klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

aaaaa evlilik takvimi yazmısss cepden yapabiliyomusun ben yapamıyom yaa cepden bişey beceremıyom.

bilgisayardayım şu an .bende tel.den bir şey beceremiyorum.dün yapmıştım:)[/QUOTE]

ben de bilgsayardayım mac var kocam mac izliyor kaptım bilgisayarı
sizin piknik nasıl gectihiç ugramadın bakıp cıktın görduönimette yok piyasada
hafta sonları kocasıyla galıba :44:

sykapusuz adlı arkadaş vardı onun bugün adet günü.çoktandırda yazmıyor ne oldu acaba.hamile mi ki?
insallah ama olsa ilk buraya yazardıbelkı hala bekliyordur.kızz bilgisayardamısın hala bişey yaptırcam sana
kocam evde dinleniyor cnm.biz ikimizde bankacıyız.haftada 1 gün evde kalmak ikimizin tek dinlenme yöntemiben bu hafta izinli olduğum için bol bol dinlenicem zaten

erken cıkmıssın yıllık izne hani bankada calısıyosun bas harfini yazsana merak ettim.:26:

insallah ama olsa ilk buraya yazardıbelkı hala bekliyordur.kızz bilgisayardamısın hala bişey yaptırcam sana

erken cıkmıssın yıllık izne hani bankada calısıyosun bas harfini yazsana merak ettim.:26:

cnm kış izni bu:):)kışın çıkamadık yoğunluk teftiş falan derken nisan oldu.kıvançın oynadığı reklamdan tanıdığımız banka

Canim insallah hamileyiz.
valla canım biliyosun ben bişey kullanmadım bu ayy bekliyom oyle kısmet
cnm kış izni bu:):)kışın çıkamadık yoğunluk teftiş falan derken nisan oldu.kıvançın oynadığı reklamdan tanıdığımız banka

sizin yılılk ızın hakkınız ne kadar 15 gunse yazın hepsini kullandırtmıyolarmı gerci bizim şirket özeldi 1 hafta 1hafta kullandırttı.

Anladim canim ben bu ay klomen kullandim.

inşallah cnm sağol
dediğin gibi rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…