klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım tarihlerin çok değişiceğini sanmıyorum normalde kaç günde bir adet oluyorsun ona göre say canım olmadıysanda bi test yaptır bence

günaydın çalışkan anneler...
normalde erkekler halvet ister genelde ama bu yumoş zamanı kadınlar daha çok çabalıyor sanırım.....aslında eşlere çaktırmamak lazım ama oda olamıyor malesef yoksa onlarda strese giriyor.
kızlar drlar gün aşırı demiyormu ya her hergün olurmu ?en azından 1.5 günde olsa .

inşallah elifciğim (amin) hepimiz için hayırlısı olsun inşallahbenim 1 yumurtam vardı tatlım güzel gelişmiş sağ yumurtalıkta 12. gün doktora gittim 16 mm yumurta oluşmuş .yani cuma gittim .pazartesi sabah iğneyi yaptır dedi yaptırdığın gün ve ertesi gün ilişki önerdi 2 gün yaptık ben garanti olsundiye bu sabahta çalıştım bakalım hayırlısı artık tatlım siz bir sefermi çalıştınız..iğneoldunmu

benimde 1 yumurtam vardı canım çatlatma iğnesi vermedi doktorum 22 mm zaten bu akşam çatlar kendi dedi gerçektende çatladı akıntıdan anladım ben bi tek pazartesi akşamı çalıştık aslında dün akşamda çalışıcaktık ama ben çok yorgundum uyuya kalmışım

günaydın canım evet benim doktorumda hep gün aşırı deneyin spermler içerde yaşıyor zaten diyo

kızlar allah emeklerimizi boşa çıkarmasın hepimize hayırlı sağlıklı sıhatli evlatlar nasip etsin hepimiz aralık annesi olabilelim

günaydın canım .çok çalışıyoruz çokbenim doktorum pazartesi salı muhakkak çalışın dedi .ben 2 akşam + sabahta çalıştık .bakalım artık kayırlısı tatlım ama 36. saati geçincegece çok sancılandım sabah geçti biraz tekrar çalıştık şansa bıraklmadım

doktor çok önemli hele hele bizim gibi uzun uğraşlar veren anne adayları için dilerim bu çabalarımız umutsuz kalmaz...

doktor çok önemli hele hele bizim gibi uzun uğraşlar veren anne adayları için dilerim bu çabalarımız umutsuz kalmaz...

kesinlikle çok haklısın ben diğer doktoruma inansaydım şimdiye kaç kere tüp bebek yaptırmıştım heralde ama bu doktorumdan çok memnunum bana yumurta takibine bile gerek yok aslında diyor inşallah hepimiz tek tek burdan güzel haberler veririz

gerçekten çoğul gebelik riski varmı :18::18::18: benim bir kızım var zaten birde ikiz olursa :18::18::18:
bazen yumurtalar çok ve iyi olunca dr.lar iğne yapmıyormuş çoğul gebelik olmasın diye sanırım

canım günaydın çatlatma iğnesinden sonra kkontrole gitmiştim bende 2 yumurtamın da çatladığını söyledi....bu ne demek demek çoğul gebelik olabilir tutarsa demişti :))) bende bir tane eli ayağı düzgün olsun fazlasında gözüm yok demiştim :))

cnm bir gün aradan sonra bence birkaç gün daha çalış .inşallah tutmuştur bebiş

kızlar bide yine bu forumda başka bir konu gördüm ben şırınga yöntemi diye bişey deneyip hamile kalanlar var onuda denedik bu sefer bakalım hayırlısı artık ne duysam yapıyorum zaten bi umut diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…