klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bakalim yolu kim accak yaa bir an once acsin kizlar bu ay bende memelerim ve gerdanimin orda sivilceler cikti alerji gibi stresden galiba ama ilk kez olunca tuafima gitti

sende tedavi surecini anlatsana eger listeye girmek istersende ordaki bilg.yaz bebetom gelince ekler

ben 3 yıldır cocuk ıstıyorum 30 yasındayım ılk sene sadece yumurta takıpı yapıldı. daha sonra ılk ıkı ay klomen kullandım sadec. sonra 3 ay klomen +yumurta catlatma ıgnesı. oda olmadı. rahım fılmı. oda olmadı asılama yaptırdım. ılk asılamam da tutmadı. bu ay beklemeye aldı doktor kıs olmus malesef. 2. asılamam nısan 19 adet tarıhımde. bakalım ama ben tüp bebek arastırıyorum adet olunca gıdıp tüp bebege baslayacagım ınsallah. bu ay da bazı kurlerı denıyorum aslında sansım dusuk kısde var. bakalım yınede umut işte:)

tmm öyle yapayım o zaman... Bu arada sizin kaçıncı denemeniz yada siz de süreç nasıl ilerliyor.Buraya yeni katıldığım için kim kimdir bilmiyorum...

ben ılk asılmamı yaptırdım ama tutmadı sımdı ıkıncı ıcın beklıyorum. aslında tüp bebek denemesı olacak galıba :)

ins tutar bu ayy

ben liseyi tekstil uzerine okudum canim okul bitince modalistlik yaptim ama tekstilde devam edemedim sonra muhasebeci olarak calistim oyle yillar gecmis valla
okudugun bolum daha guzelmis aslinda.keske devam edebilseydin. ama muhasebecilikte de daha iyi para var:)

beni biliyosundur okumustun diimi benimde bu ay 1 kere oldu ama umudum var

kızlaaaar, biliyorsunuz progestanı bu sabah içmiştim ve kutu bitmişti, sonra aklıma şu soru takıldı? yeni kutuya mı geçmem gerek şimdi? Doktorun da ne dediğini hatırlamıyorum sanki ilça bitene kdr iç demişti? ya da adet olana kdr mı iç demişti oofof bilgisi olan var mı? progestan düşük önleyici olarak içtiğimden adet olmadığıma göre devam etmem gerekir dimi mantıken??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…