kesinlikle tüp bebek yapacaktı demiş :KK43:( şimdi sürekli doktor kapılarında koşturuyor işte :KK43:(

kızlar kaç defa gidiyorsunuz dr.a ne sıklıkta iğneden sonra çağırıyormu .birde hep vajinalmi bakıyor.geçen gidişimde dr.karından baktıydı yumoşlar oluşmaya başlamış dediydi.

benimde 1 yumurtam vardı canım çatlatma iğnesi vermedi doktorum 22 mm zaten bu akşam çatlar kendi dedi gerçektende çatladı akıntıdan anladım ben bi tek pazartesi akşamı çalıştık aslında dün akşamda çalışıcaktık ama ben çok yorgundum uyuya kalmışım :KK9::KK9:
hayırlısı olsun tatlım RABBİM ol dedikten sonra herşey olur .:emir_bebek:

kızlar bide yine bu forumda başka bir konu gördüm ben şırınga yöntemi diye bişey deneyip hamile kalanlar var onuda denedik bu sefer bakalım hayırlısı artık ne duysam yapıyorum zaten bi umut diye

bu ay tutmazsa benim onu bende denicem önümüzde ki ay onunda başarı oranı yüksek diyolar ...ve aşılama kadar maliyetli ya da kişiyi yıpratan bir süreç değilmiş ....

inşallah canım yaa allah hepimizin dualarını kabul etsin....benim bir arkadaşım yıllardır uğraşıyor kıza yapılmadık hiç bir şey bırakmadılar sonuç koskoca bir hüsran ....en son gittiği doktor seni ilk gören meslektaşım kesinlikle tüp bebek yapacaktı demiş :KK43:( şimdi sürekli doktor kapılarında koşturuyor işte :KK43:(

ne kadar kötü bir durum ya gerçekten çok zor Allah en önce o kadar uzun süre uğraşıp yıprananlara versin inşallah

kızlar kaç defa gidiyorsunuz dr.a ne sıklıkta iğneden sonra çağırıyormu .birde hep vajinalmi bakıyor.geçen gidişimde dr.karından baktıydı yumoşlar oluşmaya başlamış dediydi.

canım merhaba ben yumurtalık takibinde 2 günde bir gittim doktora sonra iğnemi yaptım o güne kadar hep vajinal bakmıştı iğneden sonra hep karından baktı ...şimdide bekliyorum işte günüm geçti haftabaşına kadar bekle dedi doktorum :KK43:(

Ates düstkten sonra eger döllenirse tekrar yükselir mı?yoksa ates düstüyse hamilelik gerceklesmedi dmek mi cnm

canım çok iyi bilmiyorum ama çatladıktan sonra ateş düşüyormuş fakat bebek rahime tutunurda hamilelik olursa tekrardan yükseliyor diyorlardı bi topikte

cnm bir gün aradan sonra bence birkaç gün daha çalış .inşallah tutmuştur bebiş
bugün ara vercem zaten tatlım yoksa herif elimde kalcak :KK1:cuma günümü tekrar çalışsak aceba :44:.inşallah cnm hepimiz güzel haberler veririz:KK49:

ben çıkıyorum kızlar hazırlanıp işe (okula) gideceğiz.akşama nasipse görüşürüz.

hayırlısı olsun tatlım RABBİM ol dedikten sonra herşey olur .:emir_bebek:

amin canım elbetteki Allah nasip etmedikten sonra ne yaparsan yap olmuyor yalnız bu tek seferde yada ilk geceden falan hamile kalanlara karşı çok büyük hayranlık duyuyorum gerçekten maşallah yani

ne kadar kötü bir durum ya gerçekten çok zor Allah en önce o kadar uzun süre uğraşıp yıprananlara versin inşallah

amin canım aminn :))) benim ada da bir komşum vardı 10 sene istemiş ,uğraşmışlar ben son 5 yıllarında tanıdım onları....ben hep bebek için dua ederken allahım ilk önce ona ver o benden çok uğraştı benim olursa şimdi çok üzülür diye dua ettim...geçen yıl anne oldu şimdi de diyorum ki tamam şimdi sıra bende lütfen bana da ver :)))

amin canım aminn :))) benim ada da bir komşum vardı 10 sene istemiş ,uğraşmışlar ben son 5 yıllarında tanıdım onları....ben hep bebek için dua ederken allahım ilk önce ona ver o benden çok uğraştı benim olursa şimdi çok üzülür diye dua ettim...geçen yıl anne oldu şimdi de diyorum ki tamam şimdi sıra bende lütfen bana da ver :)))

amin canım inşallah Allah hiç birimizi o kadar bekletip aratmasın gerçekten çok zor bir durum bir an önce kucaklarımızı doldursun Rabbim

ben yapamam onu doktorumla konuştum anca beraber kanca beraber dedim çok güldü ama kabul etti :)))

ya banada ilk okuduğumda çok tuhaf geldi ama o topikte bi arkadaş var ben ilk denemede bu yöntemle hamile kaldım tavsiye ediyorum mutlaka dedi o yüzden denedim aslında çok zor bişey değil erkek içeri değilde temiz steril bi kaba boşalıyo sonra spermleri şırıngaya çekiyosun birazda hava çekiyosun içeri sıkıyosun şu açıdan mantıklı geldi bana hem şırıngayla rahime iyce girmiş oluyo spermler hemde tanzikle verdiğin için yumurtalıklara ulaşması daha kolay denedik bakalım artık hayırlısı hatta şurupların içinden çıkan şırıngayla denedim ben

bebetooommm hemşehrim beni de ekleyiiin...bak aradım buldum seni burda da.ben de 3,5 yıllık evliyim ve 1 yıldır çocuk istiyoruz.bizde sorun eşimdeydi.bi varikosel ameliyatı geçirdi 7 ay önce.şuanda hiç bir problem yok.sperm sayısı normal bende her şey normal.2 aydır klomen tedavisine devam ediyoruz.bu ay ilaç dozu fazla gelmiş galiba 6 tane yumoşum çok büyüdü.(5,3,2 cm boyutlarında )ben yine de riske attım ilişki düzenini takip ettim.çatladılarmı duruyolar mı hiç bilmiyorum ne oldu.batımı bekliyorum muayene için.normalde dün olucaktım ama bir gün geçti olmadım hala beklemedeyim.olur olmaz aşılama düşünüyoruz zaten bu ay içinde.bir de onu deneyelim bakalım.Başta ben olmak üzere Allah hepimize kalbindekini hayırlı kılsın ve mutluluğa erdirsin inşallah bir an önce.

bende nisan ayında aşılamaya kaldım bakalım tutacakmı arkadaslar

X