klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

sen bence hic baskalarini takma arkadasim. asilamasi tutan da var sonucta.sen de onlardan biri olabilirsin

doktorunu arayabiliyorsan bence ona sor. ne olur ne olmaz

ben bilmiyorum ama kutu bitene kadardir o sen dr sor ben hic dusuk icin kullanmadim.

ikisindende sogudum valla tekrar calismak istesem ne yaparim bilmiyom.hele tekstil deme bana Allah muhtac etmesin valla sen ne is yaptin
canim ben zaten 2008 de universiteden mezun oldum. calismaya gec basladim. dersanede, etut merkezlerinde ve okullarda calistim. seneye ins devam edecegim. cok sikildim evde. iyice tembellestim

canim ben zaten 2008 de universiteden mezun oldum. calismaya gec basladim. dersanede, etut merkezlerinde ve okullarda calistim. seneye ins devam edecegim. cok sikildim evde. iyice tembellestim
bende balik hafizali oldum kizz hamilelik belirtisi olabilirmi atama bekledigini unuttum inan birde 2 gun sonra seni hatirlayamadim yaa kafayi iyice yedim

bende balik hafizali oldum kizz hamilelik belirtisi olabilirmi atama bekledigini unuttum inan birde 2 gun sonra seni hatirlayamadim yaa kafayi iyice yedim
olur oyle sekerim takma:) zaten rumuzlar oldugundan insan karistirabiliyor. topicte ilk konustugum sen oldugun icin unutmuyorum ben seni :) haa bi de kartala yakin oturdugun icin :)

acayip uykum geldi kizlar. ben cikiyorum. optum hepinizi.

olur oyle sekerim takma:) zaten rumuzlar oldugundan insan karistirabiliyor. topicte ilk konustugum sen oldugun icin unutmuyorum ben seni :) haa bi de kartala yakin oturdugun icin :)

acayip uykum geldi kizlar. ben cikiyorum. optum hepinizi.
byy byyy vall sen benim kafama yazildin ama ogretmenlik cikti aklimdan neyse artik olur boyle seyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…